reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Download manager

Pavol X360 (10)|5.10.2006 11:06
Uvažujem o kúpe nejakého download managera. Myslel som na IDM. Máte s týmto managerom nejaké skúsenosti, poprípade aký doporučujete.
mech13 (5526)|5.10.2006 11:43
[QUOTE=Pavol X360]Uvažujem o kúpe nejakého download managera. Myslel som na IDM. Máte s týmto managerom nejaké skúsenosti, poprípade aký doporučujete.[/QUOTE]
kupovat download managera? co tak treba zadarmo uTorrent?;) chvili sem pouzival FlashGet - freeware a docela se osvedcil. ale tech download manageru je hromada zadarmo, vybiral bych z nich
Renus (85)|5.10.2006 12:41
Používám free verzi LeechGet,sice umožňuje stahovat jen jednu frontu současně,ale pro mne je dostačující.
boboco (1987)|5.10.2006 21:34
[quote=Pavol X360]Uvažujem o kúpe nejakého download managera. Myslel som na IDM. Máte s týmto managerom nejaké skúsenosti, poprípade aký doporučujete.[/quote]

Zatím jsem nenašel jiný software který by mě tka vyhovoval jako IDM (v kombinaci s Avant browserem). Mohu jen a pouze doporučit. Troufnu si říct, že je to nejlepší download manager. A navíc mě uchvátilo když jsem ho nainstaloval (samozřejmě je v normálně v ENG) a on mi asi po třetím spuštěním zobrazil hlášku lámanou češtinou: IDM zjistil že jako výchozí jazyk ve Windows používáte češtinu. Přejete si nainstalovat Czech-rozhraní pro IDM? Jinak opravdu spíš zauvažuj o Torrentech než o utrácení...:D
Pavol X360 (10)|7.10.2006 09:26
No tak som kúpil licenciu na IDM. Aj mne sa to zdá ako nejlepší manager. Ani nebolo až také drahé za 730 Sk.
Honny (262)|7.10.2006 09:39
když to využiješ tak proč ne ;)