Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 89

Téma: Prosím pomozte mi s výběrem skříně...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Mně vadí jen a pouze jediná věc, že mechaniky v té skříni působí opravdu ošklivě - řeknu-li to slušně. I to, že ventilátor zdroje je z části zakryt jsem překousl, ale těch měchanik je škoda, celkově kazí pěkný dojem z té skříně.
    zakryti ventilatoru zdroje jsem teda neprekous, plech ho zakryva celkem z velke casti, takze vzdy po nakupu a po domluve se zakaznikem tu diru rozsiruju. Nevim, jakym zpusobem ti vadi mechaniky? Upevneni pomoci sroubků? Jeste mi vadi uchyceni disku. Mam radsi kdyz je disk natocen kabelazi ven, nez kdyz jsou k desce.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

otoceni disku kabelazi ven znesnadnuje moznosti jeho chlazeni...

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od ICEBOSS
    otoceni disku kabelazi ven znesnadnuje moznosti jeho chlazeni...
    nemyslim si, pokud jsou v materialu pruduchy a disk je kvalitne upevnen a muze sve prebitecne teplo odvadet do koustry AL skrine, tak si nymyslim, ze je ho nutne ofukovat, nebo od nej sat vzduch. S WC nemám v casu ani jeden vetrak (jenom ve zdroji)

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od aldafallout
    Pokud chces Lian-li tak co rikas na tuhle:LIAN LI PC-V1100B Plus - Middletower
    link:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34338
    Mohla by byt v blizke dobe volna a na cene bychom se pripadne domluvili. Je v perfektnim stavu, vzdy se s ni zachazelo dobre a je to celkem dobre promyslena koncepce usporadani. Deska je obracene a dvirka jsou z druhe strany oproti beznym skrinim. Ma velmi dobre vyreseno uchyceni disku. Je to kus hliniku, zadny papirove plechy. Je i dostatecne siroka, takze se do ni v pohode vesel vodnik.

Není špatná je na mě moc drahá . Ještě jsem se nerozhodl zatím mám vybránou LIAN-LI PC G70 B

Registrace
    Jul 2006

ja bych ji neprodaval za plnou cenu, na te bychom se domluvili, ale nenutim a ani jeste nevim zda ji prodam

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

nemyslim si, pokud jsou v materialu pruduchy a disk je kvalitne upevnen a muze sve prebitecne teplo odvadet do koustry AL skrine, tak si nymyslim, ze je ho nutne ofukovat, nebo od nej sat vzduch. S WC nemám v casu ani jeden vetrak (jenom ve zdroji)
    no prave ze obvykle drzi v tomhle pripade na nejakych platovych lyzinach a ty neprenesou nic... Nektery disky jsou treba celkem studeny i tak, ale treba pro nektery starsi maxtory nebo seagaty je to smrt..

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

ja bych ji neprodaval za plnou cenu, na te bychom se domluvili, ale nenutim a ani jeste nevim zda ji prodam

http://www.czechcomputer.cz/disc_doc...0.html?ansid=1
    V diskuzi pod článkem jsem si přečetl že ATX desky s heat pipe chlazením do této skříně nepudou. Je to pravda ?

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Zdeněk Kabát
    Jak tato technologie funguje? Heatpipe je měděná trubička s houbovitou strukturou, která obsahuje kapalinu. Tato kapalina se v místě kontaktu s procesorem prudce vypařuje a putuje na opačný konec trubičky, který je chladnější - tam opět kondenzuje a vzlíná zpět. Právě díky houbovité struktuře funguje heatpipe jakýmkoliv směrem, tedy i proti gravitaci.
    Já také nevidím důvod, proč by heatpipe neměla fungovat obráceně .

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Za kolik bys ji prodal

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Já o tom vždycky četl a došlo se k tomu, že heatpipe funguje i proti gravitaci. Ale chtělo by otestovat, bohužel já žádnou heatpipe doma nemam.

