reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zdroje DELUX

Intelinside (4)|6.10.2006 21:35
Pozna pls niekto tuto znacku zdrojov? Sa mi vidi ze nie je moc rozsirena ked som pozeral par cennikov-nic som nenasiel. Dufam ze nepatri do tej spodnej kategorie Eurocase,Maxpower a podobne vytvory?
tequilla (1015)|6.10.2006 22:00
Tuto znacku zdroju sice neznam, ale urcujicim kriteriem u zdroju byva zpravidla i cena (nepocitam extremy jako chill-inovation, kterej stoji hodne a taky stoji za pr*). Nasel jsem jeden 400W zdroj znacky DELUX, jehoz cena je zhruba na urovni noname zdroju (cca 600Kc/800Sk). Zadnou extra kvalitu tedy nemuzes ocekavat. :o

*d
Intelinside (4)|7.10.2006 22:37
Dik za info,takze v tejto kategorii to je. No u vyberu zdroja nie som taky bohaty aby som si kupoval lacne veci...asi tak k tomu treba pristupit
tequilla (1015)|8.10.2006 12:27
[QUOTE=Intelinside]Dik za info,takze v tejto kategorii to je. No u vyberu zdroja nie som taky bohaty aby som si kupoval lacne veci...asi tak k tomu treba pristupit[/QUOTE]

Presne tak, je potreba si hlavne uvedomit, ze na zdroj mas napojeny vsechny komponenty a koupe noname nebo nekvalitniho zdroje znamena, ze ti zdroj muze jakoukoli komponentu odpalit. V pripade MB to muze byt retezova reakce, ktera se zastavi az po odpaleni pameti, procaku, atd. a to uz je dost velka skoda. Proste radsi jednu tisicovku pridat a mit komponenty za dalsich x tisic v bezpeci, nez zbytecne hazardovat :)
tgfh (2985)|8.10.2006 16:59
Přesně tak! Nedávno jsem si měnil zdroj za kvalitnější, tomu eurocase co jsem měl před tím jsem už prostě nevěřil...