Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 37 z 37

Téma: SoundMAX Integrated Digital HD Audio 1988B

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Tak už mi to jede.Myslel jsem si,že mám nejnovější ovladače verze 6.0......,ale existují ještě novější verze6.10....z roku 2008.Díky kluci!
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Bučta Zobrazit příspěvek
    Čaute mám takový menší problém s integrovanou zvukovou kartou soundmax integrated digital hd audio.Mám operační systém Windows Vista Ultimate,základní desku mám Asus M2N-E.Repro mám 5.1 Genius.Problém spočívá v tom,že mi hrají jen dva přední reproduktory.Stáhnul jsem nejnovější ovládače a stejně nic.Při konfiguraci reproduktorů mi v testu hrají všechny reproduktory,ale pustím film,mp3 cokoliv hrají jen dva.Stáhnul jsem i K-lite codec stejně nic.Předem děkuji za radu.
    ty ovladace co sem sem daval tak jedou 100% staci kdyz ty stary odinstalujes. Obsahujou i to ridici centrum (nevim jak lip to nazvat) takze problem s nehrajicima zadnima repro odpada...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli tato zvukovka podporuje linkový vstup a to konkrétně u ntb HP 6735b. V ovládacím panelu je volba linkový vstup přístupná, ale nepodařilo se mi ho nijak nakonfigurovat a dostat z něj signál. Je tam odkaz na umístění: zdířka 3,5 mm na zadním panelu, žádná taková na zadním panelu ale není. Jde spíš o to, jestli jde použít vstup pro mikrofon alternativně i pro linku. Ovladače mám aktuální. Nastavení v nahrávacím softwaru by mělo být taky v pořádku. Díky za radu.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Ahoj,
    podle

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/cz/cs...5-3687779.html

nemá linkovej vstup, ale má vstup pro mikrofon.
    --
    Interní zvukové zařízení:
    Specifikace High Definition Audio, stereofonní reproduktory, stereofonní výstup pro sluchátka/linku, stereofonní vstup pro mikrofon, zabudovaný mikrofon (zabudovaná dvojice mikrofonů s webovou kamerou)
    --
    myslim, že tvuj problém bude, že při nahrávání musíš nastavit odkud - a protože má ntb zároveň interní mikrofon, tak je standardně nastavenej on. Takže zkus v ovládacích panelech v nastavení zvuku vybrat jako primární nahrávací zařízení ne integrovanej mikrofon, ale vstup na mikrofon.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Diky moc hodně ste mi pomohli, hlavně Richmodovi.už hodně dlouho sem se to snažil rozchodit ale nic nepomohlo. teď už vše jede bez problému.. na visty jsem kvůli tomo zvuku ani nepřešel,ale teď zkouším betu Sevenů a funguje to i na nich..

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od dark_child Zobrazit příspěvek
    ...zkouším betu Sevenů a funguje to i na nich..
    ...muzu potvrdit 100% funkcnost (build 6801)

Registrace
    May 2008

Zajimave cteni a porovnani jednotlivych verz vcetne updatu je ZDE [nForcersHQ]

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Software: ATI Audio Device on High Definition Audio Bus
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-07-2012, 10:54
  2. SoundMAX Integrated Digital HD Audio (AD2000B)
    Od smith22 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 07-05-2011, 22:22
  3. Ovladače: Vista-SoundMax BlackHawk-problém s ovladačem zvuku
    Od Rodriguez v sekci Ovladače a BIOSy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-02-2009, 21:12
  4. CINCH - digital audio
    Od lukehh v sekci Audio
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-01-2008, 15:53
  5. SoundMax - problem 5.1