reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Monitory: monitor Lenovo L220x

Neregistrovaný (0)|20.6.2008 23:27
Jméno tazatele: Thea

Znění dotazu:
Zdravím,
pořídila jsem si tento monitor, ale .. Neumíte mi někdo poradit? Stává se mi, že zničeho nic monitor blikne a vše na ploše se posune dolu, zmizí lišta a mám na monitoru jen půl obrazu a nad tím dalo by se říci nic, proužky nebo jen světlou plochu. Nebo vše zmizí a zůstane jen jednobarevná plocha, většinou černá nebo červená. Nenapraví to nic, ale platí na to, že monitor otočím pivotem a vše zase naskočí a funguje normálně. Nevíte, prosím, čím to je ? Nebo se jedná o chybu monitoru a je lepší ho poslat tam kde jsem ho vzala? Už jsem i nainstalovala a odinstalovala ovladač, prohledala návody . nevím ..Díky předem za radu:-)

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Win Xp, grafika Nvidia GeForce 7300 GT
astec (1823)|20.6.2008 23:43
Dělá to i na jiném PC? co jinej monitor na tomto PC?
Thea (0)|20.6.2008 23:51
Ne nedělalo, mám ho (Lenovo) 1 den a před tím bylo vše OK, jak PC,tak starý monitor, taky LCD 19.
astec (1823)|20.6.2008 23:58
[QUOTE=Thea;134221]Ne nedělalo, mám ho (Lenovo) 1 den a před tím bylo vše OK, jak PC,tak starý monitor, taky LCD 19.[/QUOTE]

\Mas moznost vyzkouset Lenovo jinde? co mensi rozliseni?
Sikil79 (429)|21.6.2008 00:02
A co ovládací panel grafické karty? Máš nastavené správné rozlišení a obnovovací frekvenci? I když pokud pomůže jen to otočení, tak bych to viděl na chybu hardwaru a co nejdřív bych to odnesl prodejci.
Ale zkus nejdřív co radí astec.
Thea (0)|21.6.2008 00:09
Bohužel nemám možnost si ho jinde vyzkoušet, nastavila jsem rozlišení i frekvenci doporučené výrobcem, když dám menší rozlišení není to nic moc. A doopravdy stačí jen otočit pivot a je vše dobrý, štve mě to, koupila jsem si ho na editaci fotek a barvy má úžasný..
Sikil79 (429)|21.6.2008 00:15
Tak to bych ho raději hned reklamoval. Pokud bude prodejce seriózní, tak by ti ho mohl při troše štěstí vyměnit za nový.
Dej pak vědět jak jsi pochodila.:)

Tak mě napadlo, že než ho odneseš, tak se sem ještě raději mrkni, jestli ještě někdo nepřispěl.:idea
Thea (0)|21.6.2008 00:19
Koupila jsem ho u Mironetu, tak to snad bude v pohodě, díky za radu :-)