reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zlomil som si display na NTB, co s tym?

robert+ (4)|24.5.2008 11:10
Mam takto problem, ked som spal tak som si prilahol NTB na posteli, vsetko ide, hra len ta umela hmota na displayi praskla, co stym da sa to nejak vymenit? Je to ASUS F3M kolko by to stalo orientacne?.. diky za kazde info..
mech13 (5526)|24.5.2008 11:29
takze prasklo jen horni platove viko a display samotny je OK?

mohlo by to vyjit relativne lacino, idkyz zadara to rozhodne nebude - dily sam nesezenes, takze se budes muset obratit na autorizovany servis a ten i pod litr imhe nenauctuje...
hl.hl (1387)|24.5.2008 12:10
[QUOTE=robert+;125472]Mam takto problem, ked som spal tak som si prilahol NTB na posteli, vsetko ide, hra len ta umela hmota na displayi praskla, co stym da sa to nejak vymenit? Je to ASUS F3M kolko by to stalo orientacne?.. diky za kazde info..[/QUOTE]

Obrat se na http://www.asupport.cz/ a zkus jim zavolat. Mam dobre zkusenosti (Brno).
Jiziii (796)|29.5.2008 21:17
No a nebo to skus reklamovat jestli to máš z obchodu tak bys to moh okecat
Kámoš okecal notebook kterej spad na zem a zhasli mu lampy a vrátili mu prachy (tada až po 30 dnech)
Maximus12 (763)|29.5.2008 21:39
[QUOTE=Jiziii;127507]No a nebo to skus reklamovat jestli to máš z obchodu tak bys to moh okecat
Kámoš okecal notebook kterej spad na zem a zhasli mu lampy a vrátili mu prachy (tada až po 30 dnech)[/QUOTE]

No nevím zda by to okecal, prodejce jak vidí mechanické poškození se kroutí jak může a většinou to prostě na reklamaci nebere tam je velmi malá šance, spíš by mu mohli eště naučtovat neoprávněnou reklamaci :D (Jo i to je možné a zažil jsem). Nejschudnější řešení je jak je psáno výše zkusit to přes autorizovaný servis sice to nebude levné ale co se dá dělat.
Nefro (222)|30.5.2008 08:41
A čo tak vzskúšať sekundové lepidlo? Nie je to síce autorizovaný servis ale je to rýchlejšie a poctatne lacnejšie.
pas!k (3765)|30.5.2008 08:56
Myslim si ze se s nim nikdo nebude bavit a jedine co ti servis nabidne bude vymena celeho displaye .. (bohuzel odzkouseno praxi)
noegoncz (319)|30.5.2008 09:42
No já, když jsem reklamoval v minulosti notes od ASUSu, tak jsem byl odkázán na http://www.sil.cz/ .
RMA v pohodě, přijeli si dopravkou pro notes a pak mi jej opět dovezli... Ale měl jsem oprávněnou RMA, tady todle jistě neokecáš. Ale rozhodně bych tam zkusil zavolat a zeptat se..
dkas (193)|30.5.2008 10:42
Mě se na ntb Asusu rozpadla ta část krytu displeje, která je u kloubů. Řešil sem to přes Asupport, protože do Ostravy se mi to posílat nechtělo. Tak jsem jim to přines ukázat a oni na to koukli a po několika telefonátech konečně ten díl sehnali a pak mi to vyměnili během jednoho dne. Už přesně nevim, kolik to stálo, ale mám pocit, že to byle někde v rozmezí 2.500,- až 3.000,- Kč... Takže žádná láce, ale od tý doby to maká jak má :)
Logout (4018)|30.5.2008 11:27
Taky muzes to zatim zalepit vterinakem a pres to takovou tou dobrou cernou lepici paskou a dat nekde inzerat, ze koupis napr. za 500 tendle vadnej dil, popr. se zkusit dohodnout v tom servisu, jestli tam
nemaj nejakej ntb na vyhozeni, ze by Ti ho dali... Ale u aktualniho modelu to asi nepude...