reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Prosím pomozte mi s výběrem skříně...

boboco (1987)|4.10.2006 22:22
Zdravím všechny a zároveň prosím o pomoc!

Strašně rád bych si pořídil novou skříň. Primární důvod je ten, že jsem si koupil chladič na CPU Scythe Infinity a je dobrej, ovšem nestačí mu má skříň. Mám klasickou skříň od EC (180mm šířka) a ta mu prostě nestačí, zhruba o 2,5cm přečuhuje, takže potřebuju širokou skříň. Nepotrpím si na žádné průhledné bočnice, neony atd. atd. Prioritní je pro mě ticho a tím myslím naprosté ticho. Tj. co nejlepší zvukové utěsnění skříně. Nejlépe bez průduchů v bočnici. Stačil by přední nasávací ventilátor a průduchy vzadu. Byl bych radši, kdyby ta skříň neměla přední dvířka, ale to není podmínkou. Když jsem proběhl velké e-shopy, nenašel jsem prakticky nic, co by mi vyhovovalo. Nemám ani cenovej limit. Jen se mi to musí líbit. Ideální by byl hliník byz zbytečných serepetiček nebo kvalitní plast. Klidně bych do ní investoval i několik tisíc kdyby za to stála -ale samozřejmě nemusím utrácet:) . Pokud Vás něco napadá, budu vděčnej za každej příspěvek.
tequilla (1015)|5.10.2006 10:22
Sehnat skrin bez zbytecnych pruduchu na nesmyslnych mistech, pruhlednejch bocnic, milionu diod (samozrejme modrych) a podobnych "blbosti" zacina byt posledni dobou opravdu problem. Shodou okolnosti jsem nedavno take prochazel e-shopy a zaujala me tahle skrin: http://images.google.cz/images?q=Antec+Performance+One+P-180-EU&hl=cs&btnG=Hledat+obr%C3%A1zky, ale jeste jsem ji nevidel na "zivo". Sirka je 20.6 cm, coz by ti mohlo mozna stacit.
Pokud ale nejsi skutecne omezen rozpoctem, tak si vyberes neco ze sortimentu firmy Lian-Li :). Pro me je skrin od nich stale jen vzdalenym snem :D.
boboco (1987)|5.10.2006 15:34
[quote=tequilla]http://images.google.cz/images?q=Antec+Performance+One+P-180-EU&hl=cs&btnG=Hledat+obr%C3%A1zky [/quote]

Tak zrovna na tuhle jsem taky koukal:). Více méně byla bez problémů, jen prý ty dvířka jskou docela nekvalitně provedeny:( . Bylo by fajn, kdyby ji někdo měl a podělil se o své zkušenosti:)
Jinak díky, něco takovýhleho bych si představoval.
Konnor (278)|5.10.2006 16:22
No našel jsem něco, co by odpovídalo rozměry materiálem a chlazením, ale bohužel ten vzhled tam trochu pokulhává :(
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34333

nebo potom tohle, ale tam se radši nedívej na cenu, pokud teda nejseš v balíku:)
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38546

Tvoje kritéria jsou pravej opak toho co všichni výrobci hrnou na trh. Beden který vypadají jak cirkusovej stan v plamenech je všude hafo, ale sehnat něco decentního a kvalitně zpracovanýho je problém. :(
boboco (1987)|5.10.2006 16:43
[quote=Konnor]
Tvoje kritéria jsou pravej opak toho co všichni výrobci hrnou na trh. Beden který vypadají jak cirkusovej stan v plamenech je všude hafo, ale sehnat něco decentního a kvalitně zpracovanýho je problém. :([/quote]

Máš naprostou pravdu, většinou jsou ty skříně strašně přeplácaný a provedení neodpovídá ceně... (samozřejmě jsou i výjimky). Kdybych se alespoň ty skříně někde dali prohlédnout naživo:(
Kerry (69)|5.10.2006 20:32
Tak pokud opravdu nejsi omezen rozpočtem tak Lian-Li (nejlepší).
Ale pokud nechceš nic moc strašně drahýho tak by se ti třeba mohla líbit tahle
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34377

Taky nemám rád přeplácaný skříně ve kterejch jde o vzhled a Lian-Li jsou bohužel moc drahý (ale tahle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34333
je za přijatelnou cenu a vzhledem k tomu že je to Lian-Li tak je to dobrá volba).
Bohužel nemám moc čas takže na recenze apod. se nemůžu kouknout.

