reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

icq padá

BlackFrog (563)|4.10.2006 18:06
mám takový problém s icq, vždy po cca půlhodině nečinosti se mi samo vypne. nevíte někdo čím to je? dělá to na winXP, na 2000 to nedělalo...
p.s. sry nevěděl sem do jaký kategorie s tim...:)
mech13 (5526)|4.10.2006 20:24
[QUOTE=BlackFrog]mám takový problém s icq, vždy po cca půlhodině nečinosti se mi samo vypne. nevíte někdo čím to je? dělá to na winXP, na 2000 to nedělalo...
p.s. sry nevěděl sem do jaký kategorie s tim...:)[/QUOTE]
ICQ je strasne nestabilni, a pada porad. vim ze me to delalo u dvou her. jedna byla tusim open TTD a tu druhou si uz nepamatuju, ale vim ze jakmile sem je spustil tak ICQ slo okamzite dolu. to byly dva pripady pravidelny, jinak pada nahodne a casto jak se mu zachce
[OT]to WUSB co ses ptal v jinym topicu: viz dnesni aktualita. pomalu ale jiste se blizi[/OT]
rik_upce (13)|5.10.2006 10:23
Mam i takovy tuseni ze tam kdesi v nastaveni je funkce.. po nejake dobe necinnosti se odpojit ale nejsem si jistej.Zkus prohledat nastaveni
tequilla (1015)|5.10.2006 10:27
Take by bylo dobre vedet, co pouzivas za icq klienta...pokud Mirandu IM, tak se da stahnout plugin s nazvem keepstatus. Ten zajisti opetovne pripojeni, pokud se icq odpoji - at uz z jakyhokoli duvodu.
BlackFrog (563)|6.10.2006 16:16
mam icq 5.1...
eraser (0)|7.10.2006 00:08
Ja by som začal uvažovať o alternatívnom ICQ klientovi, pretože ICQ 5.1 je jednoducho brak.
boboco (1987)|8.10.2006 19:58
Já používám taky ICQ 5.1, konkrétně verzi build 3000 a přestože se na tyhle nový verze strašně nadává, mně jedinkrát nezazlobilo a to ho používám prakticky denně už pár měsíců. Jen nešlo vypnout automatické spuštění po startu PC, musel jsem to odstranit v registrech. Jinak po nainstalování češtiny, odstranění reklam a výměny těch otřesných smajlíků jsem spokojen.

EDIT: Jen jediná věc mě vadla a stále vadí, mám vypnuté zvuky a přesto když pošle smajlíka někdo kdo má zvuky u sebe zapnuté, přehraje se mi taky:mad: . Nepomohlo ani odstranění zvukových souborů. Nejspíš se ten zvuk přenese přímo od toho uživatele, nevíte někdo co s tím?:(
Lucas (13)|9.10.2006 08:01
[QUOTE=boboco]Já používám taky ICQ 5.1, konkrétně verzi build 3000 a přestože se na tyhle nový verze strašně nadává, mně jedinkrát nezazlobilo a to ho používám prakticky denně už pár měsíců. Jen nešlo vypnout automatické spuštění po startu PC, musel jsem to odstranit v registrech. Jinak po nainstalování češtiny, odstranění reklam a výměny těch otřesných smajlíků jsem spokojen.

EDIT: Jen jediná věc mě vadla a stále vadí, mám vypnuté zvuky a přesto když pošle smajlíka někdo kdo má zvuky u sebe zapnuté, přehraje se mi taky:mad: . Nepomohlo ani odstranění zvukových souborů. Nejspíš se ten zvuk přenese přímo od toho uživatele, nevíte někdo co s tím?:([/QUOTE]

To mas stejne jako kdyz ma nekdo nastavene pozadi. tak to posila i tobe ne jen na svem ICQ a kdyz ma nekdo provokativne ruzove pozadi s modrym pismem je to super na oci, hlavne vecer a v noci. Ale taky jsem neprisel na to jak to vypnout.
mech13 (5526)|9.10.2006 12:11
[QUOTE=Lucas]To mas stejne jako kdyz ma nekdo nastavene pozadi. tak to posila i tobe ne jen na svem ICQ a kdyz ma nekdo provokativne ruzove pozadi s modrym pismem je to super na oci, hlavne vecer a v noci. Ale taky jsem neprisel na to jak to vypnout.[/QUOTE]
na te liste mezi chatem a posilanou zpravou je ikonka s klicem a tam je "Override User's Settings" - taky me to dost stvalo