reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Hitman: Blood money

snapcase (6)|23.5.2006 18:24
takze vyslo demo a pre zvedavcov som spravil par screenov...
v deme je jedna misia, taky tutorial, odohrava sa to v starom zabavnom parku...









screenshoty su v 1280x960 4xAA 16xAF a full detaily,shadows
Abel (97)|23.5.2006 21:18
ja sem hral hitmana jednicku jako blazen, byla to super hra, i kdyz ji v te dobe docela dost medii srazilo za obtiznost, kontroverznost apod. hitman dvojka byla uplne ukazkova prace jak ma vypadat druhe pokracovani. trojka taky super, ale uz to nebylo ono... na blood money se tesim. mimochodem, uz to vyslo
8Paul (3)|23.5.2006 22:27
IMHO je to zatím asi nejlepší díl(a to se mi všechny předchozí včetně Contracts hóódně líbily)..jsem v Las Vegas (jedna z posledních misí), a
zatím mě každá mise neskutečně bavila (nejhorší hodnocení Professional,ale většinou Silent Assassin).Novinky jako upgrady,notoriety systém jsou skvělé,ale co mě nejvíc dostává je prostě maniakální smysl pro detail - prostě sledovat chlápka jak se jde vyzvracet do tmavého rohu na vesnické párty, uspat ho,převléknout se za něj a infiltrovat se dovnitř....nebo uspat agenty FBI tím, že jim otrávím koblihy:).Budu kupovat originálku.47 Rocks!
Abel (97)|23.5.2006 22:31
[QUOTE=8Paul]co mě nejvíc dostává je prostě maniakální smysl pro detail - prostě sledovat chlápka jak se jde vyzvracet do tmavého rohu na vesnické párty, uspat ho,převléknout se za něj a infiltrovat se dovnitř....nebo uspat agenty FBI tím, že jim otrávím koblihy:)[/QUOTE]

no, tenhle smysl pro detail byl vsude... prevleceni se za ninju, za postaka ktery jde dorucit kvetiny, za pasaka a proniknete do bordelu, za poslicka, pockat si az si ridic limuziny odskoci za roh budovy a tam ho bafnete, nebo super mise z jednicky v tech laznich nebo v dzungli... uz nevim jak se ty mise jmenovali, ale tam byl na detail kladeny stejny duraz jako ve dvojce, trojce a myslim si ze i stejny jako ve ctyrce :).

kazdopadne 47 rocks :)
harleymaster (45)|24.5.2006 11:38
to vypada po dlouhe dobe zase na dobrou parbu,uz se tesim
Honny (262)|26.5.2006 22:22
předobjednávka:
Hitman: Blood Money - [COLOR="Red"]1099,- Kč[/COLOR]
[SIZE="1"]dostupnost: 5. června 2006[/SIZE]