reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

vista-nefunkční vypnutí efektů

j1rka (154)|28.5.2008 16:04
Vzhledem k tomu že mám malo ram tak jsem chtěl vypnout aspoň nějaké vizuální efekty jenže když dám na počítač vlastnosti-->upřesnit nastavení systému-->výkon-nastavení a zruším volby třeba u zobrazování stínu pod nabídkami tak se mi po vypnutí pc a následném zapnutí ty stíny znovu zobrazí. Mám na mysli pod učtem s omezenými právami.
kikloop (140)|2.6.2008 10:02
a komp je pripojeny do domeny kde mas nastavenu policies, nie?
crasher.km (919)|2.6.2008 10:09
individuální nastavení->barva a zobrazení okna->otevřít klasické vlastnosti vzhledu->windows vista -základní
j1rka (154)|3.6.2008 20:15
[QUOTE=kikloop;128549]a komp je pripojeny do domeny kde mas nastavenu policies, nie?[/QUOTE]
CO? Nechápu?
crasher.km (919)|3.6.2008 20:34
A můj návod jsi j1rko zkoušel ? mě jede ,ale pokud by tobě nejel,tak je na to tady program.
j1rka (154)|4.6.2008 00:23
Ještě ne hned zítra na to mrknu. Jen mě zajímalo co tím myslel.
kikloop (140)|4.6.2008 08:12
[QUOTE=j1rka;129080]CO? Nechápu?[/QUOTE]

No ak mas pocitac pripojeny do domeny. A v domene je aplikovana politika (group policies).. tak moze byt nastavena prave tato vec, ktora ti vynuti defaultny vzhlad windowsu.
Ja mam napriklad vo firme nastaveny zakaz zmeny pozadia.. Klasicke cesty zmeny pozadia nefunguju, teda chyba zalozka vo vlastnostiach obrazkovky.. A ak si ju nejakym sposobom zmenis tak po restarte je prec :)
j1rka (154)|6.6.2008 22:17
crasher.km: no to sice funguje ale ja to chtěl udělat tak abych tam měl nastavený vzhled vista aero. A abych si v tom nastavení když dám na počítač vlastnosti-->upřesnit nastavení systému-->výkon-nastavení a tam aby bylo zaškrtnuto jen "použít vizuální styly na okna a tlačítka" a "zobrazit stíny popisku ikon na ploše" a všechno ostatní aby bylo odškrtnuto. (tak nějak se to tam jmenuje snad to dobře popisuji).
V učtu administratora se mi to povedlo ale v učtu s omezenýma právama ne :(

kikloop: A jak to zjistím?