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34336 tahle vypadá taky hodně dobře
ICEBOSS (3435)|12.10.2006 10:20
http://ventum.net/items/akasa-eclipse-62-tancici-obr/show
myslim ze tahle by mohla byt presne podle tvych pozadavku. 240 mm na sirku, zadny diry v bocnicii, hlinik v kombinaci s hodne kvalitnim plastem a bozi chlazeni... hodne dobra vybava...
boboco (1987)|24.10.2006 17:44
Tahle Akasa se mi líbila až do chvíle, kdy jsem ji viděl naživo. To provedení čelního panelu (hlavně ty popisky u tlačítek, i samotná tlačítka) je naprosto strašné:thumbdown. Jen ten panel mi vadil, nepřišel mi ani trochu adekvátní ceně.

Nakonec jsem se ale rozhodl pro na můj vkus velmi levné řešení a to http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34377 (díky Kerry), na obrázku je divně modrá, v reálu je kovově stříbrná. Doufám, že nebudu zklamanej, chystám se ji pořídit co nejdřív:).
first.indian (683)|24.10.2006 19:33
Tak pak udelej nejake fotky a podel se ;) Rad bych videl jak je proveden vnitrek skrine... Na netu jsem zadne fotky nenasel (minuta hledani :D ).
boboco (1987)|24.10.2006 20:13
Já nějaké foto našel, ale odkazy jsem si neschoval. Jediný problém co tam je, že je ta skříň navrhnutá pro zdroj s 8cm ventilátorem. Tj, že 12cm ventilátor je částečně zakrytý, ale nakonec jsem tenhle nedostatek překousl, kdyžtak přijde na řadu nějaká úprava kdyby to hodně vadilo. Ale foto klidně pořídím až ji budu mít.
Martin Šejnoha (255)|25.10.2006 00:24
Tak CFI můžu jedině doporučit, v pátek mi došla z CZC, vzal jsem verzi 1009.
defaultně v ní je jeden 120mm a dva 80mm větráky... všechny hlučné. Vnitřek je podle mě dosti dobře proveden, celá case je pevná, bočnice se nekroutí, jdou hladce nasazovat a přitom pevně drží. Na celém šasi je použit cca 1,5mm hliník, všudemožně lze nalézt zpevňovací lemy. Jediné co bych opravdu vytknul, je přední nasávací otvor, přední větráky sají přes mezeru pod plexi panelem a tím modrým plechem, částečně i přes těch pár vrtaných otvorů otvorů.
boboco (1987)|25.10.2006 05:58
Slyšel jsem, že ty ventilátory jsou neopužitelné pro tiché PC (je to skříň navrhnuté pro domácí server, takže se není čemu divit). Modrý plech?! To já pevně doufám, že mně přijede stříbrný:eek::)
Martin Šejnoha (255)|25.10.2006 22:55
ten plech tvoří čelo a je kryt čirým plexisklem, bočnice a vrch jsou samo jen kartáčované a lakované. Trochu nesoulad je to, že vršel je kartáčován napříč case a bočnice podélně, což k sobě poněkud nesedí, nicméně to je detail.
boboco (1987)|25.10.2006 23:31
díky za info, když vše dobře půjde, taky ji brzy budu mít doma (teda krapet jinej model)
boboco (1987)|14.11.2006 20:54
Tak dnes mi tak obludka AMS CF-1006 přijela a musím říct, že ačkoliv jsem se nechal na CZC několikrát ujistit, že čelo skříně je stříbrné, přišlo ni v modrém provedení...:cool: No měl jsem sto chutí jim to hned poslat zpátky, ale po vybalení a prvním prozkoumání jsem si řekl: "Ne, tuhle skříňku si nechám". To hliníkové pravedení s ohledem na cenu je báječné, navíc ten přední panel (přesto že mechaniky se do něho naprosto nehodí - jako pěst na oko) i v té barvě lehce do modra vypadá velmi zajímavě - moderně a neotřele... No na druhé straně stolu mám stříbrnomodrý subwoofer, takže se to k sobě trochu i hodí:D. Zítra bych snad měl získat stříbrný kryt na mého NECa, tak pak už to snad bude docela OKI. Jen mě překvapilo, jak se zvedly teploty CPU a hlavně chipsetu. Já mám problém, že mi to Heat-pipe chlazení vůbec nic neofukuje, takže se docela brutálně hřeje:thumbdown. Přemýšlel jsem, jak ty teploty aspoň drobátko shodit, ale bohužel, asi není žádné schůdné řešení... CPU měl v otevřené skříni max. kolem 63°C, nyní přes 70°C... Chudák čipešek malej:( Ale skříňka opravdu pěkná, jen si za chvilku asi budu připadat jako leštič, protože na tom plexi je vidět vše a ten lesklý hliník na tom není o moc lépe:D
-"Maminko, pročpak stále leštíš ta zrcadla....":D
Martin Šejnoha (255)|14.11.2006 21:45
já bych to tak nehrotil... než jsem pořídil tu CFI tak jsem měl EC5410 přestříkanou na matně černou a udržovat ji pěknou bylo utrpení.... prach na ní byl vidět tak jako tak a otřít ji vlhkým hadrem byla největší chyba... vypadalo to potom jak tabule na horší základní škole:mistake v tomhle je CFI dobrá... otřu hadrou a je na nějaký čas klid
BlackFrog (563)|14.11.2006 21:50
tabule na horší zákl. škole?:) to mi připomělo jak sem dneska dostal napomenutí tř. učitele za opakované neplnění služby na tabuli:D
aldafallout (194)|15.11.2006 21:23
jsem mile prekvapen ze si nekdo oblibil CFI stejne jako ja. vzdy kdyz nejakemu znamemu stavim pocitac, tak do CFI. Hodim sem odkaz na instalaci vodnika do tehle skrine. Delal to bratr asi pred rokem s kamarady a povedlo se to. Bratr je ted mimo, tak az se vrati...
boboco (1987)|15.11.2006 21:28
Mně vadí jen a pouze jediná věc, že mechaniky v té skříni působí opravdu ošklivě - řeknu-li to slušně. I to, že ventilátor zdroje je z části zakryt jsem překousl, ale těch měchanik je škoda, celkově kazí pěkný dojem z té skříně.
RomanT (12)|16.11.2006 13:06
Potřebuji poradit s koupí skříně chci bytelnou a odolnou proti otřesům , prostornou například instalace grafická karta G80 a instalace základní desky s heat-pipe chlazením . Univerzální na velikost zakladních desek. Jaký máte názor na tuto skřínˇ:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38554
P@pi (1519)|16.11.2006 13:19
Lian Li je obecně asi nejlepší výrobce skříní a jeho skříně nemají kokurenci. Takže super, pokud nejsou peníze problém.

