Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 26 z 26

Téma: E-Ten Glofiish X600 nebo jiný?

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    zkušenosti se Sunnysoftem by byly také vítány
    Nedavno jsem tam kupoval TYTN2 a zadny problem .. vyzvedaval sem ho osobne na prodejne v Brnenskem IBC kde jsou mimochodem cerstve prestehovani ... Typci na prodejne taky ok Tohle ti asi moc nepomuze ale aspon neco
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Mě by zajímaly hlavně zkušenosti s reklamacemi, ale jakékoliv info se hodí.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Janyk1
    Registrace
    Feb 2007

Registrace
    Sep 2007

Jj, o tomto vím, celkem dost solidní pecka do kníru... Fakt nevím, co s tím. Hodilo by se, kdyby někdo hodil zprávu z nedávné reklamace E-Tenu, ale to chci celkem hodně, řekl bych.

poslední odstavec z toho odkazu mluví opět za inteligenci Aceru:

Citace Původně odesláno od Acer
    Převzetí firmy E-TEN umožní společnosti Acer hrát klíčovou roli v budoucím vývoji dynamického, rychle se vyvíjejícího trhu inteligentních kapesních zařízení a ultramobilních přístrojů a nabídnout svá špičková mobilní řešení ještě širšímu okruhu zákazníků.
    Opravdu velmi rychle, tak rychle, že třeba procesory PDA se nehly už několik let.

Registrace
    Sep 2007

Tak jsem si řekl, že risk a pak zisk nebo v pysk. Fakt jsem si ten E-Ten koupil, ale už řeším první potíže:

1) echo na druhé straně ( člověk, se kterým telefonuju, se slyší, u mě je to v pohodě )
    2) telefon mám od včerejška, ale už dvakrát jsem ho musel restartovat, protože sám od sebe bez nějaké změny nastavení přestal přijímat hovory. Volajícímu to přitom tónově oznamuje normální vyzvánění.

Neměl by někdo tucha, jak tyhle dva problémy vyřešit, pls? Oba mi přijdou celkem dost závažné. Zkoušel jsem googlit, ale moc štěstí jsem neměl.

Registrace
    Sep 2007

Nikdo ani nápad? Psal jsem maila přímo E-Tenu, ale nevěřím, že mi odpoví. Zkusím pak napsat ještě distributorům ( E-Tenoví jsou tři ), tak z těch snad něco dostanu, ale i tak pochybuju.

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Lituju Vás...já dostal X600 první den a hned druhý den jsem ji dával na raklamaci. Nešel zapnout. A řekli že mi radči vrátí peníze že se jim tam hromadí e-teny dobrý ne ?

Registrace
    Sep 2007

Kdy to bylo? Jestli někdy po únoru letošního roku, je to dobrá zpráva, že výrobky E-Tenu ještě nejsou pod správou servisu Aceru. Ten by totiž nikdy nic takového neudělal. Pokud to budu reklamovat a oni mi nabídnou vrácení peněz, celkem rád si nechám vyměnit model.;-)

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Ta ozvěna je pro E-Ten docela typická, stěžuje si více lidí. Pokud ho nechcete odnést hned na reklamaci, zkuste počkat, až výrobce na webu vyvěsí upgrade.

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    Tak jsem si řekl, že risk a pak zisk nebo v pysk. Fakt jsem si ten E-Ten koupil, ale už řeším první potíže:

1) echo na druhé straně ( člověk, se kterým telefonuju, se slyší, u mě je to v pohodě )
    2) telefon mám od včerejška, ale už dvakrát jsem ho musel restartovat, protože sám od sebe bez nějaké změny nastavení přestal přijímat hovory. Volajícímu to přitom tónově oznamuje normální vyzvánění.

Neměl by někdo tucha, jak tyhle dva problémy vyřešit, pls? Oba mi přijdou celkem dost závažné. Zkoušel jsem googlit, ale moc štěstí jsem neměl.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Do firmy jsme brali 3x tyto E-Teny a zatím OK. S jedním jsem telefonoval a v pohodě. Kolega si nestěžoval, že by se na druhé straně bylo dvakrát slyšet...

Registrace
    Sep 2007

To alespoň dokazuje, že je to závada přístroje a je to případ na reklamaci. Ta ozvěna je prý hrozná, prý při hovoru ruší dost silně.

S reklamací budu muset chvilku počkat ( asi do půlky července ), do té doby totiž nejspíš funkce toho telefonu budu potřebovat, ale mám zase trochu obavy, aby mi E-Ten neřekl, že teď už reklamaci neuznají, že jde o výrobní vadu a že jsem to měl podle zákona nahlásit ihned po zjištění. Ale možná jsem už jenom paranoidní kvůli Aceru.

Nějak mi ale uniká, k čemu by byl upgrade. Pokud některé telefony ozvěnu mají, zatímco jiné ne ( přičemž software je nejspíš na všech stejný ), značí to spíš hardwarovou vadu, nebo ne?

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Ostatní: MSI R9 270, N750Ti TF nebo jiný?
    Od SimTrix v sekci Grafické karty
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 21-06-2014, 04:47
  2. SSD: INTEL X25-M, nebo jiný?
    Od fanynek v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 40
    Poslední příspěvek: 24-04-2011, 20:18
  3. Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 17-11-2010, 23:17
  4. První zapnutí glofiish x600 ( vlastně nezapnutí)
    Od PDA-MAN v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 24-06-2008, 16:14
  5. Chlazení procesorů: LGA775 box nebo jiný
    Od JuraS. v sekci Chlazení
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 12-04-2007, 14:05