reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Periferie: skype - kamera nebere

Neregistrovaný (0)|14.6.2008 14:40
Jméno tazatele: Daniel

Znění dotazu:
Dobrý den, mám monitor ASUS VK222H jehož součástí je webkamera. Po zapojení normálně funguje v běžných programech. Bohužel ve Skype se kamera vůbec nezobrazí. V nastavení Skype mi to vůbec nedává možnost vybrat tuto kameru (propojení přes USB). Díky za radu Daniel

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
ASUS VK222H, Win XP SP2, Skype
crasher.km (919)|14.6.2008 15:15
[QUOTE=Neregistrovaný;132133] Jméno tazatele: Daniel

Znění dotazu:
Dobrý den, mám monitor ASUS VK222H jehož součástí je webkamera. Po zapojení normálně funguje v běžných programech. Bohužel ve Skype se kamera vůbec nezobrazí. V nastavení Skype mi to vůbec nedává možnost vybrat tuto kameru (propojení přes USB). Díky za radu Daniel

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
ASUS VK222H, Win XP SP2, Skype[/QUOTE]
Používáš novou verzi skypu ? nebo nemáš zaplý jiný obslužný program pro kameru ,když voláš přez skype?
Neregistrovaný (0)|14.6.2008 16:12
Skype mám nejnovější verzi a nenapadá mě žádný program, který by využíval kameru. Skype/nástroje/nastavení/video>vybrat webkameru Nabízí mi jen: výchozí videozařízení nebo Avermedia capture Ani v jednom případě nefunkčí. Myslím, že by tam měla být ještě další možnost (připojení videa USB)
crasher.km (919)|14.6.2008 16:37
[QUOTE=Neregistrovaný;132163]Skype mám nejnovější verzi a nenapadá mě žádný program, který by využíval kameru. Skype/nástroje/nastavení/video>vybrat webkameru Nabízí mi jen: výchozí videozařízení nebo Avermedia capture Ani v jednom případě nefunkčí. Myslím, že by tam měla být ještě další možnost (připojení videa USB)[/QUOTE]

A není to ta avertka ? podívej se do správce zařízení,jak ji máš pojmenovanou. Jinak přímo asus má program LifeFrame,tak skus jestli kamera jede v něm ;)
Neregistrovaný (0)|14.6.2008 18:02
avertka to není a v life frame to jede bez problému, ale skype ji podle mě nerozpozná........chm