Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 17 z 17

Téma: Black Isle-králové RPG her

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od P@pi Zobrazit příspěvek
    3DO , ale máš pravdu, že se s tím moc babrali a pak vylezli se skvělým dílem, které ale nedokázalo asi pokrýt náklady. Ale nechápu, jak právě 3DO nebo Black Isle mohli krachnout, když měli tak komerčně úspěšné hry.
    když slyším (vidím) 3DO, vzpomenu si vždy na HOMAM3 . Zejména proto, že mi to vždy po tom logu padalo ) každopádně máte pravdu. Dělali dobré hry.

Adolfik: moc dobrá práce. Díky. Jsem zavzpomínal ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele Gulde
    Registrace
    Nov 2007

Co se všech her vypsaných v prvním příspěvku týče, zde jsou mé zkušenosti s nimi:
    Fallout 1 jsem pokud vím dohrál, ale nepamatuji si to přesně, protože jej zcela zastínil Fallout 2, který jsem dohrál minimálně dvakrát, opravdu vynikající hra, obrovská míra volnosti, spousta černého humoru...prostě vynikající hra.
    Planescape Torment jsem hrál, ale jen docela krátkou chvíli, nějak jsem se do toho prostě nemohl dostat, navíc jsem byl uchvácen Baldurs Gatem 2, jež jsem viděl u kamaráda. Ačkoliv mne BG2 bavil, nikdy jsem jej nedohrál, skončil jsem u toho Sanatoria na nějakém tom ostrově, ale hra to byla vynikající. Icewind Dale 1 a 2 jsou z těchto vyjmenovaných asi moje nejoblíbenější, zejména pak dvojka. Povedený příběh a hra samotná byla jakousi kombinací Baldur's Gate 2 a Diabla 2, což se mi prostě líbilo.

Citace Původně odesláno od P@pi Zobrazit příspěvek
    3DO , ale máš pravdu, že se s tím moc babrali a pak vylezli se skvělým dílem, které ale nedokázalo asi pokrýt náklady. Ale nechápu, jak právě 3DO nebo Black Isle mohli krachnout, když měli tak komerčně úspěšné hry.
    Pýcha zřejmě předchází pád...velká část těch průlomových a veleúspěšných firem si užila svých pět minut slávy a pak zapadla do propadliště dějin, ať už se jedná o 3DO, Black Isle(vlastně i Interplay, jež se v současnosti snaží o comeback), Westwood, Blizzard North, nebo pak mezi hardwarem například 3dFx, a mnoho dalších.
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Black pro PS2
    Od Atti022 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-09-2010, 12:40
  2. Black screen
    Od Stryko Fido v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 29-01-2010, 10:48
  3. Socket AM2/AM2+: AMD x2 5600 black..