Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 41 z 41

Téma: Koupili jste si někdy pro sebe nový počítač už sestavený od nějaké firmy?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Maximus12
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od JiVy Zobrazit příspěvek
    Chybí mi varianta:
    Komponenty jsem si vybral já, ale sestavit jsem si ho nechal dodavatelem.
    Jasně to je taky možnost, ja za tu dobu co si s PC hraju využil víc možností
    -od firmy, výběr komponentů a sestavení, vlastní sestavení...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

ja sem před 2,5 roky kupoval sestavu u LYNX to sem tomu ještě nerozuměl, jejich přístu byl ze začátku dobrý ale jak sem přišel s první reklamaci že se mi restartuje comp tak mi řekli že to jsou jen viry a zaplatil sem 1000,- za odvirováni ale po páru dnech se mi to začalo restartovat znova za chcíli jsem se seznámil s jedním človíčkem co pracuje v it obchodě jako servisní technik a ten mi projel celý pc a řekl že odešel řadič pamětí. tak sem to šel reklamovat a strašně se kroutili ale nakonec to poslali tu desku někde do prahy a trvalo to skoro měsíc a potom mi 2 dny před koncem čekací lhůty zavolali že je pc hotové :-(. ale novou sestavu si budu skládat za pomosí lidí na této stránce a za pomocí výše vuedeného kamaráda (že Danku).

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Samozřejmě, můj první PC byl od Autocontu (Pentium), stejně tak další (Celeron 300 MHz), jeden byl už ani nevím od koho (AMD K6), další cca tři (Duron 900, Duron 1000, Athlon XP 2000+) byly z menšího servisu v ČB, který bohužel už zavřeli. Takže mám vesměs asi tři vlastnoručně postavené PC. Samozřejmě ty starší už také prošli mojema rukama, ale orig jsem je nestavěl já.

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Atari bylo teda uz poskladany, ale prvni komp dotlacil tata z prace kde je daval dohromady takze ne od firmy pak jich bylo jeste par co jich daval dohromady tata a pak uz jsem se o to staral ja

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Pominuli 8-bity, tak moje první domácí PC třídy AT bylo od fy ProCA (budiž ji distributorské nebe lehké). Pokud si dobře vzpomínám, tak bylo založeno na CPU AMD K5-100. Od té doby si stavím PC sám.

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Ano, v HW se příliš nevyznám
    Ano, v HW se sice vyznám, ale ušetřilo mi to čas

Tak někde mezi...tehdá jsem se ve skládání zdaleka tak nevyznal jako dnes..hodně mi to dalo, už nikdy si to nenechám složit

Bylo to již K8 (3200+ Venice, 2 GB RAM, 250 GB Seagate, A8N-E) od Mironetu...
    Naposledy upraveno uživatelem Pavel Boček: 20-06-2008 v 17:07

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

Nikdy jsem nekupoval hotový, byť částečně, PC. Všechny součásti si kupuji sám a sestavení PC si také dělám sám.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

Moje skore je 3:2. Trikrat som si skladal sam a dva boli uz skompletovane - prvy bol Didaktik M a druha nejaka supervyhodna zostava od firmy Brave ( tymto im nechcem robit reklamu, fuj, fuj, fuj ).

Pravidelný diskutér Avatar uživatele hippouss
    Registrace
    May 2006

stavel jsem si sam PC, dnes toho moc nestavim (max kdyz stavim PC pro nekoho...) byl sem nucem prodat PC a prejit na NB a ten sem si jen nakonfigoroval, zmetci mi to uz postavili

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Ano, v HW se příliš nevyznám
    Ano, v HW se sice vyznám, ale ušetřilo mi to čas

Tak někde mezi...tehdá jsem se ve skládání zdaleka tak nevyznal jako dnes..hodně mi to dalo, už nikdy si to nenechám složit

Bylo to již K8 (3200+ Venice, 2 GB RAM, 250 GB Seagate, A8N-E) od Mironetu...

Mno, ten úplně první byl od jednoho člověka od otce z práce...ale žádná firma, ač myslím na to nějak měl ŽP. Jediný doklad k tomu byl paragon s údaji úplně jinými než ve skutečnosti

Prosím o přidání toho nového nebo o výmaz prvního.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2009

no muj prvni sem si nechal slozit od firmy a v teto dobe s mojema zkusenostma si pc skladam jen ja sam. zda se mi to lepsi a hlavne usetrim kupu penez

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Měli jste někdy grafickou kartu od 3Dfx?
    Od Karel Polívka v sekci Grafické karty
    Reakcí: 120
    Poslední příspěvek: 24-02-2014, 21:57
  2. Počítač se někdy zasekne při uspávání
    Od Gouranga v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-08-2013, 22:04
  3. Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 30-07-2013, 10:26
  4. Chladili jste někdy svůj počítač vodou?
    Od Petr S. v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 20-07-2011, 22:04
  5. Měli jste někdy vlastní herní konzoli? Pokud ano, jakou?
    Od Karel Polívka v sekci Volná témata
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 17-09-2007, 11:16