Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Rizeni vykonu a otacek vetraku u GeForce6600GT na Windows Vista

Nováček
    Registrace
    May 2008

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli někdo neznáte program na řízení výkonu a otáček větráku pro grafickou kartu GeForce6600GT(256Mb) pod operáčním systémem Win Vista. Původně jsem používal SmartDoctor na Windows XP, tam si to našlo ovladače samo(nainstaloval sem je z orig. CD) a mohl sem si to řídit, jak jsem chtěl. U Vist mi ale SmartDoctor hlásí, že nemůže najít info o grafické kartě, protože si Vista stáhla pravděpodobně jiný ovladač, který SD nepodporuje, a když chci nahrát ovladač z CD, tak hlásí, že je nainstalován již novější. Potřeboval bych tedy poradit, jaký program, ovladač, je možné použít ve Windows Vista k řízení otáček a výkonu grafické karty, protože teď mi větrák běží na plno a je to docela dost slyšet =). Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Zkus novější verzi.
    5.08 (Asus), 5.131 (opendrives.com)

Starousedlík SHW Avatar uživatele kane.shw
    Registrace
    Feb 2008

Vím, že je to kapku OT, ale co takhle koupit nový chladič na grafiku? Samo pokud to prašule, zručnost, prostor v case a vůbec chuť dovolí

Když tam dáš Arctic-Cooling Accelero S2 a na něj nějaký 12cm ventilátor na cca 600-700 otáček ho neuslyšíš už vůbec a chladící účinek bude určo úplně někde jinde

Pokud do toho jít nechceš, tak prosím tento můj příspěvek ignoruj/te

EDIT: @cool.user podemnou: jde hlavně o to, že když tam dá fan za cca 100CZK, tak o něm na tak nízké otáčky nebude vědět. Nevím jak to má s chlazením skříně atp. Takže to beru spíše jako sázku na jistotu
    Naposledy upraveno uživatelem kane.shw: 25-05-2008 v 21:04 Důvod: ...jen vysvětlení...

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od tommik Zobrazit příspěvek
    ...
    Speedfan (nejnovejsi) by mel byt s vistama plne kompatibilni.

2kane: ja bych hlavne rekl, ze k tomu acceleru je na 6600gt aj ten vetrak celkem zbytecnej.

Nováček
    Registrace
    May 2008

No, SpeedFan jsem uz taky vyzkousel, ale porad s nim nemuzu ovladat otacky u graficke karty. Nejnovejsi SmartDoctor taky nejde =(. Jinak sem googloval na netu, a pisou, ze to zatim ani nejde vyresit jinak, nez koupenim kvalitnejsiho chladice. Takze si asi poridim rovnou novo grafickou kartu =), a nebo pojedu na starych xp, kde mi to funguje normalne.

Podobná témata

1. Tiskárny: Stary scanner pod Windows Vista nebo Windows 7
    Od ICEBOSS v sekci Periferie
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 22-01-2010, 21:34
  2. Windows Vista & Windows Server 2008 SP2 Beta
    Od cool.user v sekci OS Windows
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-03-2009, 09:58
  3. Volanty: Volant na hry vs. řízení auta
    Od HonzaSi v sekci Periferie
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 15-07-2008, 10:52
  4. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 26-06-2008, 10:37
  5. GeForce: Jaky program pouzivate na regulaci otacek vetraku?
    Od Rasty_CZE v sekci Grafické karty
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 10-02-2008, 13:55