Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: icq padá

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

mám takový problém s icq, vždy po cca půlhodině nečinosti se mi samo vypne. nevíte někdo čím to je? dělá to na winXP, na 2000 to nedělalo...
    p.s. sry nevěděl sem do jaký kategorie s tim...
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    mám takový problém s icq, vždy po cca půlhodině nečinosti se mi samo vypne. nevíte někdo čím to je? dělá to na winXP, na 2000 to nedělalo...
    p.s. sry nevěděl sem do jaký kategorie s tim...
    ICQ je strasne nestabilni, a pada porad. vim ze me to delalo u dvou her. jedna byla tusim open TTD a tu druhou si uz nepamatuju, ale vim ze jakmile sem je spustil tak ICQ slo okamzite dolu. to byly dva pripady pravidelny, jinak pada nahodne a casto jak se mu zachce
    [OT]to WUSB co ses ptal v jinym topicu: viz dnesni aktualita. pomalu ale jiste se blizi[/OT]

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Mam i takovy tuseni ze tam kdesi v nastaveni je funkce.. po nejake dobe necinnosti se odpojit ale nejsem si jistej.Zkus prohledat nastaveni

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Take by bylo dobre vedet, co pouzivas za icq klienta...pokud Mirandu IM, tak se da stahnout plugin s nazvem keepstatus. Ten zajisti opetovne pripojeni, pokud se icq odpoji - at uz z jakyhokoli duvodu.

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

mam icq 5.1...

eraser

Ja by som začal uvažovať o alternatívnom ICQ klientovi, pretože ICQ 5.1 je jednoducho brak.

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Já používám taky ICQ 5.1, konkrétně verzi build 3000 a přestože se na tyhle nový verze strašně nadává, mně jedinkrát nezazlobilo a to ho používám prakticky denně už pár měsíců. Jen nešlo vypnout automatické spuštění po startu PC, musel jsem to odstranit v registrech. Jinak po nainstalování češtiny, odstranění reklam a výměny těch otřesných smajlíků jsem spokojen.

EDIT: Jen jediná věc mě vadla a stále vadí, mám vypnuté zvuky a přesto když pošle smajlíka někdo kdo má zvuky u sebe zapnuté, přehraje se mi taky . Nepomohlo ani odstranění zvukových souborů. Nejspíš se ten zvuk přenese přímo od toho uživatele, nevíte někdo co s tím?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Já používám taky ICQ 5.1, konkrétně verzi build 3000 a přestože se na tyhle nový verze strašně nadává, mně jedinkrát nezazlobilo a to ho používám prakticky denně už pár měsíců. Jen nešlo vypnout automatické spuštění po startu PC, musel jsem to odstranit v registrech. Jinak po nainstalování češtiny, odstranění reklam a výměny těch otřesných smajlíků jsem spokojen.

EDIT: Jen jediná věc mě vadla a stále vadí, mám vypnuté zvuky a přesto když pošle smajlíka někdo kdo má zvuky u sebe zapnuté, přehraje se mi taky . Nepomohlo ani odstranění zvukových souborů. Nejspíš se ten zvuk přenese přímo od toho uživatele, nevíte někdo co s tím?
    To mas stejne jako kdyz ma nekdo nastavene pozadi. tak to posila i tobe ne jen na svem ICQ a kdyz ma nekdo provokativne ruzove pozadi s modrym pismem je to super na oci, hlavne vecer a v noci. Ale taky jsem neprisel na to jak to vypnout.

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Lucas
    To mas stejne jako kdyz ma nekdo nastavene pozadi. tak to posila i tobe ne jen na svem ICQ a kdyz ma nekdo provokativne ruzove pozadi s modrym pismem je to super na oci, hlavne vecer a v noci. Ale taky jsem neprisel na to jak to vypnout.
    na te liste mezi chatem a posilanou zpravou je ikonka s klicem a tam je "Override User's Settings" - taky me to dost stvalo

Podobná témata

1. padá grafika
    Od peter cz v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 02-11-2016, 15:19
  2. Pada mi PC prihrani her
    Od Tony123 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 23-03-2010, 00:18
  3. nvlddmkm.sys padá
    Od Suprak v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení