reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Odstranění předinstalovaných programů

astec (1823)|22.6.2008 13:23
Na zakoupených kompech s předninstalovanými WIN jsou k nalezení ptákoviny, co jsou na ..... a zdržujou provoz počítače. Včera mi jeden člověk ukazoval program který umí odstranit tyto ..... |V překladu? (to jediné mi utkvělo v paměti po následující oslavě), se jmenuje něco jako odsračkovač. Pardon za výraz, ale tak to je. Nevíte o co by se mohlo jednat? Hledám a marně.
astec (1823)|22.6.2008 15:12
Tak jsem to našel.

The PC Decrapifier

http://www.pcdecrapifier.com

Du testovat, ale to co jsm slyšel, tak by to nemuselo být špatné
mech13 (5526)|22.6.2008 20:44
urcite dej vedet jak se osvedci v praxi:thumb
astec (1823)|22.6.2008 21:52
Zatím bombastik. Nainstaluješ, zeptá se tě na aktualizaci, pak nabídne vytvořit bod obnovy, zeptá se na to jestli se jedná o novou mašinu, nebo ne, nabídne vyresetování domácí stránky, odstranění prázdných adresářů. Pak to spustíš vybereš si co chceš dát pryč a hotovo. Odinstaluje Nortona, nějaké účetnictví a dalších cca 15 sra..... Teď zkusím obnovit mašinu do defoltu (mněl jsem image) a budu si s tím hrát, ale jak říkám zatím si jen chrochtám.... to jsem mněl mít minulý měsíc kdy jsem dělal 27 noťasů§ a pár "počítačů" LYNX fuj.

Takové prase a pivo je dobrou inspirací pro práci. Na druhou srtranu ještě že došlo pivo, nebo bych si nepamatoval ani toto... :D

\\Tak to odinstaluje kromně toho co uvádějí na svých stránkách vše, kromně AVG a spybootu. na tom ztroskotá , tedy zkoušel jsem to jen jednou. Chce to testovat.

Ale i tak, Google tool bar, také odstraní. Hlavní je, že to ty sra.... odstraní najednou, čistě a z jednoho místa a uživatel neprská co to tam má a hlavně mu to jede svižně!!!!!
B3legost (11)|28.6.2008 20:57
[QUOTE=astec;134772]Zatím bombastik. Nainstaluješ, zeptá se tě na aktualizaci, pak nabídne vytvořit bod obnovy, zeptá se na to jestli se jedná o novou mašinu, nebo ne, nabídne vyresetování domácí stránky, odstranění prázdných adresářů. Pak to spustíš vybereš si co chceš dát pryč a hotovo. Odinstaluje Nortona, nějaké účetnictví a dalších cca 15 sra..... Teď zkusím obnovit mašinu do defoltu (mněl jsem image) a budu si s tím hrát, ale jak říkám zatím si jen chrochtám.... to jsem mněl mít minulý měsíc kdy jsem dělal 27 noťasů§ a pár "počítačů" LYNX fuj.

Takové prase a pivo je dobrou inspirací pro práci. Na druhou srtranu ještě že došlo pivo, nebo bych si nepamatoval ani toto... :D

\\Tak to odinstaluje kromně toho co uvádějí na svých stránkách vše, kromně AVG a spybootu. na tom ztroskotá , tedy zkoušel jsem to jen jednou. Chce to testovat.

Ale i tak, Google tool bar, také odstraní. Hlavní je, že to ty sra.... odstraní najednou, čistě a z jednoho místa a uživatel neprská co to tam má a hlavně mu to jede svižně!!!!![/QUOTE]

Já osobně bych použil CCleaner - tam se dají přehledně odinstalovat všechny programy...
astec (1823)|29.6.2008 07:35
Ano maš pravdu, ale kdy máš novou mašinu, tak potřebuješ vyházet co se dá a najednou. to cc cleaner neumí. Jinak Ti (alespoň mně) neodinstaluje přeidnstalovaný norton..... a to na více mašinách. Samozžejmě cc cleaner používám a jsem s ním spokojen
B3legost (11)|29.6.2008 12:24
To je vlastně pravda, CCleaner všechny programy nenajde...