Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Modding sraz 2008

Nováček Avatar uživatele Zbycho
    Registrace
    Mar 2007

Vážení modeři, overlokeři a jiní PC guru,

Protože chceme zopakovat úspěšnou akci Modding sraz Oldřichovice 2007 , je v plném organizačním proudu Modding sraz 2008.

Termín je stanovený na 4.-6.7.2008 z těchto důvodů: Je to úplný začátek prázdnin, nám pracujícím to je teoreticky putna, ale školou povinným bude tento termín vyhovovat nejvíce. Bohužel Cyril a Metoděj a Jan Hus vycházejí na sobotu a neděli 5. a 6.7., takže s nima pracující lid nemůže počítat. A později se to bude různě rozprchávat po dovolených, ať dobrovolných, nebo nucených s rodiči.

Podařilo se nám sehnat lokál blíže civilizace než posledně. Tímto oficiálně oznamuji, že Modding sraz 2008 se bude konat v Havířově - Prostřední Suchá v hotelovém domě Impuls
    Mapa: mapy.cz Loc: 49°47'48.261"N, 18°27'17.845"E

Několik sponzorů a partnerů již máme nasmlouvaných, další se ukecávájí. Bude i určitě nějaká výstava modingového materiálu. Budou nejlepší modeři a jejich mody z ČR. Očekává se i zahraniční účast. Klidně se stavte, i když momentálně žádný mod ještě nemáte, možná načerpáte inspiraci. Když nevíte jak na nějaké zpracování a opracování, poradíme, pomůžeme.

Dále ještě se napomknul věk účastníku. Není věkové omezení, ovšem nezletilí musí mít požehnaní rodičů (svých). Aby organizátoři nebyli potom napadáni rozezlenými rodiči z nezodpovědnosti apod.

Dále se nám na skypu sešla stará garda a jede tam chat na téma srazu. Když tak, kontaktujte své známe, nebo mně, ať vás přihodíme na chat.

Protože na moddingu a pctuningu (tam hledejte "ropice") je ve fóru stejný thread budeme se snažit na všech fórech uvádět stejné informace. V případě, že se chcete dozvědět, zda loňská akce stála za to, zde si můžete o akci počíst a stáhnout videa http://www.modding.cz/?cat=10&paged=2.

A jak již jednou Rabi hodil do placu: Akci nedělají pořadatelé ale hosté.

Modding sraz 2008 - Přihláška

Zbycho.
    Naposledy upraveno uživatelem Zbycho: 28-05-2008 v 23:00
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Jeé to je špatněéé Já chtěl jít, říkal mi o tom už kámoš (Drumax), ale jestli to bude v tuto dobu, tak na 95 % ne, bude Nukleární úder - repete

ADD// nebylo by něco jiného než Ukažto
    Naposledy upraveno uživatelem Pavel Boček: 29-05-2008 v 21:08

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jiziii
    Registrace
    Feb 2008

hm škoda že to není někde ve vychodočeským kraji takhle daleko se mi nechce a navíc nemám čas .
    Já mám ale smulu :-(

Registrace
    Mar 2007

Určitě se v mnoha hlavách rodí otázka, proč sakra na konci republiky a ještě kousek za Ostravou. Protože organizátor akce, Rabinjakob, je odtamtud a zařizovat na dálku takovou akci není možné. Bohužel nikdo z jiné části republiky nemá momentálně chuť tomu věnovat čas, energii a nějaké ty finance, které stojí vyběhání lokálu, zajištění bufetu a dalších věcí. Jestli se najde člověk, který to zorganizuje uprostřed republiky, rádi helfneme, s čím bude třeba. Ale momentálně to organizuje Rabi, tak je to tu u nás ve Slezsku.

K ukažto. Chtěl jsem zeditovat příspěvek, bohužel mi zmizelo tlačítko edit.

Pod odkazy obrázků je plné rozlišení pro tisk. V případě, že má někdo zájem udělat propagaci vytištěním a vyvěšením plakátu Modding srazu 2008, budeme jenom rádi. Akce je nezisková, neděláme ji pro sebe, ale pro vás.
    Naposledy upraveno uživatelem Zbycho: 30-05-2008 v 09:28

Registrace
    Apr 2007

Vypadá to parádně (Prostřední Suchá, ROFL, jeden z hlavních účastníků Nukléárního úderu - repete, kde bohužel budu ve stejnou dobu, je z Horní Suché...a v Dolní Suché mi od jednoho člověka zase jednou přebíral krámy z Aukra Svět je malý ), tak alespoń udělejte kvalitní fotodokumentaci

Registrace
    Apr 2007

Tak se zdá, že NÚ bude až od 7. ...to se tam snad uvidíme paráda

Registrace
    Mar 2007

A je po srazu. Tak zas za rok. Info o akci najdete na http://www.modding.cz, hledejte Modding sraz 2008, postupně dojdou fotky a videa.

Podobná témata

1. Modding - nabídka
    Od martin155 v sekci Modding/tuning
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 12-04-2011, 20:28
  2. Modding sraz 2010
    Od Woyta v sekci Modding/tuning
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-06-2010, 00:02
  3. Modding sraz 2010
    Od Zbycho v sekci Volná témata