Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678
Zobrazené výsledky: 106 až 109 z 109

Téma: Víkendová diskuze: Jste spokojení s připojením k internetu?

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

U nás v kotěhůlách si nemůžu stěžovat. Dva roky zpátky jsem se s poskytovatelem věčně dohadoval, že je internet na hranici použitelnosti a dnes? 10MB/6MB je pro mě víc než dostačující.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Jestli je tu někdo z Ústí nad labem a bude si pořizovat internet tak vřele mohu "doporučit" svého poskytovatele -- AmigoNet. připojení je Wi-Fi, v čem by nebyl problém, ale ....
    Zakoupil jsem věci potřebné k připojení a přijela montážní firma, která mi nastavila anténu, propojila s AP a switchem a připojila kabely (nakrimpovala RJ45tky). To bylo krásné podzimní období. Internet chodil bez problémů. Během zimy začli výpadky, rychlost mizivě klesala, použitelnost cca nulová. Tak jsem zvedl telefon a zavolal poskytovateli, který mě odkázal na jejich montážní firmu. Ty my zdělily, že mají nějaký pořadník a přijedou cca za 2 měsíce. Vylezl jsem na střechu a co nevidím, v trase 10 m kaštan .... volám montážní firmě, která mi řekla, že strom vyrostl a poskytovatel zase, že mám jít k sousedům a strom prořezat či zkácet ..... Tak šel čas a mizivá rychlost internetu přetrvávala a poskytovatel mi nabídl, přenastavení na jiný přístupový bod, se slovy, že hardware který mám mi bude na 100 % stačit. Samozřejmě přenastavení jsem si musel zaplatit. Ale co se nestalo. Internet začal třeba i 2x denně vypadávat, rychlosti ještě horší a úroveň signálu -82 až -80 dB .... no prostě 100 % funkčnost. Poskytovatel mi doporučil koupit místo AP OvisLink nějaký router (bohužel nevím co to je, protože je to jen plošný spoj v kovové krabičce, ve kterém je zasunuta nějaká kartička) za 2 000 ,- ... jinak to prý nikdo nebude řešit. Tak jsem zakoupil. Přijeli sem 4 technici firmy (trvalo jim to krásný čas .... moc jsem nečekal, asi jen 3/4 roku) a každý řekl .... "hmmm to bude toto, ale to tu nemám ... nashledanou". Poslední 5 technik, byl solidní a "pouze" za dopravu mi opravdu určil příčinu špatného signálu ... neočekávaně anténa, kterou si mám zakoupit za dalších 1 000 ,- ....

Takže firmu AmigiNet vřele doporučuji všem ..... určitě stojí za vynechání, myslím, že o nic nepřijdete

Neregistrovaný

Chcete mít problém? Tak si pořiďte WIFI od ADV Computers Liberec. To je kouzlo, samé problémy s připojením, neochota k řešení čehokoli,někteří zaměstnanci jsou takoví divní, no prostě katastrofa. Tak že prosím ADV Computers Liberec už nikdy.

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od ziminix Zobrazit příspěvek
    2ice_d: To bych taky bral
    Jinak osobne taky nejsem se svym pripojenim moc spokojen. Pripojeni pres WiFi od mistniho poskytovatele(Vysocina - Jaronet). Za 500Kc/mesic mam dostavat 6megabit download a 1megabit upload, ovsem techto rychlosti se malokdy podari dosahnout a stabilita pripojeni taky neni valna. A technicka podpora temer neexistuje, pracovnici nejsou ochotni cokoliv resit.

Jaronet dnes... 8/8 Mbit za 504 kč měsíčně, stabilita a odezvy bez výkyvů,rychlost je sice poněkud podivně shapovaná tak,že taháte pár sekund na max,pak pár sekund zase na min a tak furt dokola...:-),ale zjevně vědí co dělají,protože stabilní je to jak čert a přetížení není cítit. O technické podpoře lze rovněž mluvit jen pozitivně,technici jsou profíci a je vidět že se snaží problémy řešit. Tolik moje zkušenosti..;-)

Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Sledovali jste MČR 2011?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 08-05-2011, 23:15
  2. Víkendová diskuze: Jste spokojeni se svým zaměstnáním?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 30-12-2010, 22:20
  3. Víkendová diskuze: Zkusili jste už 3D?
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 31-08-2010, 00:30
  4. Víkendová diskuze: Přišli jste už o svá data?
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 26-04-2010, 13:30
  5. Víkendová diskuze: Jste workoholik?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 40
    Poslední příspěvek: 05-08-2008, 14:46