reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HP Laser Jet 6L

tuzex (21)|24.5.2008 13:49
Zdravím, mám tuto tiskárnu, do dnešního dne tiskla dobře, než sem do ní vložil silnější papír (čtvrtku), od té doby mi tiskne tmavý šikmý pruh na levé straně papíru. Nevíte co s tím? Děkuji.
hl.hl (1387)|24.5.2008 13:54
[QUOTE=tuzex;125509]Zdravím, mám tuto tiskárnu, do dnešního dne tiskla dobře, než sem do ní vložil silnější papír (čtvrtku), od té doby mi tiskne tmavý šikmý pruh na levé straně papíru. Nevíte co s tím? Děkuji.[/QUOTE]

Jestli mas starou nebo novou tonerovou kazetu tak ji tam zkus dat jestli tam ten pruh bude taky. Kdyby dochazel toner, tak by to spis delalo svetly pruh. Vypada to nejspis na dosluhujici valec. Kolik ma natoceno plus minus?
tuzex (21)|24.5.2008 14:02
[QUOTE=hl.hl;125512]Jestli mas starou nebo novou tonerovou kazetu tak ji tam zkus dat jestli tam ten pruh bude taky. Kdyby dochazel toner, tak by to spis delalo svetly pruh. Vypada to nejspis na dosluhujici valec. Kolik ma natoceno plus minus?[/QUOTE]

Ten toner má natisknuto asi 500 stránek, zkusil sem tam dát starší toner, ten šikmý pruh to nedělá, ale zase sem tam udělá černou tečku, nebo vynechá barvu.
r34ktor (7477)|24.5.2008 14:26
Pokud to dělá tmavý pruh, tak půjde patrně o příškvarek na válci. Zkontroluj ho.
hl.hl (1387)|24.5.2008 14:48
Tak 6L ma pry valec jako soucast tonerove kazety. Coz by odpovidalo, ze po vymene to nedela. Zkus zkontrolovat ten valec jak tady radi kolega. Nacvic si to na te stare, treba se ti ten valec na ni podari vycistit, ze zmizi ty tecky.
tuzex (21)|24.5.2008 14:53
Vyčistil sem opt. válec papírovým kapesníkem namočeným v lihu a už to jde. Někde se četl, že se opt. válec nesmí čistit a ani se ho dotýkat, tak nevím. Hlavně že to už jde. Děkuji všem za návrhy!
r34ktor (7477)|24.5.2008 15:02
[QUOTE=tuzex;125545]Někde se četl, že se opt. válec nesmí čistit a ani se ho dotýkat, tak nevím.[/QUOTE]
Když to čistíš šetrně, tak to je v pohodě. Ta upozornění jsou tam pro lidi, co by na to šli s nožem. :D