Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Enermax Liberty - rusenie ostatnych zariadeni

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2008

Zdravim,

v mojom serveriku mam ako zdroj Enermax Liberty 400W, ale mam podozrenie, ze nefunguje uplne korektne. Z hladiska napajania je to OK, ale ked je zapojeny do elektrickej siete (nemusi byt zapnuty), tak raz za cas vyrobi rusivy signal v celej elektrickej sieti. Prejavi sa to lupnutim v reproduktoroch a rusivou ciarou v obraze LCD TV (ten nie je zapojeny do rovnakej UPS, ale rusenie sa moze don dostat cez kablovy modem, ktory uz v rovnakej sieti je (a ma samozrejme zapojenu aj antenu, ktora je spolocna s TV)..

Myslite si, ze by som ho mal radsej vymenit ? Podozrievam tento zdroj preto, lebo ak vytiahnem 220V zo zdroja, tak sa to nedeje. Tazke to moze byt bud zdroj, alebo nieco ine v PC - ale kedze sa to deje i pri vypnutom zdroji, tak to moze byt jedine zdroj.

Vdaka za odpovede.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Zdroj si nemusí rozumět s UPS.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od IXOXI Zobrazit příspěvek
    Zdroj si nemusí rozumět s UPS.
    Je to iba offline UPS, nie line-interactive. Myslis, ze aj v tom pripade moze mat UPS vplyv ?

Podobná témata

1. Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 01-06-2009, 14:09
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-12-2008, 09:07
  3. problem se zdrojem Enermax Liberty
    Od N3$T34 v sekci Zdroje
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 01-03-2008, 14:43