Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 63

Téma: Opera vs FireFox

Nováček Avatar uživatele FanATIk
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Matajon
    veľmi zaujímavé !
    Podľa tohto testu je Opera pri prezerani viacerých stránok najmänej náročným prehliadačom na pamäť, a má najlepšiu podporu CSS. V neprospech Firefoxu hovorí najdlhší štart aký nemá asi žiadny browser. To sa mi zdá ako veľké negatívum.
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Aug 2006

Opera mimochodom má rýchlejší štart ako samotný Internet Explorer ktorý je súčasťou OS. Zato by sa mali ludia v Microsofte prinajmenšom hanbiť.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Perfect
    Registrace
    May 2006

Já teďka jel dva dny na Opeře, celkem se mi zalíbila, ale pak jsem zjistil, že mi blbne psaní postů na blogspotu a nefunguje označování tagů na tloušťku, kurzívu,... přes ctrl b (i, u...) jako ve FF, ale to imho jde nějak nastavit .

2FanATIk: Máme tu tlačítko EDIT ...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Honny
    Registrace
    May 2006

Opera má problém s některými CMS, třeba s "mým" Wordpressem si docela nerozumí...

Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Perfect
    2FanATIk: Máme tu tlačítko EDIT ...
    Možeš mi ukázať kde ? najskor som myslel že vpravo dole ako je to pero s papierom ale nie to je rýchla odpoved, tak a kde je teda EDIT ??? som tu nový ale určite osobne by som to tlačítko viac zviditelnil, doteraz neviem kde je !

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Perfect
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od FanATIk
    Možeš mi ukázať kde ? najskor som myslel že vpravo dole ako je to pero s papierom ale nie to je rýchla odpoved, tak a kde je teda EDIT ??? som tu nový ale určite osobne by som to tlačítko viac zviditelnil, doteraz neviem kde je !
    To tlačítko je tam myslím jen hodinu po odeslání příspěvků a mělo by být v pravo dole u postu...

Nebo taky se může editovat jen poslední příspěvek, teďka nevím.

EDIT:
    Naposledy upraveno uživatelem Perfect: 30-08-2006 v 19:11

Registrace
    Aug 2006

No jasne, dik, už som na to prišiel. Som zvyknuty na phpBB fora, kde možeš editovať svoj prispevok kedykolvek.

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

osobně používám Operu asi dva roky a za tu dobu jsem si na ni zvykl.Výše zmiňované gestury myší jsou pro již samozřejmostí jak doma,tak v práci. Bez nich si už snad ani nedokážu serfování představit. U FireFoxu jsem to nenašel,ale věřím,že to lze něak vyřešit. Jediné, co mě dosti poslední dobou štve je ,,tuhnutí,, Opery. Nemáte někdo podobné zkušenosti ?/jak to vyřešit ? tj stává se mi,že mi jednou za čas vytuhne opera na 2-3 vteřiny. zejména při prohlížení fotoalb.A to opakovaně. Nespadne mi,jen chvíli nereaguje na gestury myší a ani nejdou překliknout záložky. Občas mě to docela vytáčí.Díky

Obyvatel SHW Avatar uživatele ...No...Name...
    Registrace
    Aug 2007

Mně se tohle stává když si u CzC odškrtnu načítání všech produktů.Takže to bude nespíš problém Opery,na kterou je toho náhle moc...a nikdo s tím asi nic neudělá

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Ano, přesně. Od určité doby mi zlobí CzC a tak jsem musel přejít jinam. Dělá mi to, i když nejsou zobrazovány všechny produkty. Zajímavé, že jinde jsem se s tím nesetkal. Navíc mě docela mrzí, že ten shop je oxy :X.
    Naposledy upraveno uživatelem P@pi: 21-03-2008 v 10:06

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

na czc to i v IE vyhodi chybu skriptu, kdyz jsou zobrazeny vsechny produkty a zavitam do nejake obsahlejsi kategorie. ale staci to odkliknout a stranky vpohode funguji
    (driv to tak bylo, ted nevim kdy jsem tam byl naposledy)

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Opera je urcite kvalitni prohlizec a stejne tak i Firefox.

Opera je rychla malo narocna na pamet a zakladu velice vybavena s moznosti rozsireni.
    Firefox je narocnejsi na pamet a predevsim vetsi pocet a ruzne addons muzou i vyrazne spomalit nahrani programu. Nektere addons i zpomali cely program, ale rekl bych ze to je casto problem primo v addons. Prednost Firefoxu je ze si vse muzete doinstalovat dle svich predstav a upravit, jde o OS (OpenSource). Takze me osobne nevadi ze v zakladu toho umi vyrazne min nezli Opera. Pokud jde o jadro Gecko (OS), tak tam by se melo asi nejvic zapracovat. Bohuzel zatim jine jadro neni na obzoru, coz je asi skoda (tj i jiny prohlizec, treba).

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Xaim Zobrazit příspěvek
    Pokud jde o jadro Gecko (OS), tak tam by se melo asi nejvic zapracovat. Bohuzel zatim jine jadro neni na obzoru, coz je asi skoda (tj i jiny prohlizec, treba).
    Jo vlastne, mezi geckem 1.8 a 1.9 neni prakticky zadny rozdil co?

Obyvatel SHW Avatar uživatele Encore1106
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od noegoncz Zobrazit příspěvek
    Výše zmiňované gestury myší jsou pro již samozřejmostí jak doma,tak v práci. Bez nich si už snad ani nedokážu serfování představit. U FireFoxu jsem to nenašel,ale věřím,že to lze něak vyřešit.
    Ohledně tohohle doporučuju pro Firefox addon "Mouse Gestures", kterej běží už i pod FF3. Já ho mam na všech počítačích a spokojenost.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od cool.user Zobrazit příspěvek
    Jo vlastne, mezi geckem 1.8 a 1.9 neni prakticky zadny rozdil co?
    To jsem snad rekl ?

Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Webové prohlížeče: Opera 10
    Od Belbas v sekci Internet
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 08-09-2009, 23:10
  2. Webové prohlížeče: Opera 9.50
    Od Pavel Boček v sekci Internet
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 01-10-2008, 22:45