Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Zdroje DELUX

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Pozna pls niekto tuto znacku zdrojov? Sa mi vidi ze nie je moc rozsirena ked som pozeral par cennikov-nic som nenasiel. Dufam ze nepatri do tej spodnej kategorie Eurocase,Maxpower a podobne vytvory?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Tuto znacku zdroju sice neznam, ale urcujicim kriteriem u zdroju byva zpravidla i cena (nepocitam extremy jako chill-inovation, kterej stoji hodne a taky stoji za pr*). Nasel jsem jeden 400W zdroj znacky DELUX, jehoz cena je zhruba na urovni noname zdroju (cca 600Kc/800Sk). Zadnou extra kvalitu tedy nemuzes ocekavat.

*d

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Dik za info,takze v tejto kategorii to je. No u vyberu zdroja nie som taky bohaty aby som si kupoval lacne veci...asi tak k tomu treba pristupit

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Intelinside
    Dik za info,takze v tejto kategorii to je. No u vyberu zdroja nie som taky bohaty aby som si kupoval lacne veci...asi tak k tomu treba pristupit
    Presne tak, je potreba si hlavne uvedomit, ze na zdroj mas napojeny vsechny komponenty a koupe noname nebo nekvalitniho zdroje znamena, ze ti zdroj muze jakoukoli komponentu odpalit. V pripade MB to muze byt retezova reakce, ktera se zastavi az po odpaleni pameti, procaku, atd. a to uz je dost velka skoda. Proste radsi jednu tisicovku pridat a mit komponenty za dalsich x tisic v bezpeci, nez zbytecne hazardovat

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Přesně tak! Nedávno jsem si měnil zdroj za kvalitnější, tomu eurocase co jsem měl před tím jsem už prostě nevěřil...

Podobná témata

1. Zdroje: více zákl. desek z jednoho zdroje
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 06-06-2010, 14:22
  2. Zdroje: vykon zdroje
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 05-03-2008, 19:45
  3. Zdroje: Vyber zdroje