reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

vkládání textu do mailu

Leroj (271)|27.5.2008 16:09
Ahoj, už delší dobu mě rozčiluje, že nemohu do zprávy vložit /Ctrl-V/ text, takže to musím celé přepisovat, nebo poslat jako přílohu. Při pokusu o vložení mi napíše něco jako že skript Copy/Paste neumožňuje a ať dám OK pro shlédnutí technické zprávy /nebo tak nějak/ - bohužel se nic nezobrazí.
Už jsem z toho tak vytočenej, že jsem skoušel i číst nápovědu pro FF i Centrum, ale nenašel :(
Help me, please

Používám Win XP SP2, FF a mail mám na Centru.
r34ktor (7477)|27.5.2008 16:43
Nepoužíváš nějaké blokování reklamy (AdBlock, NoScript apod.)? Zkoušel jsi vymazat diskovou cache?

Mě jde vkládat text pomocí Paste do rozepsaných e-mailů na Centrumu naprosto bez problémů (FF 2.0.0.14).
Leroj (271)|27.5.2008 16:47
njn - kdysi jsem snad nějaký blokování zapínal, ale už si to nepamatuju - jdu to hledat
r34ktor (7477)|27.5.2008 16:55
Zkus si vytvořit na zkoušku nový profil a otestuj to v něm.
Leroj (271)|27.5.2008 17:23
díky za rady, nicméně úspěch se nedostavil a trpělivost mi dochází... :)

Při spuštění FF v nouzovém režimu i při vytvoření nového profilu to v mailu hlásí furt to samý :(
Možná skusim časem novou instalaci FF, i když teď to vypadá, že ta chyba bude asi někde jinde když to nešlape ani v tom novým profilu...

jo a když jsem vypnul blokování vyskakovacích oken, tak mě to už aspoň spustí nápovědu FF
r34ktor (7477)|27.5.2008 17:27
A co nějaké filtrování (úprava) skriptů pomocí antiviru či firewallu?

V jiných prohlížečích to chodí OK (IE, Opera)?
Leroj (271)|27.5.2008 18:45
no tak v IE to jede, tak holt budu muset v případě potřeby zatím používat IE :( a časem se na to mrknout
hippouss (246)|27.5.2008 19:45
do user.js hodis tohle:
[QUOTE]user_pref("capability.policy.policynames", "allowclipboard");
user_pref("capability.policy.allowclipboard.sites", "http://www.mozilla.org");
user_pref("capability.policy.allowclipboard.Clipboard.cutcopy", "allAccess");
user_pref("capability.policy.allowclipboard.Clipboard.paste", "allAccess");[/QUOTE]
user.js je nekde cca tady:
[QUOTE]C:\Documents and Settings\[username]\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\[profile name]\user.js[/QUOTE]
a do tech sites si pisnes domenu pro kterou to chces povolit
ale chodilo mi to do verze 2.0.0.14 myslim... ted mam 3.0 RC1 a soupnul sem to tam a zatim mi to nejde... ale jeste sem to moc nezkousel upravovat a tak, tak doufam ze to rozjedu i ted na FF3

edit: tak uz mi to frci i v FF3, jen sem blbe zadal do scriptu adresu...

jo a centrum ma myslim vic serveru na ktery se ti to prihlasi tak tam budes muset dat asi vic adres a oddelit je mezerama
Zoidik (1405)|28.5.2008 06:39
Pokud mužeš, tak si udělej zálohu oblíbených stránek ( nebo jak se to v FF jmenuje ) odinstaluj prohlížeč a znovu ho nainstaluj. Je to prácička tak na 15 minut.
Encore1106 (424)|28.5.2008 20:02
V té beta verzi e-mailu už jde vkládat normálně, takže pokud nemáš nějakej vážnej důvod, proč zůstavat u starší verze, tak si to přepni..
r34ktor (7477)|29.5.2008 20:16
Mě to funguje v obou verzích. Takže problém bude asi jinde. Každopádně tu betu zkusit může.