reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

MMORPG - Age Of Conan

pas!k (3765)|22.5.2008 07:30
Dneska by to melo bejt na pultech .. chystate se na to nekdo ? ;)
Dwarlin (93)|22.5.2008 08:44
To ze to je MMOGPR ma celkom zaujalo, ale v celku o tej hre moc neviem...skus nieco o tom napisat aby som mal dovod sadnut si za net na par mesiacov...len to pls nedavaj cez odkazi, ja som v takej situacii, ze sa na inu stranku akorem tejto nedostanem...
Smeli (2302)|22.5.2008 09:01
Grafika mi příjde jako podprůměr a nutnost projít single kampaň pro to, abych mohl hrát online mně zrovna 2x nenadchla. Ačkoli, grafika postav je na slušné úrovni (zvláště pak bojovnice vypadají pěkně :))
cool.user (2822)|22.5.2008 09:31
[QUOTE=Smeli;124642]Grafika mi příjde jako podprůměr [/QUOTE]
Tak u masove onlinovky, kde se pocita s tim ze velka cast hracu budou uhroviti teenageri kteri si nemuzou dovolit skolni obedy, natoz slusne pc, nemuzes snad ani ocekavat ze by to melo super druper grafiku. Naopak, me ta grafika prijde jako pomerne slusny nadprumer.

[QUOTE=Smeli;124642]a nutnost projít single kampaň pro to, abych mohl hrát online mně zrovna 2x nenadchla. [/QUOTE]
Naopak, tohle je skvela vec, pac se ten svet zbavi zebrajicich newbieku
Dwarlin (93)|22.5.2008 10:01
pls, kopnite sem aj nejake to foto a nejake popisky k tej hre...len nie cez odkazi...moja jedina stranka je shw a musi mi to stacit...
cool.user (2822)|22.5.2008 10:16
[QUOTE=Dwarlin;124650]pls, kopnite sem aj nejake to foto a nejake popisky k tej hre...len nie cez odkazi...moja jedina stranka je shw a musi mi to stacit...[/QUOTE]
To jako ze ostatni mas zakazany nebo ses prilis linej zadat do googla tri slova?
Smeli (2302)|22.5.2008 10:25
[QUOTE=cool.user;124643]Tak u masove onlinovky, kde se pocita s tim ze velka cast hracu budou uhroviti teenageri kteri si nemuzou dovolit skolni obedy, natoz slusne pc, nemuzes snad ani ocekavat ze by to melo super druper grafiku. Naopak, me ta grafika prijde jako pomerne slusny nadprumer.[/QUOTE]

Porovnávám s L2, kde se mi určitě nebude vznášet meč nad zády :notsure :runaway


[QUOTE=cool.user;124643]Naopak, tohle je skvela vec, pac se ten svet zbavi zebrajicich newbieku[/QUOTE]

To je na jednu stranu pravda, ale když mlžeš, tak pomůžeš. Takhle strávíš hodiny nad tím, aby sis postavu udělal a co pak budeš dělat v online světě? PK forever? :notsure :D