reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s Samsung 205BW

gaspo_shw (2)|5.10.2006 10:33
Kúpil som monitor Samsung 205BW a čo ma znepokojuje je jemný piskavý zvuk pri nízkom kontraste ak nastavím vysoký kontrast to pískanie zmizne...
Je to vadný kus???????
Barry (1)|18.11.2006 15:44
Včera jsem ho postavil na stůl. A tento problém nepozoruji...respektive neslyším.

Co mě ale znepokojuje je, že při připojení monitoru pře DVI a naitivním rozlišení mám na monitoru kolmý pruh rozmazaných písmen z každé strany monitoru cca 3cm široký. Přes analog je vše v pohodě. Stáhnul jsem nové ovladače na moji GF7600GT a pořád to samé. Setkal se s tím někdo? Případně co s tím? Děkuji
dodo2 (21)|29.11.2006 19:48
[QUOTE=gaspo]Kúpil som monitor Samsung 205BW a čo ma znepokojuje je jemný piskavý zvuk pri nízkom kontraste ak nastavím vysoký kontrast to pískanie zmizne...
Je to vadný kus???????[/QUOTE]

nieje to vadny kus,tento typ to bezne robi, ako aj niektore ine typy samsungov napr 203B, vzdy len pri nizkom kontraste
RainMakeR (22)|8.1.2007 11:49
[QUOTE=Barry]Včera jsem ho postavil na stůl. A tento problém nepozoruji...respektive neslyším.

Co mě ale znepokojuje je, že při připojení monitoru pře DVI a naitivním rozlišení mám na monitoru kolmý pruh rozmazaných písmen z každé strany monitoru cca 3cm široký. Přes analog je vše v pohodě. Stáhnul jsem nové ovladače na moji GF7600GT a pořád to samé. Setkal se s tím někdo? Případně co s tím? Děkuji[/QUOTE]
mohl bys semdat nějakej scren?abych věděl jak to vypada(moje představa je špatná :( ).chci si tento monitor koupit v brzké době.možna to chce nainstalovat ovladače k monitoru a nastavit nějaky macho funkce co použiva smasung u tohoto monitoru......