Registrace
    Jul 2006

Prodal bych ji tak za 5k. Nevim ale, co koupit lepsiho.
    Jeste ohledne heatpipe: mel jsem v ni vodu, ale na dva mesice jsem tam vrazi AC Freezer a nebyl problem. Uz jsem si teto diskuze vsimnul take, ale domnivam se, ze i kdyby to byla pravda, tak se necha velmi mnoho chladicu otocit a upevnit na ne vetrak dle potreby.
    Ohledne chlazeni disku:
    mel jsem v ni 4x250 GB Hitachi SATA 3.0 Gbit/s a na teplotu jsem si nemohl stezovat. Samozrejme ze jsem teplotu nemeril, ale subjektivnim pozorovani jsem dedukoval normalni teplotni stav
    Naposledy upraveno uživatelem eraser: 17-08-2007 v 01:00

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od ICEBOSS
    no prave ze obvykle drzi v tomhle pripade na nejakych platovych lyzinach a ty neprenesou nic... Nektery disky jsou treba celkem studeny i tak, ale treba pro nektery starsi maxtory nebo seagaty je to smrt..
    jeste dodatek, k puvodni diskuzi o CFI: CFI plastove lyziny nema, tak tam prevod tepla do konstrukce mozny je
    u Lian-li se na disky nasroubuji specialni sroubky, takze tam prechod kov kov je take, ale hodne maly

obecne: spoustu skrini ma orientovany diskovy kos kabelema ven a disky jsou na platovych lizinach (TT atd.), ale zase je tam upevnen nejaky predni vetrak ktery je alespon omezene ofukuje, coz byva u vetsiny disku dostatecne
    se maxtory mam take spatne zkusenosti s teplotami, celkem casto prave diky tomu odchazely

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Prodal bych ji tak za 5k. Nevim ale, co koupit lepsiho.
    Jeste ohledne heatpipe: mel jsem v ni vodu, ale na dva mesice jsem tam vrazi AC Freezer a nebyl problem. Uz jsem si teto diskuze vsimnul take, ale domnivam se, ze i kdyby to byla pravda, tak se necha velmi mnoho chladicu otocit a upevnit na ne vetrak dle potreby.
    Ohledne chlazeni disku:
    mel jsem v ni 4x250 GB Hitachi SATA 3.0 Gbit/s a na teplotu jsem si nemohl stezovat. Samozrejme ze jsem teplotu nemeril, ale subjektivnim pozorovani jsem dedukoval normalni teplotni stav

To beru ale co heatpipe na chipsetu bude fungovat když bude deska obráceně . Jinak ta cena se mi líbí proč ji cheš prodat je to dobrá skřínˇ
    Naposledy upraveno uživatelem eraser: 17-08-2007 v 01:00

Registrace
    Jul 2006

to netusim, headpipe jsem na desce nemel, ale zkusim to vycist, jinak to prodavam z duvodu: bratr si ji koupil, pak mi ji pucil, pak si ji zase vzal a ted se prestehoval tak mi ji zase nechal a me stoji v krabici v pokoji. Rekontruuji byt a nemam penize na adekvatni HW, davat tam kancelarsky HW se mi nechce a po domluve s nim bych ji budto prodal a nebo si ji nechal tak do unora a neco do toho postavil. Takze hlavnim duvodem bude asi financni situace. Mam jeste dalsi zajimave veci z predchozi sestavy jako treba Logitech Z2300, Z5500, G5, G15, Genius S200, vodni chlazeni KPCool edition 2006, vymeniky KADET, EHEIM 1048..a spoustu dalsich kramu. Mozna to napostuju do bazaru, ale je mi lito se toho zbavovat, protoze treba usetrim zase neco a budu chtit postavit herni komp.
    PS: za 5k bych se te skrine opravdu zbavil, ale je nutne si pro ni dojet, prohlidnout, osahat atd. nechci ji tahat na postu, v pripade zajmu mi poslete SZ
    Doufam ze te toto vycerpavajici vysvetleni neodradilo

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

budu se řídit pravidlem lepší napsat do stávajícího threadu než zakládat nový... takže chtěl bych novou skříň, hlavní důvody jsou ten že ta stávající "noname" dost vibruje, a taky bych chtěl průhlednou bočnici (nejsem žádnej domácí kutil že bych si jí vyříz) kromě tý bočnice mi stačí jednoduchá skříň bez nějakých serepetiček. může být bez zdroje nebo s ním, pokud by tam byl nějaký kvalitní. cenový limit mám 2000 kč a to je opravdu maximum. procházel jsem e-shopy ale nic 100% vyhovujícího sem nenašel. díky za vaše tipy

Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Skříně: Potřebuji pomoc s výběrem PC skříně
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-10-2014, 20:06
  2. Pomozte pls s vyběrem
    Od Wlcek v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 30-11-2008, 15:06
  3. LCD: Pomozte prosim s vyberem...