K jakému účelu bude skříň sloužit? Je docela drahá... záleží na penězích :p.
boboco (1987)|16.11.2006 14:18
[QUOTE=RomanT]Potřebuji poradit s koupí skříně chci bytelnou a odolnou proti otřesům , prostornou například instalace grafická karta G80 a instalace základní desky s heat-pipe chlazením . Univerzální na velikost zakladních desek. Jaký máte názor na tuto skřínˇ:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38554[/QUOTE]

Pokud jsi schopen tuhle skříň zainvestovat, věřím, že budeš spokojen, Lian-Li je to nejlepší co se dá na trhu koupit. Samozřejmě tomu odpovídá i značný skok v ceně oproti jiným skříním...
RomanT (12)|16.11.2006 14:41
Je drahá ale chci dobré chlazení a ticho na http://www.jscomputers.cz/Lian_Li_PC_G70_B_Black-cP-46_182_181-pId-13254.html stojí 6150 kč
P@pi (1519)|16.11.2006 15:11
[QUOTE=RomanT]Je drahá ale chci dobré chlazení a ticho na http://www.jscomputers.cz/Lian_Li_PC_G70_B_Black-cP-46_182_181-pId-13254.html stojí 6150 kč[/QUOTE]

Pokud se ti líbí a chceš do ní investovat, potom Lian Li je špička. Nic lepšího sériově vyráběnýho neseženeš.
RomanT (12)|16.11.2006 16:21
jak je to prosím s heat-pipeline chlazením základní desky půjde nainstalovat do této skříně a bude fungovat a do které skřině se nedá toto chlazení instalovat
P@pi (1519)|16.11.2006 21:11
Heatpipe nemá žádné zvláštní požadavky na velikost skříně. Heatpipe pouze přenáší teplo mezi žebry. Počet a velikost žeber záleží na výrobci chladiče a liší se chladič od chladiče. Pokud chcete nainstalovat chladič s heatpipe na procesor, potom je potřeba si zjistit výšku chladiče. Měl byste zjistit, že nebudete mít problém s osazením do většiny skříní. Na GK nepotřebujete žádné zvláštní požadavky na místo.
Martin Šejnoha (255)|17.11.2006 05:28
[QUOTE=boboco]Mně vadí jen a pouze jediná věc, že mechaniky v té skříni působí opravdu ošklivě - řeknu-li to slušně. I to, že ventilátor zdroje je z části zakryt jsem překousl, ale těch měchanik je škoda, celkově kazí pěkný dojem z té skříně.[/QUOTE]
To zakrytí zdroje je řešitelné velmi snadno:) stačí si pohrát s pilkou a pilníkem.
RomanT (12)|20.11.2006 10:59
P@pi (1519)|20.11.2006 13:31
Podle všeho kvalitní skříň, ale počítejte s velkou hmotností (5mm plech je trošku hukot). A mně osobně se vůbec nelíbí... :shut
aldafallout (194)|21.11.2006 14:05
[QUOTE=RomanT]Je drahá ale chci dobré chlazení a ticho na http://www.jscomputers.cz/Lian_Li_PC_G70_B_Black-cP-46_182_181-pId-13254.html stojí 6150 kč[/QUOTE]
Pokud chces Lian-li tak co rikas na tuhle:LIAN LI PC-V1100B Plus - Middletower
link:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34338
