Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: Black Isle-králové RPG her

Pravidelný diskutér Avatar uživatele adolfik
    Registrace
    Jun 2007

Říká si někdo z vás, že je hardcore RPG pařan? Tak to jste určitě slyšeli o tomto studiu pod křídly vydavatele Interplay (taky vám to nic neříká ). Black Isle je zaniklé studio, které může za hry se spoluprací od Bioware, nad kterými někteří z vás probděli mnohé noci Pojďme si zavzpomínat

Fallout
    Tak toto je hra, která znamenala opravdouvou atomovou bombu pro RPG scénu. Kdo by si nezkusil zahrát příběh člověka po absolutní atomové zkáze Hra se dočkala ještě jednoho neméně uspěšnějšího pokračování a aktuálně na očekávaném pokračování Fallout 3 pracuje Betsheda. Snad to dopadne dobře.

Planescape Torment
    Hra pracující na Infinity Enginu od Bioware, která bývá označovanou za zatím nejlepší RPG na světě.

Baldur Gate
    Pravda, toto není hra přímo od Black Isle, ale hodně na nich spolupracovala. Tvůrce je Bioware a hra získala na světě mnoho ocenění a pro někoho je to nejlepší hra od jejích tvůrců.

Icewind Dale
    Tahle hra už je přímo od Black Isle a spíš než na zaměření na příběh (tolik poutavý z jejich her) je zaměřena hlavně na souboje. Někomu se to líbilo a někomu ne...

Bohužel...jak to u úspěšných firem bývá, tak Black Isle zanikla kvůli finančním potížím vydavatele Interplay a ani nestihla dodělat Fallout 3. Členové se rozutekli a většina z nich putovala do Bioware nebo založila jiné studia (a vytvořila například zvláštní hru Arcanum).

Doufejme, že připravovaný Fallout 3 od Betshedy (tvůrce série her The Elder Scrolls), která koupila za těžký peníze licenci na Fallout, tak nezklame naše očekávání a vydá skvělého nástupce Falloutů (doufám, že nebude tak zabugovaný, ja to většinou bývá od Betshedy...)
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

kde jsou ty casy... asi zase neco z toho oprasim a na mesic si nekam zalezi

kdybych mel z techto her vybrat tu nejlepsi, tak to proste nejde... vsechny jsou nejlepsi

Starousedlík SHW Avatar uživatele Maximus12
    Registrace
    May 2006

Ach jo to byli, ale hry Tenkrát mě hraní bralo.. a díky tomu i ty hry. Dnes hold už by to tak asi nebylo, resp.nebyl by hlavně čas

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sieben
    Registrace
    Jan 2007

No já právě hraju Fallouta 1 ..a je tu super, jen mě štve, že občas vím co a kde...že to enní to "poprvé" ..a taky že to tak padá

Ale jinak to jsou naprosto bezkonkurenční Hry(pro mě F-1&2 a BG-1&2)

Registrace
    Jun 2007

Sieben-na Fallouta vyšlo spoustu neofiko patchů, které finálně opraví hru a to všechny bugy a padavost hry.
    Viz-madbrahmin.cz

Občasný diskutér Avatar uživatele Magnatt
    Registrace
    Jun 2008

I tak stále padá a hlavně pozor na kombinace, jsem nakombinoval oficial, který byl v češtině a neoficial, což běhá v pohodě( ale nvm jestli ta čeština nepřekopčila ten neoficiální,takže...). Každopádně jsem zkusil kombinovat češtinu s tím speciálnim, kde jsou otevřeny nedodělané lokace, no a nefunguje to moc, ale kdo umí dobře anglicky, tak jasná volba, škoda že stáhli z netu ten speciální rozšířený mód .

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sikil79
    Registrace
    May 2008

Fallout jsem hrál až jak vyšel jako plná hra k jednomu časáku. Bohužel v té době jsem se právě šrotil na maturitu, kterou jsem si dodělával dálkově. Možná kdyby vyšel o měsíc později, tak jsem to taky nemusel udělat za 14. Ale jinak megasuper hra.

Registrace
    Jun 2007

Jinak pokud máte s jakoukoliv hrou problém od Black Isle, tak milerád pomůžu. Hrál jsem je hodně a některé věci znám opravdu nazpaměť

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Jé, Shady Sands A Thaxlľssillyia

Si musím hlavně natáhnout patch na BG1, snad to opraví podzemní bug...pak přenesu stříbrné kalhoty a chci to brnění v BG2:Throne of Bhaal

A Icewind Dale už bych si měl zahrát

Registrace
    Jun 2007

Pavel Boček-Znáš TuTu? Je to úprava enginu pro BG1, aby vypadal jako BG2-novej deník, větší možné rozlišení, kvalitnější zvuky...

Nováček Avatar uživatele Ricken
    Registrace
    Jul 2008

Fallout 1 a 2 má naprosto špičkovou hratelnost, v té době se hry dělali s láskou. Pamatuju si ukázku z Falloutu2 která začínala epickou větou: "War, war never changes...." která se mi naprosto vryra do paměti, vtáhla mě do toho světa... A co dnes ? GTA4 která si zakládá na hratelnosti akorát tím že je vydání od vydání větší svět, a lidi jim to žerou. To že příběh je furt stejný a jen se omývá už nikomu nevadí, hlavně že si napíše svůj cheat na všechny zbraně a jezdí v papírových autech .

Peníze a komerce ničí umění !

Ještě že tu jsou Blizzardi a Valve....

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Ricken Zobrazit příspěvek
    Fallout 1 a 2 má naprosto špičkovou hratelnost, v té době se hry dělali s láskou. Pamatuju si ukázku z Falloutu2 která začínala epickou větou: "War, war never changes...." která se mi naprosto vryra do paměti, vtáhla mě do toho světa... A co dnes ? GTA4 která si zakládá na hratelnosti akorát tím že je vydání od vydání větší svět, a lidi jim to žerou. To že příběh je furt stejný a jen se omývá už nikomu nevadí, hlavně že si napíše svůj cheat na všechny zbraně a jezdí v papírových autech .

Peníze a komerce ničí umění !

Ještě že tu jsou Blizzardi a Valve....
    Moc dobre receno .. take jsi jmenoval GTA4 taktez nechapu jak za tu blbost nekdo muze vyhodit penize a uz vubec ne ze je to top hra ..

Nováček Avatar uživatele Ricken
    Registrace
    Jul 2008

Oni to mají EA v povaze dělat všechno dokola...
    Naposledy upraveno uživatelem Ricken: 06-07-2008 v 22:41

Registrace
    Jun 2007

všimli jste si, že spoustu úspěšných firem, co udělala skvělé hry, že vždycky zanikly?

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od adolfik Zobrazit příspěvek
    všimli jste si, že spoustu úspěšných firem, co udělala skvělé hry, že vždycky zanikly?
    3DO , ale máš pravdu, že se s tím moc babrali a pak vylezli se skvělým dílem, které ale nedokázalo asi pokrýt náklady. Ale nechápu, jak právě 3DO nebo Black Isle mohli krachnout, když měli tak komerčně úspěšné hry.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Black pro PS2
    Od Atti022 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-09-2010, 12:40
  2. Black screen
    Od Stryko Fido v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 29-01-2010, 10:48
  3. Socket AM2/AM2+: AMD x2 5600 black..