reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

rozsypaný čaj ve win

Tanajmic (14)|23.5.2008 09:40
ahoj dostal se mi do ruky počítač kde jsou asi 3 měsíce nainstalovaný win, ale je to takový zajímavý jazyk viz. dole obrázek. Zajímalo by mě jestli jste se s tím někdo nesetkal a nebo jestli netušíte co to je za problém. Prosím nepište mi že mám reinstalovat windows, to je až poslední možnost (navíc tu instalačku ani nemám, bude k tomuto počítači tak v pondělí). Windows prý běhaly v pořádku, ale občas se zaseknul a nešlo to prý vypnout jinak než ze zásuvky (když to slyšim běží mi mráz po zádech). To pravděpodobně dělala ta uvolněná ram. Už je tam zpět a zdá se že je v pořádku. Je možné že takové vypínání takle změnilo nastavení ve win?

sestava:
CPU AMD Athlon 64 3000+ Venice (socket 939)
MB Microstar K8N Neo4 FI - nforce4, PCI-E
Ram 2 x DDR400 (PC3200) corsair CL2.5
VGA MSI NX6600GT (128MB)
HDD Western Digital Caviar 160GB Sata II
Zdroj Eurocase 400W
obrazek.JPG
meeee (1110)|23.5.2008 09:52
Zkus vzít Font Xplorer a naistalit jeho pomocí default fonty (nebo v něm načíst složku Windows\Fonts, prostě pohraj si sním), to by to mohlo řešit.
mech13 (5526)|23.5.2008 09:53
imho jen zmenene pismo na marlett

default win je vsude Tahoma, jen zahlavi aktivniho i neaktivniho okna je Trebuchet MS
Tanajmic (14)|23.5.2008 10:33
Mno tak jsem to chtěl předělat ale nenašel jsem v písmu ani jeden font, nebo jeden tam byl ten čajovej. Tak jsem písma zkopíroval z jiného počítače a win už běží v pořádku. Děkuju za rady.
kikloop (140)|23.5.2008 12:41
[QUOTE=Tanajmic;125029]Mno tak jsem to chtěl předělat ale nenašel jsem v písmu ani jeden font, nebo jeden tam byl ten čajovej. Tak jsem písma zkopíroval z jiného počítače a win už běží v pořádku. Děkuju za rady.[/QUOTE]

a my ti dakujeme za krasny screen windowsu :D