reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

LG L245WP-BN a 4:3 pomer stran

lackoPi (16)|22.5.2008 12:55
Zdravim vsechny! Pred dvema dny sem si koupil LCD LG L245WP-BN. Podle stranek LG ma tenhle monitor umet nastaveni zobrazeni do 4:3 pomeru stran, tedy ze nech z kraje cerne pruhy, misto aby roztahl obraz do sirky a tim ho deformoval. Zaboha se mi nepodarilo tuhle funkci najit a rozchodit. nemate nekdo tenhle monitor a neresili jste podobny problem? dost me to vadi, protoze rad hraju starsi hry, a jiste uznate ze hrat "roztazeneho" fallouta neni zadny odvaz;). Zkousel sem nainstalovat ten jejich forteManager, ale ani ten mi nepomoh... budu rad za jakoukoli radu.
Janyk1 (997)|22.5.2008 13:08
Tady v diskusi to lidi dělaj,tak to jít musí:
http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-P8F3F9DFF2B6012E8C125723D005A4E70.html?ansid=167

Tady dole se tim taky chlubí: http://www.lge.com/products/model/detail/l245wp.jhtml

Volba Screen - ARC? Co můžeš v označené oblasti OSD nabídky všechno nastavit (jaké jsou tam možnosti na výběr)?
14.jpeg
lackoPi (16)|22.5.2008 14:20
o te diskuzi na CZC vim. xpospe01 jsem ja;) v OSD mam to co je na tom obrazku: Full a 1:1. Jako referencni sem bral to co maji na strankach LG (presne na te strance cos psal), takze by to umet mel... ted jenom zjistit jak na to, nebo jestli existuje nejaky upgrade firmwaru, nebo driveru (ani nevim jestli jde u LCD upgradovat firmware, je to muj prvni kousek, pred tim sem mel CRT). este skusim jestli si s tim neporadi drivery grafiky. ovsem tenhle monitor by to mel umet hardwarove...
Janyk1 (997)|22.5.2008 15:16
[QUOTE=lackoPi;124753]o te diskuzi na CZC vim. xpospe01 jsem ja;)[/QUOTE]
:D takže 90% příspěvků tam je od tebe
[QUOTE=lackoPi;124753] v OSD mam to co je na tom obrazku: Full a 1:1. Jako referencni sem bral to co maji na strankach LG (presne na te strance cos psal), takze by to umet mel... ted jenom zjistit jak na to, nebo jestli existuje nejaky upgrade firmwaru, nebo driveru (ani nevim jestli jde u LCD upgradovat firmware, je to muj prvni kousek, pred tim sem mel CRT). este skusim jestli si s tim neporadi drivery grafiky. ovsem tenhle monitor by to mel umet hardwarove...[/QUOTE]
imho jestli v OSD taková možnost není tak pak jedině ty drivery s 1:1.