reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Heslo

veruvercik (3)|25.5.2008 11:17
Dostala jsem novej notebook, strašně moc jsem ho chtěla a jak jsem si s ním ´´hrála´´ tak jsem nějak zamkla Windows-když ho vypnu a pak zase zapnu tak ještě před naběhnutím Windowsu chce heslo, heslo znám, ale chtěla bych to nějak zrušit.
mech13 (5526)|25.5.2008 11:20
start -> klikni na obrazek vedle jmena uzivatele (uplne nahore) -> storno -> a pak tam je moznost odebrat heslo nebo tak nejak:)
veruvercik (3)|25.5.2008 11:26
mno to jsem zkoušela, ale to je jenom pro heslo pro uživatele. já mám zamčenej PC :(
mech13 (5526)|25.5.2008 11:30
tak to jsi nastavila nejspis heslo BIOSu (coz se z tveho dotazu poznat nedalo...)

kdyz notebook zapnes (nebo resetujes) je tam hned zezacatku napsana nejaka klavesa, kterou se dostanes do BIOSu - vetsinou DEL nebo F2. a v biosu musis heslo odstranit - vetsinou se to dela tak, ze jakoby nastavis heslo, jen ho nechas prazdne

biosu je bohuzel velka spousta a univerzalne popsat kde a jak to bude je nemozne, dost by pomokla aspon znacka notebooku, lepsi by byla primo fotka (treba i z mobilu, jen kdyz to pujde precist)
kikloop (140)|27.5.2008 08:09
ak mas novy notebook tak je velka moznost ze tam mas takyto BIOS http://common.packardbell.com/itemnr/instr_bios_ed2n/bios_ed2ns_security_admin.gif
das set supervisor password a das 2x ENTER - prazdne heslo a to je vsetko :)
Styryx (351)|27.5.2008 10:49
No anebo si nech to heslo nastavený jenom pro vstup do Biosu a ne pro start počítače. (zhruba položky jako Set password for: Setup/System apod.)