reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Co se stalo se Světem PDA?

Intri (3490)|18.5.2008 16:51
Kam zmizel ten perfektně strukturovaný web, který se dříve honosil názvem Svět PDA? Byl snad zredukován do jedné ( upřímně řečeno pro mě silně nepřehledné ) rubriky "Mobilní zařízení" na SHW?

Nevím, jestli to patří sem, když ne, někdo to přesuňte, prosím.
Karel Polívka (1485)|18.5.2008 20:40
[QUOTE=Intri;123230]Kam zmizel ten perfektně strukturovaný web[/QUOTE]
Věc názoru.
[QUOTE=Intri;123230]který se dříve honosil názvem Svět PDA? Byl snad zredukován do jedné ( upřímně řečeno pro mě silně nepřehledné ) rubriky "Mobilní zařízení" na SHW?[/QUOTE]
Ano.
Intri (3490)|18.5.2008 20:43
Hmm, škoda. Byl to dobrý web.
Janyk1 (997)|18.5.2008 20:50
Abych pravdu řek, ja na něm snad nikdy nebyl:(ale v horní lište mi chybí:cry byl tam krásně vedle tvfreaku, digimanie... a teď nic:cry
Intri (3490)|18.5.2008 21:07
No jo, pokud neměl potřebnou návštěvnost, resp. chybí lidi, co by pro Svět PDA pracovali, nedá se nic dělat. To, že je ze Světa PDA jen jedna sekce na SHW, by asi nikomu moc nevadilo, ale potíž je ve struktuře a tak nějak absenci smyslu celé sekce. Zkrátka řečeno, nic tam není. Pár starých článků ( ke kterým se člověk musí proskrolovat přes obrazovku a půl dlouhý seznam PDA zařízení ), jinak nic. Poslední cenový přehled PDA jsem našel ze srpna r. 2007... Prostě mrtvá sekce.
Karel Polívka (1485)|18.5.2008 22:10
[QUOTE=Intri;123366]No jo, pokud neměl potřebnou návštěvnost, resp. chybí lidi, co by pro Svět PDA pracovali, nedá se nic dělat. To, že je ze Světa PDA jen jedna sekce na SHW, by asi nikomu moc nevadilo, ale potíž je ve struktuře a tak nějak absenci smyslu celé sekce. Zkrátka řečeno, nic tam není. Pár starých článků ( ke kterým se člověk musí proskrolovat přes obrazovku a půl dlouhý seznam PDA zařízení ), jinak nic. Poslední cenový přehled PDA jsem našel ze srpna r. 2007... Prostě mrtvá sekce.[/QUOTE]
Předně celý ten web byl mrtvý v porovnání s těmi našimi dalšími - co se kvality, frekvence článků, struktury i designu týče, byl značně pozadu a nebylo reálné, abychom jej povýšili na vyšší úroveň (předně pro to ani nebyl důvod). Daná oblast zkrátka není natolik zajímavá, aby se do rozvoje investovalo s tím, že by se vynaložené investice vrátily zpět - proč potom takový web udržovat při životě? Jako určitou "kompenzaci" je možné brát to, že nyní posilujeme Digimanii a TV Freak (toto jsou weby s potenciálem, který Světu PDA bohužel chyběl).
Intri (3490)|18.5.2008 22:23
Však jo, já to beru. Trh s PDA je celý nějaký pomalý, třeba nejvýkonnější PDA procesory od Intelu ( 624 MHz ) jsou na trhu už pěkných pár let a nikdo neinvestuje do dalšího vývoje. Nedivím se, že Svět PDA byl stažen a nedá se to ani vyčítat.
Pavel Boček (4169)|21.5.2008 14:50
Asi tak, teď poletí Smartphony a MID, na druhou stranu kam se zařadí toto ? MID by se ještě dalo se zavřenýma očima dát do laptopů, ale Smarphony...možná se časem dočkáme nové sekce, Intel do toho hodně dá a myslím, že to dřívější PDA zcela nahradí, takže zájem být může :notsure