Mohla by byt v blizke dobe volna a na cene bychom se pripadne domluvili. Je v perfektnim stavu, vzdy se s ni zachazelo dobre a je to celkem dobre promyslena koncepce usporadani. Deska je obracene a dvirka jsou z druhe strany oproti beznym skrinim. Ma velmi dobre vyreseno uchyceni disku. Je to kus hliniku, zadny papirove plechy. Je i dostatecne siroka, takze se do ni v pohode vesel vodnik.
aldafallout (194)|21.11.2006 14:11
[QUOTE=boboco]Mně vadí jen a pouze jediná věc, že mechaniky v té skříni působí opravdu ošklivě - řeknu-li to slušně. I to, že ventilátor zdroje je z části zakryt jsem překousl, ale těch měchanik je škoda, celkově kazí pěkný dojem z té skříně.[/QUOTE]
zakryti ventilatoru zdroje jsem teda neprekous, plech ho zakryva celkem z velke casti, takze vzdy po nakupu a po domluve se zakaznikem tu diru rozsiruju. Nevim, jakym zpusobem ti vadi mechaniky? Upevneni pomoci sroubků? Jeste mi vadi uchyceni disku. Mam radsi kdyz je disk natocen kabelazi ven, nez kdyz jsou k desce.
ICEBOSS (3435)|21.11.2006 14:15
otoceni disku kabelazi ven znesnadnuje moznosti jeho chlazeni...
aldafallout (194)|21.11.2006 15:00
nemyslim si, pokud jsou v materialu pruduchy a disk je kvalitne upevnen a muze sve prebitecne teplo odvadet do koustry AL skrine, tak si nymyslim, ze je ho nutne ofukovat, nebo od nej sat vzduch. S WC nemám v casu ani jeden vetrak (jenom ve zdroji)
RomanT (12)|22.11.2006 13:12
[QUOTE=aldafallout]Pokud chces Lian-li tak co rikas na tuhle:LIAN LI PC-V1100B Plus - Middletower
link:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34338
Mohla by byt v blizke dobe volna a na cene bychom se pripadne domluvili. Je v perfektnim stavu, vzdy se s ni zachazelo dobre a je to celkem dobre promyslena koncepce usporadani. Deska je obracene a dvirka jsou z druhe strany oproti beznym skrinim. Ma velmi dobre vyreseno uchyceni disku. Je to kus hliniku, zadny papirove plechy. Je i dostatecne siroka, takze se do ni v pohode vesel vodnik.[/QUOTE]



Není špatná je na mě moc drahá . Ještě jsem se nerozhodl zatím mám vybránou LIAN-LI PC G70 B
aldafallout (194)|23.11.2006 08:51
ja bych ji neprodaval za plnou cenu, na te bychom se domluvili, ale nenutim a ani jeste nevim zda ji prodam:)
ICEBOSS (3435)|23.11.2006 10:16
[quote=aldafallout]nemyslim si, pokud jsou v materialu pruduchy a disk je kvalitne upevnen a muze sve prebitecne teplo odvadet do koustry AL skrine, tak si nymyslim, ze je ho nutne ofukovat, nebo od nej sat vzduch. S WC nemám v casu ani jeden vetrak (jenom ve zdroji)[/quote]
no prave ze obvykle drzi v tomhle pripade na nejakych platovych lyzinach a ty neprenesou nic... Nektery disky jsou treba celkem studeny i tak, ale treba pro nektery starsi maxtory nebo seagaty je to smrt.. :cool:
RomanT (12)|24.11.2006 18:09
[QUOTE=aldafallout]ja bych ji neprodaval za plnou cenu, na te bychom se domluvili, ale nenutim a ani jeste nevim zda ji prodam:)[/QUOTE]


