reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Modding sraz 2008

Zbycho (28)|28.5.2008 21:54
Vážení modeři, overlokeři a jiní PC guru,

Protože chceme zopakovat úspěšnou akci Modding sraz Oldřichovice 2007 , je v plném organizačním proudu Modding sraz 2008.

Termín je stanovený na 4.-6.7.2008 z těchto důvodů: Je to úplný začátek prázdnin, nám pracujícím to je teoreticky putna, ale školou povinným bude tento termín vyhovovat nejvíce. Bohužel Cyril a Metoděj a Jan Hus vycházejí na sobotu a neděli 5. a 6.7., takže s nima pracující lid nemůže počítat. A později se to bude různě rozprchávat po dovolených, ať dobrovolných, nebo nucených s rodiči.

Podařilo se nám sehnat lokál blíže civilizace než posledně. Tímto oficiálně oznamuji, že Modding sraz 2008 se bude konat v Havířově - Prostřední Suchá v hotelovém domě Impuls
Mapa: mapy.cz Loc: 49°47'48.261"N, 18°27'17.845"E


Několik sponzorů a partnerů již máme nasmlouvaných, další se ukecávájí. Bude i určitě nějaká výstava modingového materiálu. Budou nejlepší modeři a jejich mody z ČR. Očekává se i zahraniční účast. Klidně se stavte, i když momentálně žádný mod ještě nemáte, možná načerpáte inspiraci. Když nevíte jak na nějaké zpracování a opracování, poradíme, pomůžeme.

Dále ještě se napomknul věk účastníku. Není věkové omezení, ovšem nezletilí musí mít požehnaní rodičů (svých). Aby organizátoři nebyli potom napadáni rozezlenými rodiči z nezodpovědnosti apod.

Dále se nám na skypu sešla stará garda a jede tam chat na téma srazu. Když tak, kontaktujte své známe, nebo mně, ať vás přihodíme na chat.

Protože na moddingu a pctuningu (tam hledejte "ropice") je ve fóru stejný thread budeme se snažit na všech fórech uvádět stejné informace. V případě, že se chcete dozvědět, zda loňská akce stála za to, zde si můžete o akci počíst a stáhnout videa http://www.modding.cz/?cat=10&paged=2.

A jak již jednou Rabi hodil do placu: Akci nedělají pořadatelé ale hosté.

Modding sraz 2008 - Přihláška




Zbycho.
Pavel Boček (4169)|29.5.2008 20:02
Jeé to je špatněéé :runaway Já chtěl jít, říkal mi o tom už kámoš (Drumax), ale jestli to bude v tuto dobu, tak na 95 % ne, bude Nukleární úder - repete :cry:cry:cry

ADD// nebylo by něco jiného než Ukažto :thumbdown
Jiziii (796)|29.5.2008 20:38
hm škoda že to není někde ve vychodočeským kraji takhle daleko se mi nechce a navíc nemám čas .
Já mám ale smulu :-(
Zbycho (28)|30.5.2008 07:01
Určitě se v mnoha hlavách rodí otázka, proč sakra na konci republiky a ještě kousek za Ostravou. Protože organizátor akce, Rabinjakob, je odtamtud a zařizovat na dálku takovou akci není možné. Bohužel nikdo z jiné části republiky nemá momentálně chuť tomu věnovat čas, energii a nějaké ty finance, které stojí vyběhání lokálu, zajištění bufetu a dalších věcí. Jestli se najde člověk, který to zorganizuje uprostřed republiky, rádi helfneme, s čím bude třeba. Ale momentálně to organizuje Rabi, tak je to tu u nás ve Slezsku.

K ukažto. Chtěl jsem zeditovat příspěvek, bohužel mi zmizelo tlačítko edit.



Pod odkazy obrázků je plné rozlišení pro tisk. V případě, že má někdo zájem udělat propagaci vytištěním a vyvěšením plakátu Modding srazu 2008, budeme jenom rádi. Akce je nezisková, neděláme ji pro sebe, ale pro vás.
Pavel Boček (4169)|30.5.2008 15:16
Vypadá to parádně (Prostřední Suchá, ROFL, jeden z hlavních účastníků Nukléárního úderu - repete, kde bohužel budu ve stejnou dobu, je z Horní Suché...a v Dolní Suché mi od jednoho člověka zase jednou přebíral krámy z Aukra :D Svět je malý :D), tak alespoń udělejte kvalitní fotodokumentaci :thumb:thumb:thumb
Pavel Boček (4169)|5.6.2008 20:26
Tak se zdá, že NÚ bude až od 7. ...to se tam snad uvidíme :inlove paráda :thumb
Zbycho (28)|8.7.2008 08:17
A je po srazu. Tak zas za rok. Info o akci najdete na http://www.modding.cz, hledejte Modding sraz 2008, postupně dojdou fotky a videa.