Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 89

Téma: Prosím pomozte mi s výběrem skříně...

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

co tahle:

http://www.100megadistribution.cz/pr...artno=CASG1020 ?
    http://ventum.net/items/gmc-h-70-pho...u-imperia/show

1 x 14 cm vpredu, 1 x 12 cm vzadu, dobra perforace, disky uchyceny do gumicek...

origos pruhledna bocnice k tomu existuje, ale nikde jsem ji v prodeji nevidel.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

ta bocnice je pro me ale celkem dulezita... no uvidim

Registrace
    May 2006

zkus napsat primo do stovky, maji na GMC zastoupeni, tak by ju treba dotahli

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    ta bocnice je pro me ale celkem dulezita... no uvidim
    Jestli ti do toho muzu kecat, tak pruhledna bocnice neni uplne dobra volba. Chapu, ze je to pomerne hezke, ale pruhledna bocnice bez ruznych svetel a katod nikterak nevynikne a neni dovnitr moc videt a kdyz tam svetlo mas, tak to zase hrozne rusi. Cim vic jsem doma mel skrini (a to jsem mel driv vetsinou skrine plne katod a plexi), tim jednodusi design se mi libi. Stejne nakonec budu kupovat asi jenom lian-li. Ne ze bych byl uchylnej na drahy veci, nebo potreboval do PC vrazet probytecne penize, ale sedi mi nejlepe.

Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od aldafallout
    Jestli ti do toho muzu kecat, tak pruhledna bocnice neni uplne dobra volba. Chapu, ze je to pomerne hezke, ale pruhledna bocnice bez ruznych svetel a katod nikterak nevynikne a neni dovnitr moc videt a kdyz tam svetlo mas, tak to zase hrozne rusi. Cim vic jsem doma mel skrini (a to jsem mel driv vetsinou skrine plne katod a plexi), tim jednodusi design se mi libi. Stejne nakonec budu kupovat asi jenom lian-li. Ne ze bych byl uchylnej na drahy veci, nebo potreboval do PC vrazet probytecne penize, ale sedi mi nejlepe.
    svetlo uvnitr mam, a skrin mam orientovanou tak aby me to moc nerusilo... ale treba mas pravdu a az ji budu mit tak si budu rikat "proc jen sem si neporidil nepruhlednou"

Občasný diskutér Avatar uživatele Kerry
    Registrace
    May 2006

Tak já bych doporučil Akasu Zen. Mám jí doma a je to fakt skvělej case. Nemá sice průhlednou bočnici ale myslim že je to k ničemu a už ti to říkali i ostatní.
    A nebo další volba je AMS CFI-1006 a ten se prodává i s průhlednou bočnicí, tady jsem ho ale bohužel neviděl prodávat s průhlednou bočnicí. Pokud by jsi chtěl AMS s průhlednou bočnicí tak se zeptej jestli by ho nezkusili sehnat.

Registrace
    Aug 2006

a co říkáte na http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34324? i když ty budíky sou zvláštní jinak se mi moc líbí je to sice trochu přes 2000 ale pokud nenajdu alternativu...

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

nechci taky zakladat nove tema, pichnu to sem...
    shanim case do 2500 urcite middletower. Chci co nejvic pozic 5.25 protoze disky jsou v Silentmaxxich Silencerech. 2x 120mm je samozrejmosti. Casem prijde ztisovaci hmota, tady budu rad taky za radu, takze jak vidite ticho je tu prvorade, chci naprosto neslysne PC, takbudu rad,kdyz pomuzete.
    Zatim mi co jsem koukal tak mi vyhovuje TT Armor Jr. Co vy na ni? Bojim se, ze bude hluk unikat perforacemi v predku

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=37892

Nováček Avatar uživatele makakova hlava
    Registrace
    May 2006

Otazky na majitelov CFI-1006:
    -pomohlo by mi pri rozhodovani o tejto case. Vopred dik za odpoved(e).

1. Aka je tato skrina, co sa tyka hluku? Cital som niekde, ze hlinikove niekedy vibruju. Je v hlucnosti porovnatelna/tichsia ako "bezna" 0.8mm + 0.6mm SECC od EC? Pripadne aka je presna hrubka materialu? (1.5mm?)

2. Nema plne bocnice dier na vetraky aj predny len s nevyhnutnymi otvormi na nasavanie- ake je chladenie?

3. Predava sa aj verzia s nefarbenym prednym panelom (teda NIE modrym)? Na fotkach v eshopoch je jednofarebna, z toho co som tu cital ju z CzC poslali modru- ak mate niekto nefarebnu, odkial?

4. Kolko vazi?
    Naposledy upraveno uživatelem makakova hlava: 20-01-2007 v 21:22

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Prihodim sem taky jeden dotaz..

Urcite to znate ze kazdy kdo chce slozit nejake pc a zrovna tomu dvakrat nehovi bere skrin pouze po vzhledove strance a malokdo z techo lidi je ochoten si nechat vysvetlit ze se vyplati priplatit si za kvalitni skrin a dobry zdroj. Toto me vede k otazce co pouzivate v pripade finacni nouze na sestavu za skrin a z droj ? Ja se uz kdysi zarekl ze nikdy ec protoze nektere jejich skrine jsou opravdu hlavolamy a malokdy vse sedi jak ma .. takze dirky v sachte na hdd mimo atd jsou beznou praxi .. Byl bych rad kdyby se tu objevilo par nazoru co zvolit jako nejmensi zlo kdyz uz je clovek donucen vybrat nejaky low end..Predem diky za kazdy nazor ..

