Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 109

Téma: Víkendová diskuze: Jste spokojení s připojením k internetu?

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Jste spokojení s připojením k internetu?

Internetová populace se stále rozrůstá - možností, jak se připojit k internetu, je stále více, rychlosti se zvyšují a ceny snižují, přesto je ještě mnohé co zlepšit. Jak jste spokojení se svým připojením a celkovou nabídkou v ČR obecně? Odkud jste a jaké připojení používáte? Ať už jsou Vaše názory jakékoli - vyjádřete je, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Internet mam od kamarada. Chytam ho na wifi antenu, kterou mam za oknem. Bezna rychlost se pohybuje okolo 2 Mbit/s, ale umi to i 4-5 Mbit/s. To vse zcela zdarma. Mam duvod byt nespokojen? Maximalni spokojenost je slabe slovo.
    Tak a ted me zkuste nekdo trumfnout

//edit: jo a co se tyce lagu, tak fakt minimalne (hraju Trackmanii Forever)
    Naposledy upraveno uživatelem ICE_D: 23-05-2008 v 13:28

Pravidelný diskutér Avatar uživatele lubayys
    Registrace
    May 2007

Já maximalne nespokojenej..Porad mam lagy kdyz hraju...obcas se to da,ale moc to skace,pak to 5min nejede vubec..proste WIFI resit to bude po maturite, az bude cas.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

2ice_d: To bych taky bral
    Jinak osobne taky nejsem se svym pripojenim moc spokojen. Pripojeni pres WiFi od mistniho poskytovatele(Vysocina - Jaronet). Za 500Kc/mesic mam dostavat 6megabit download a 1megabit upload, ovsem techto rychlosti se malokdy podari dosahnout a stabilita pripojeni taky neni valna. A technicka podpora temer neexistuje, pracovnici nejsou ochotni cokoliv resit.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nooo ja musim k tyhle teme radsi mlcet, protoze 8MB/8MB na optice je o necem jinem... A clovek tady uz nespokojenej nemuze byt.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Kua, to uz je zase vikend??
    S mojim pripojenim som plne spokojny.. 2Mbit linka blizko centra prahy a zadarmo. Sice to obcas vypadne, ale na nejake tie downloady, vzdialenu plochu a obcas CSko to uplne staci

Nováček Avatar uživatele mastermind
    Registrace
    May 2006

UPC Brno 4Mb/256kb za 500kč. Za 2 roky jsem ještě neměl výpadek a jede to prakticky pořád na max. Akorát ten upload je tragický. O technické podpoře se ale radši zmiňovat nebudu.

Neregistrovaný-koss

Jsem spokojen. WiFi (5GHz) od místního provozovatele (České Budějovice). Za 300Kč/měsíc mám k dispozici 6M Down/6M Up. V případě potřeb je možnost přejít na vyšší tarif (500Kč/měsíc 12M Down/12M Up).

PING, stejně jako rychlost OK. Podpora taktéž OK.

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

O2 adsl, po zruseni limitu obzvlast ve vecernich hodinach celkem peklo

Redaktor SHW / Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006

Ani pořádně nevím jaké mám připojení. Bez upozornění pořád navyšují rychlost, takže z původních 92kbps se za tři roky stalo připojení 2 (down) / 1 (up) Mbit/s a v noci (od 0.00 do 6.00) dokonce download stoupá na 8 Mbit. Po UTP kabelu za necelé 200 Kč s DPH si nemůžu stěžovat. Co se týče stability, je to vcelku OK, bývaly problémy za hustého sněžení a deště. To je naštěstí minulostí stejně jako pravidelné výpadky vždy v zápočtovém týdnu, kdy člověk pracoval dnem i nocí na projektech. Jsem z Havířova, používám Erkor. Už i technická podpora se v mnohém zlepšila.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Od Erkoru 2Mb/750kb a mezi 00:00: až 9:00 až 6Mbs bratru za 200,-Kč. Pro mé potřeby naprosto vyhovující.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

S rýchlosťou určite áno momentálne mi to ukazuje:

Speedmeter
    Rýchlosť Vašeho pripojenia je 10146.8 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 1268.4 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
    [testované cez Speedmeter na dsl.sk]

Cena je prijateľná a myslim že vzhľadom na rychlosť výborná: 400SK/mesačne. Ale mohla by byť nižšia

Neregistrovaný - Voky

ja mam doma 12/12 mbit za 1 Kč rocne takze jsem pana ice_d asi trumfnul.

ping kolem 12-15ms ven takze supr /samo ze velky ping/

jedina nevyhoda je ze se stale nedostavaj HDD

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Teda koukám jak ten net všem jede a to sem si myslel jak nemám něco extra (3Mbps download upload za 350Kč měsíčně) Ale vsadím se, že tu nikdo nejste připojenej jako já přes místní prasečák:-)

Nováček Avatar uživatele microjelen
    Registrace
    Jun 2006

Ja musím říct, že mám připojení cca 12Mbps up i down a nemůžu si stěžovat. Cena? 300,- měsíčně bez limitů a jsem na bezdratovým pojítku.

Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Sledovali jste MČR 2011?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 08-05-2011, 23:15
  2. Víkendová diskuze: Jste spokojeni se svým zaměstnáním?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 30-12-2010, 22:20
  3. Víkendová diskuze: Zkusili jste už 3D?
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 31-08-2010, 00:30
  4. Víkendová diskuze: Přišli jste už o svá data?
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 26-04-2010, 13:30
  5. Víkendová diskuze: Jste workoholik?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 40
    Poslední příspěvek: 05-08-2008, 14:46