Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Klávesnice po dlouhém stisku jakékoliv klávesy vrčí

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Když stisknu na klávesnici jakékoliv tlačítko, přidžím ho, tak mi to začne ve sluchátkách, popřípadně v bednách, strašně vrčet. Připomíná to zvuk stisku více kláves najednou, jakési trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Neznáte odpověď?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

Má křišťálová koule mi řekla, že by to mohla být integrovaná karta a levnější sluchátka ,co ? Skus si stáhnout nový updaty nebo drivery na zvukovou kartu. Popř nám napiš co máš za PC a třeba na něco příjdeme

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od crasher.km Zobrazit příspěvek
    Má křišťálová koule mi řekla, že by to mohla být integrovaná karta a levnější sluchátka ,co ? Skus si stáhnout nový updaty nebo drivery na zvukovou kartu. Popř nám napiš co máš za PC a třeba na něco příjdeme
    Tak integrovanou zvukovku koule uhadla, ale sluchatka mam steelseries 3H, pred Vanocemi kupovane nejak za 779,-, coz mi neprijde zase jako takovy sunt. Drivery bych nejnovejsi mit mel.

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od pisKoTEEEEEEEEk Zobrazit příspěvek
    Tak integrovanou zvukovku koule uhadla, ale sluchatka mam steelseries 3H, pred Vanocemi kupovane nejak za 779,-, coz mi neprijde zase jako takovy sunt. Drivery bych nejnovejsi mit mel.
    A co máš za desku ? Jako toto je u int. zvukovek celkem normální jev,že jde slyšet odezvy a různý brumy ze základní desky, třeba u ASUSu se to ale dalo řešit updatem driverů. Někdy ale hold nepomůže nic ,jenom výměna zvukové karty. Ještě bych se zeptal,jestli to dělalo vždycky,nebo až s novýma sluchátkama,či po nějaké jiné věci ,neb z ničrho nic to začalo dělat teď?

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od crasher.km Zobrazit příspěvek
    A co máš za desku ? Jako toto je u int. zvukovek celkem normální jev,že jde slyšet odezvy a různý brumy ze základní desky, třeba u ASUSu se to ale dalo řešit updatem driverů. Někdy ale hold nepomůže nic ,jenom výměna zvukové karty. Ještě bych se zeptal,jestli to dělalo vždycky,nebo až s novýma sluchátkama,či po nějaké jiné věci ,neb z ničrho nic to začalo dělat teď?
    mb mám pokud si dobre pamatuji jeste ASUS K8N-E a dela t ouz dlouho

Podobná témata

1. Klávesnice: jak na zadrhávající klávesy?
    Od Draken v sekci Periferie
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 13-01-2014, 11:04
  2. Notebook se při jakékoliv činnosti seká
    Od Darkhunter v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-07-2013, 11:10
  3. notebook - pouze vrčí ale jinak tma
    Od Fizl_oldd v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 26-02-2012, 14:47
  4. Prodleva po stisku pravého tlačítka myši