Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 89

Téma: Prosím pomozte mi s výběrem skříně...

Čestný člen
    Registrace
    May 2006

já bych to tak nehrotil... než jsem pořídil tu CFI tak jsem měl EC5410 přestříkanou na matně černou a udržovat ji pěknou bylo utrpení.... prach na ní byl vidět tak jako tak a otřít ji vlhkým hadrem byla největší chyba... vypadalo to potom jak tabule na horší základní škole v tomhle je CFI dobrá... otřu hadrou a je na nějaký čas klid
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Martin Šejnoha
    já bych to tak nehrotil... než jsem pořídil tu CFI tak jsem měl EC5410 přestříkanou na matně černou a udržovat ji pěknou bylo utrpení.... prach na ní byl vidět tak jako tak a otřít ji vlhkým hadrem byla největší chyba... vypadalo to potom jak tabule na horší základní škole v tomhle je CFI dobrá... otřu hadrou a je na nějaký čas klid
    tabule na horší zákl. škole? to mi připomělo jak sem dneska dostal napomenutí tř. učitele za opakované neplnění služby na tabuli

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

jsem mile prekvapen ze si nekdo oblibil CFI stejne jako ja. vzdy kdyz nejakemu znamemu stavim pocitac, tak do CFI. Hodim sem odkaz na instalaci vodnika do tehle skrine. Delal to bratr asi pred rokem s kamarady a povedlo se to. Bratr je ted mimo, tak az se vrati...

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od aldafallout
    jsem mile prekvapen ze si nekdo oblibil CFI stejne jako ja. vzdy kdyz nejakemu znamemu stavim pocitac, tak do CFI. Hodim sem odkaz na instalaci vodnika do tehle skrine. Delal to bratr asi pred rokem s kamarady a povedlo se to. Bratr je ted mimo, tak az se vrati...
    Mně vadí jen a pouze jediná věc, že mechaniky v té skříni působí opravdu ošklivě - řeknu-li to slušně. I to, že ventilátor zdroje je z části zakryt jsem překousl, ale těch měchanik je škoda, celkově kazí pěkný dojem z té skříně.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Potřebuji poradit s koupí skříně chci bytelnou a odolnou proti otřesům , prostornou například instalace grafická karta G80 a instalace základní desky s heat-pipe chlazením . Univerzální na velikost zakladních desek. Jaký máte názor na tuto skřínˇ:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38554

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od RomanT
    Potřebuji poradit s koupí skříně chci bytelnou a odolnou proti otřesům , prostornou například instalace grafická karta G80 a instalace základní desky s heat-pipe chlazením . Univerzální na velikost zakladních desek. Jaký máte názor na tuto skřínˇ:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38554
    Lian Li je obecně asi nejlepší výrobce skříní a jeho skříně nemají kokurenci. Takže super, pokud nejsou peníze problém.

K jakému účelu bude skříň sloužit? Je docela drahá... záleží na penězích .

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Pokud jsi schopen tuhle skříň zainvestovat, věřím, že budeš spokojen, Lian-Li je to nejlepší co se dá na trhu koupit. Samozřejmě tomu odpovídá i značný skok v ceně oproti jiným skříním...

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Je drahá ale chci dobré chlazení a ticho na http://www.jscomputers.cz/Lian_Li_PC...pId-13254.html stojí 6150 kč

Registrace
    May 2006

Je drahá ale chci dobré chlazení a ticho na http://www.jscomputers.cz/Lian_Li_PC...pId-13254.html stojí 6150 kč
    Pokud se ti líbí a chceš do ní investovat, potom Lian Li je špička. Nic lepšího sériově vyráběnýho neseženeš.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

jak je to prosím s heat-pipeline chlazením základní desky půjde nainstalovat do této skříně a bude fungovat a do které skřině se nedá toto chlazení instalovat

Registrace
    May 2006

jak je to prosím s heat-pipeline chlazením základní desky půjde nainstalovat do této skříně a bude fungovat a do které skřině se nedá toto chlazení instalovat
    Heatpipe nemá žádné zvláštní požadavky na velikost skříně. Heatpipe pouze přenáší teplo mezi žebry. Počet a velikost žeber záleží na výrobci chladiče a liší se chladič od chladiče. Pokud chcete nainstalovat chladič s heatpipe na procesor, potom je potřeba si zjistit výšku chladiče. Měl byste zjistit, že nebudete mít problém s osazením do většiny skříní. Na GK nepotřebujete žádné zvláštní požadavky na místo.

Čestný člen
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Mně vadí jen a pouze jediná věc, že mechaniky v té skříni působí opravdu ošklivě - řeknu-li to slušně. I to, že ventilátor zdroje je z části zakryt jsem překousl, ale těch měchanik je škoda, celkově kazí pěkný dojem z té skříně.
    To zakrytí zdroje je řešitelné velmi snadno stačí si pohrát s pilkou a pilníkem.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Registrace
    May 2006

Podle všeho kvalitní skříň, ale počítejte s velkou hmotností (5mm plech je trošku hukot). A mně osobně se vůbec nelíbí...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

Pokud chces Lian-li tak co rikas na tuhle:LIAN LI PC-V1100B Plus - Middletower
    link:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34338
    Mohla by byt v blizke dobe volna a na cene bychom se pripadne domluvili. Je v perfektnim stavu, vzdy se s ni zachazelo dobre a je to celkem dobre promyslena koncepce usporadani. Deska je obracene a dvirka jsou z druhe strany oproti beznym skrinim. Ma velmi dobre vyreseno uchyceni disku. Je to kus hliniku, zadny papirove plechy. Je i dostatecne siroka, takze se do ni v pohode vesel vodnik.

Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Skříně: Potřebuji pomoc s výběrem PC skříně
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-10-2014, 20:06
  2. Pomozte pls s vyběrem
    Od Wlcek v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 30-11-2008, 15:06
  3. LCD: Pomozte prosim s vyberem...