http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-PF382CCD7308C7D7CC12570AF0055BEE0.html?ansid=1
V diskuzi pod článkem jsem si přečetl že ATX desky s heat pipe chlazením do této skříně nepudou. Je to pravda ?
P@pi (1519)|25.11.2006 10:15
[QUOTE=Zdeněk Kabát]Jak tato technologie funguje? Heatpipe je měděná trubička s houbovitou strukturou, která obsahuje kapalinu. Tato kapalina se v místě kontaktu s procesorem prudce vypařuje a putuje na opačný konec trubičky, který je chladnější - tam opět kondenzuje a vzlíná zpět. Právě díky houbovité struktuře funguje heatpipe jakýmkoliv směrem, tedy i proti gravitaci.[/QUOTE]

Já také nevidím důvod, proč by heatpipe neměla fungovat obráceně :notsure.
RomanT (12)|25.11.2006 13:19
[QUOTE=aldafallout]ja bych ji neprodaval za plnou cenu, na te bychom se domluvili, ale nenutim a ani jeste nevim zda ji prodam:)[/QUOTE]



Za kolik bys ji prodal
P@pi (1519)|25.11.2006 14:38
Já o tom vždycky četl a došlo se k tomu, že heatpipe funguje i proti gravitaci. Ale chtělo by otestovat, bohužel já žádnou heatpipe doma nemam.
aldafallout (194)|27.11.2006 12:11
Prodal bych ji tak za 5k. Nevim ale, co koupit lepsiho.
Jeste ohledne heatpipe: mel jsem v ni vodu, ale na dva mesice jsem tam vrazi AC Freezer a nebyl problem. Uz jsem si teto diskuze vsimnul take, ale domnivam se, ze i kdyby to byla pravda, tak se necha velmi mnoho chladicu otocit a upevnit na ne vetrak dle potreby.
Ohledne chlazeni disku:
mel jsem v ni 4x250 GB Hitachi SATA 3.0 Gbit/s a na teplotu jsem si nemohl stezovat. Samozrejme ze jsem teplotu nemeril, ale subjektivnim pozorovani jsem dedukoval normalni teplotni stav
aldafallout (194)|27.11.2006 12:34
[QUOTE=ICEBOSS]no prave ze obvykle drzi v tomhle pripade na nejakych platovych lyzinach a ty neprenesou nic... Nektery disky jsou treba celkem studeny i tak, ale treba pro nektery starsi maxtory nebo seagaty je to smrt.. :cool:[/QUOTE]
jeste dodatek, k puvodni diskuzi o CFI: CFI plastove lyziny nema, tak tam prevod tepla do konstrukce mozny je
u Lian-li se na disky nasroubuji specialni sroubky, takze tam prechod kov kov je take, ale hodne maly

obecne: spoustu skrini ma orientovany diskovy kos kabelema ven a disky jsou na platovych lizinach (TT atd.), ale zase je tam upevnen nejaky predni vetrak ktery je alespon omezene ofukuje, coz byva u vetsiny disku dostatecne
se maxtory mam take spatne zkusenosti s teplotami, celkem casto prave diky tomu odchazely:)
RomanT (12)|27.11.2006 19:37
[quote=aldafallout]Prodal bych ji tak za 5k. Nevim ale, co koupit lepsiho.
Jeste ohledne heatpipe: mel jsem v ni vodu, ale na dva mesice jsem tam vrazi AC Freezer a nebyl problem. Uz jsem si teto diskuze vsimnul take, ale domnivam se, ze i kdyby to byla pravda, tak se necha velmi mnoho chladicu otocit a upevnit na ne vetrak dle potreby.
Ohledne chlazeni disku:
mel jsem v ni 4x250 GB Hitachi SATA 3.0 Gbit/s a na teplotu jsem si nemohl stezovat. Samozrejme ze jsem teplotu nemeril, ale subjektivnim pozorovani jsem dedukoval normalni teplotni stav[/quote]



