reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

preblikavanie monitora na Asus A6Tc

Vladimir (67)|10.10.2006 16:26
Zdravim. Mam nasledujuci problem:
Mam notebook Asus A6tc a nahodil som novy ovladac na GPU zo stranky http://www.laptopvideo2go.com/ (konkretne 92.91) Win mam nastaveny tak, ze po zatovreni veka displeja iba vypne display (do nothing). So starymi ovladacmi sa po zatvoreni veka displej vypol a po otvoreni ihned naskocil. S novymi po zatvoreni veka preblikava medzi nasledujucimi stavmi: vypnuty display, zapnuty (s vypnutym podsvietenim). Ak ho v tomto stave necham dost dlho, tak nahodi blue screen a restartne sa, ak ho dostatocne skoro otvorim este chvilu preblikava a potom normalne naskoci. K oficialnym ovladacom do asusu by som sa nerad vracal lebo su hodne stare (84.66). Neviete pomoct? Dik. Vlado.
Petr S. (1220)|7.12.2006 09:43
Podle mě Ti asi nic jiného nezbyde... Vypadá to, že ty nové ovladače jsou buď špatně napsány a nebo se s něčím hádaj... :( Můžeš počkat na novou verzi těhle ovladačů, třeba se to s ní vyřeší.

Jestli ti staré fungovali bez problémů a ty nové nevají nějaké nové výraznější funkce navíc, tak je to jedno, ne? Já třeba kdybych měl instalovat pokaždé nové ovladače na grafiku když vyjdou, tak nic jiného nedělám... Radši jedu na těch, u kterých mám jistotu, že pojedou bez problémů a aktualizuju jen občas - spíš jen po reinstalaci systému, což je většinou tak každý rok.
eraser (0)|7.12.2006 23:49
Vždy je doporučené použiť oficiálny ovládač od výrobcu.