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od pas!k
    Prihodim sem taky jeden dotaz..

Urcite to znate ze kazdy kdo chce slozit nejake pc a zrovna tomu dvakrat nehovi bere skrin pouze po vzhledove strance a malokdo z techo lidi je ochoten si nechat vysvetlit ze se vyplati priplatit si za kvalitni skrin a dobry zdroj. Toto me vede k otazce co pouzivate v pripade finacni nouze na sestavu za skrin a z droj ? Ja se uz kdysi zarekl ze nikdy ec protoze nektere jejich skrine jsou opravdu hlavolamy a malokdy vse sedi jak ma .. takze dirky v sachte na hdd mimo atd jsou beznou praxi .. Byl bych rad kdyby se tu objevilo par nazoru co zvolit jako nejmensi zlo kdyz uz je clovek donucen vybrat nejaky low end..Predem diky za kazdy nazor ..
    docela slibne vypada ModeCom - polaci, zdroje vypadaji kvalitne (jsou tezky a ne papiraky) a skrine bych rekl ze vypadaji vzhledove povedene... doufam ze se tady na SHW dockame nejake recenze zdroje ModeCom... uz tu nejaky natlak byl tak by z toho snad mohlo neco vylizt...
    http://www.svethardware.cz/forum/sho...zdroje+modecom

Registrace
    May 2006

beru obvykle asusy... levnejsi rady aopenu... a obcas modecomy.

Nováček Avatar uživatele makakova hlava
    Registrace
    May 2006

Ak to niekto neznaly cita tak comu sa vyhnut: skriniam tohoto typu:
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=35859
    http://www.svethardware.cz/recenze-s...w-merlot/15600

Su smejdy. Len jednu z 1/2 zakrytu 8cm (!) poziciu vzadu, jednu vpredu (ale len ak vyberiete nieco pripominajuce oddelitelny kos na disky- inak sa to prekryva). Predny panel odpadol- pouzili uplne nekvalitny plast- celkom nepruzny na uchyty. Cele je to zblizka ohavne a posobi hrozne lacnym dojmom. Dvierka pred mechanikami su dost vetche, pruzenie zabezpecuje maliky lahko odpadnutelny drotik. Uchyty na HDD a mechaniky nanic, radsej srobiky. Bocnice su sice hrube, ale nasadit ich je uz tazsie. Na obrazkoch tieto EC skrine vyzeraju o dost lepsie nez v skutocnosti. Inak su ubohe. Neulakomte sa na pripadny display vpredu, nestoji to zato. Neobsahuju ani PC speaker.

Osobne mam jednu starsiu EC skrinu- ma 12cm poziciu vzadu, viac vystuzeni, ohnutych okrajov, sirsia, uchyty z lepsieho plastu drzia, dvierka pred mechanikami pasuju a funguju. Takze asi kvalita klesa, ale ceny sa drzia.

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Nj EC je vzdycky pruser .. ja ted na zkousku vzal KME a vzal sem dve skrine naprosto strejne a kdyz jsem do toho skladal zelezo púrekvapilo me ze jsou obe jine Ta prvni me celkem prekvapila i kdyz to byl papir vse sedelo jak ma disky presne dira na srouby to same mechaniky .. atd ta druha z venku naprosto stejna dle kodu v shopu taktez uz mela jine uchyty na desku takove ty boule .. a samozrejme nejakej atyp takze deska nesla uchytit cela a na nektery ty boule sem jeste musel dat izolaci aby to nehodilo nejakej zkrat na desce .. jak jsou na tom zdroje v tech skrinich zatim taky nevim obe pc teda jedou ale uvidime casem Take verdikt zatim je kme nebrat

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

No mě by se líbil tenhle http://www.pccasegear.com/prod3770.htm

Specifications
    MODEL TRINITY SERIES
    CASE TYPE MID TOWER STEEL CHASSIS CASE
    DIMENSION (W x H x D) 200X440X430 mm
    COOLING SYSTEM

FRONT, 1 X 120 mm (optional)
    REAR, 1 X 120 mm (80mm included)
    SIDE PANEL, 1 X 80mm Blue LED (included)
    SIDE 1 X 80mm Slim Fan (optional)

DRIVE BAY - FRONT ACCESSIBLE - INTERNAL 9 DRIVE BAYS
    5 EXTERNAL 5.25" DRIVE BAYS
    1 EXTERNAL 3.5 " DRIVE BAYS
    4 INTERNAL 3.5" DRIVE BAYS
    SCREWLESS RAIL DESIGN For 5.25" and 3.5" Bays
    MATERIAL SECC Steel
    EXPANSION SLOTS 7
    POWER SUPPLY 400 WATT PS2 ATX 12V ( OPTIONAL )
    WEIGHT 6.6 KGS (W/O Power)
    MOTHERBOARD SUPPORT MOTHERBOARDS: ATX, MICRO-ATX, BABY AT

Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední