Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 16

Téma: new repro

Starousedlík SHW Avatar uživatele wolf007
    Registrace
    Sep 2006

zdravim mam doma tyhle repro,kupovano spolecne se soundblaster live v roce 2001,momentalne maji uz odslouzeno,hledam za ne nahradu do ceny max. 2500kc

jeste se chci zeptat jestli si nejak polepsim oproti zvukovce v podpisu,lakala by me koupe creative x-fi

diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Ahoj,
    já mám XORO 532 (5.1 systém) a myslím, že zvuk maj dobrej. Jediný negativum je slabej brum ze zdroje subwoofru, kterej je při absolutnim tichu slyšet (nejdál asi tak cca z 1,5m). Jinak je zvuk na tu cenu dobrej,
    ale nejsem audiofil a nemám srovnání - jen s předešlejma bedničkama (čínský plasťáky, ale vcelku velký, přes cca 30x15cm - ty hrály hůř :-)). Tak spíš kdyby ses chtěl na něco zeptat.

Registrace
    Sep 2006

kde se daji sehnat ? prosim o link

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2008

Já si chci už nějakou dobu pořídit tyhle: http://www.alza.cz/reproduktory-geni...ene-d60088.htm
    Jenže nejsou finance :-)

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

No, já je koupil tady:
    http://www.tntrade.cz/shop/index.php...-rp-hxs-532-51
    ale protože jsem tam kupoval ještě jednu věc, kterou jinde moc neměli - tak nezaručuju že je to nejlevnější.
    Ale drahý to není, viděl jsem je i přes 2.500.
    Ale srovnání např. s G Home Theater 5.1 nemám, takže nemůžu zaručit, že jsou za tu cenu lepší
    (oni spíš budou za tu cenu stejný, opravdu kvalitní reproduiktory by začínaly na desetinásobku :-))

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od daemon64 Zobrazit příspěvek
    Já si chci už nějakou dobu pořídit tyhle: http://www.alza.cz/reproduktory-geni...ene-d60088.htm
    Jenže nejsou finance :-)
    BTW, recenze: http://www.zive.cz/default.aspx?article=129474

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Tak update: ten brum byl způsobenej přílišnou blízkostí k jinýmu zdroji, takže se tam něco indukovalo.... Jinak ty Genius 500.1 (popř. teď vyšly nový 6000.1) jsou asi nejvážnější konkurent tědletech repro. Chyba G. jsou hlavně zamlžený basy - XORO sice taky nemají basy 100%, ale jako vyloženě zamlžený bych je nepopsal, akusticky jsem spokojenej. Ale nejsem vůbec náročnej posluchač, takže možná jsem jen hluchej (z hudebního vzdělání mám jen cca 3roky na trubku a nevim jak dlouho samouk na kytaru...)
    Naposledy upraveno uživatelem Logout: 01-06-2008 v 14:34

Registrace
    Sep 2006

zrovna ty geniusky by byl muj styl ....

tohle mam ted doma lidi me od nich odrazovali,ale kupodivu neni to plast ale vsechny repra v soustave jsou celodrevo

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Celodřevo? Nejsou to spíš MFD?
    Jestli se Ti víc líběj Geniusky, tak jdi do nich :-). Jestli jsou horší nebo lepší Ti asi tady nikdo nepoví, a v týdle cenový kategorii, když to nejsou úplný šmejdi, což IMHO nejsou ani jedny, tak se nic extra vymyslet nedá a bude to plus mínus autobus.
    Jinak ty XORO jsou fyzicky o něco větší, což by mohlo mít vliv na kvalitu zvuku, ale taky nemuselo. Na druhou stranu maj papírově o 5W víc na každym repráčku - ale to pokud nemáš 100metrovej obývák nevyužiješ.

Jiak od geniusů jde koupit i o fous novější verze:
    http://www.czechcomputer.cz/product_...on=1#_Section1
    Naposledy upraveno uživatelem Logout: 01-06-2008 v 15:18 Důvod: přepis, ne 15W ale 5W

Obyvatel SHW Avatar uživatele ...No...Name...
    Registrace
    Aug 2007

Tak já bych se ještě zeptal wolfa o jaký systém se má jednat.5,1;2,1;2,0 nebo jiné?Pak taky k čemu bude repro využívané atd...jako se ptám vždycky...

Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od ...No...Name... Zobrazit příspěvek
    Tak já bych se ještě zeptal wolfa o jaký systém se má jednat.5,1;2,1;2,0 nebo jiné?Pak taky k čemu bude repro využívané atd...jako se ptám vždycky...
    5.1 system na obcasne hrani her/ filmy

Obyvatel SHW Avatar uživatele ...No...Name...
    Registrace
    Aug 2007

Tak to potom asi nějaké repro od Genius od série 5000...A o těch si můžeš něco málo přečíst tady ->http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=8729...

Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od ...No...Name... Zobrazit příspěvek
    Tak to potom asi nějaké repro od Genius od série 5000...A o těch si můžeš něco málo přečíst tady ->http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=8729...
    diky mrknu na to ...

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Na hry filmy je to asi jedno - tam Ti posloužej dobře i XORA, i Geniusy - vyber si co hrdlo ráčí. Kdybys měl nějaký ambice ohledně přehrávání hudby, tak by asi bylo co řešit. Kdybys chtěl, můžu požádat ženu, která má lepší uši než já, o srovnání rozumnejch repro z hiofivěže s těma xoro - ale zrovna teď spí a budit ji kvůli tomu nebudu, tak až tak za pár hodin.... :-)

Registrace
    Sep 2006

ok v pohode pockam ....jinak ty gembirdy jsou minimalne drevotriska... ja si uz prosel dost reprostoutavami od pasivnich plastaku pres asi 4 ruzne 2.1 za tu dobu co mam pc ....

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Repro k PC
    Od yanscha v sekci Audio
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 10-11-2009, 20:39
  2. Repro: Repro k PC
    Od xxxstalkerx v sekci Periferie
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 11-08-2009, 22:58
  3. Repro 2.1