To beru ale co heatpipe na chipsetu bude fungovat když bude deska obráceně . Jinak ta cena se mi líbí proč ji cheš prodat je to dobrá skřínˇ
aldafallout (194)|29.11.2006 09:16
to netusim, headpipe jsem na desce nemel, ale zkusim to vycist, jinak to prodavam z duvodu: bratr si ji koupil, pak mi ji pucil, pak si ji zase vzal a ted se prestehoval tak mi ji zase nechal a me stoji v krabici v pokoji. Rekontruuji byt a nemam penize na adekvatni HW, davat tam kancelarsky HW se mi nechce a po domluve s nim bych ji budto prodal a nebo si ji nechal tak do unora a neco do toho postavil. Takze hlavnim duvodem bude asi financni situace. Mam jeste dalsi zajimave veci z predchozi sestavy jako treba Logitech Z2300, Z5500, G5, G15, Genius S200, vodni chlazeni KPCool edition 2006, vymeniky KADET, EHEIM 1048..a spoustu dalsich kramu. Mozna to napostuju do bazaru, ale je mi lito se toho zbavovat, protoze treba usetrim zase neco a budu chtit postavit herni komp.
PS: za 5k bych se te skrine opravdu zbavil, ale je nutne si pro ni dojet, prohlidnout, osahat atd. nechci ji tahat na postu, v pripade zajmu mi poslete SZ
Doufam ze te toto vycerpavajici vysvetleni neodradilo:)
BlackFrog (563)|28.12.2006 20:28
budu se řídit pravidlem lepší napsat do stávajícího threadu než zakládat nový... takže chtěl bych novou skříň, hlavní důvody jsou ten že ta stávající "noname" dost vibruje, a taky bych chtěl průhlednou bočnici (nejsem žádnej domácí kutil že bych si jí vyříz:)) kromě tý bočnice mi stačí jednoduchá skříň bez nějakých serepetiček. může být bez zdroje nebo s ním, pokud by tam byl nějaký kvalitní. cenový limit mám 2000 kč a to je opravdu maximum. procházel jsem e-shopy ale nic 100% vyhovujícího sem nenašel. díky za vaše tipy:)
ICEBOSS (3435)|28.12.2006 20:44
co tahle:
http://www.100megadistribution.cz/product.jsp?artno=CASG1020 ?

1 x 14 cm vpredu, 1 x 12 cm vzadu, dobra perforace, disky uchyceny do gumicek...

origos pruhledna bocnice k tomu existuje, ale nikde jsem ji v prodeji nevidel.
BlackFrog (563)|28.12.2006 20:50
ta bocnice je pro me ale celkem dulezita... no uvidim:)
ICEBOSS (3435)|28.12.2006 22:35
zkus napsat primo do stovky, maji na GMC zastoupeni, tak by ju treba dotahli :)
aldafallout (194)|29.12.2006 12:53
[QUOTE=BlackFrog]ta bocnice je pro me ale celkem dulezita... no uvidim:)[/QUOTE]
Jestli ti do toho muzu kecat, tak pruhledna bocnice neni uplne dobra volba. Chapu, ze je to pomerne hezke, ale pruhledna bocnice bez ruznych svetel a katod nikterak nevynikne a neni dovnitr moc videt a kdyz tam svetlo mas, tak to zase hrozne rusi. Cim vic jsem doma mel skrini (a to jsem mel driv vetsinou skrine plne katod a plexi), tim jednodusi design se mi libi. Stejne nakonec budu kupovat asi jenom lian-li. Ne ze bych byl uchylnej na drahy veci, nebo potreboval do PC vrazet probytecne penize, ale sedi mi nejlepe.
BlackFrog (563)|29.12.2006 12:59
[QUOTE=aldafallout]Jestli ti do toho muzu kecat, tak pruhledna bocnice neni uplne dobra volba. Chapu, ze je to pomerne hezke, ale pruhledna bocnice bez ruznych svetel a katod nikterak nevynikne a neni dovnitr moc videt a kdyz tam svetlo mas, tak to zase hrozne rusi. Cim vic jsem doma mel skrini (a to jsem mel driv vetsinou skrine plne katod a plexi), tim jednodusi design se mi libi. Stejne nakonec budu kupovat asi jenom lian-li. Ne ze bych byl uchylnej na drahy veci, nebo potreboval do PC vrazet probytecne penize, ale sedi mi nejlepe.[/QUOTE]
svetlo uvnitr mam, a skrin mam orientovanou tak aby me to moc nerusilo... ale treba mas pravdu a az ji budu mit tak si budu rikat "proc jen sem si neporidil nepruhlednou:D"