Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: pipani po stisknuti klavesy

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Dobrý večer

Mám takový menší problém.KDyž stisknu 2 a vice klaves najednou pc me zacne pipat. Tato vec me nijak nevadila nez jsem zacel hrat nhl a tam potřebuji držet 2 a vice najedno.Tak se vás ptát zda-li se to dá nějak vypnout?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2007

No nejjednodussi je asi odstavit PC speaker, tedy na liste vedle casu v nastaveni zvuku ho ztlumit, nebo ho treba v bedne fyzicky odpojit.

Pravdepodobe by se dalo tohle pipani vypnout nekde v nastaveni v BIOSu, ale to je spekuluju.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sikil79
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od k750flasher Zobrazit příspěvek
    Mám takový menší problém.KDyž stisknu 2 a vice klaves najednou pc me zacne pipat. Tato vec me nijak nevadila nez jsem zacel hrat nhl a tam potřebuji držet 2 a vice najedno.Tak se vás ptát zda-li se to dá nějak vypnout?
    Nevím jak tobě, ale mě to začne pípat jen po stisknutí šílené kombinaci kláves, kterou bys v NHL ani pravděpodobně nevyužil, ovšem záleží asi na klávesnici samotné. Pokud to pípá, tak se klávesy bloknou a nereaguje ani jedna ze stisknutých. Nejlepší řešení je koupit si na sportovní hry joypad.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Janyk1
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od |Mio| Zobrazit příspěvek
    No nejjednodussi je asi odstavit PC speaker, tedy na liste vedle casu v nastaveni zvuku ho ztlumit, nebo ho treba v bedne fyzicky odpojit.

Pravdepodobe by se dalo tohle pipani vypnout nekde v nastaveni v BIOSu, ale to je spekuluju.
    Speaker je při poruše docela užitečná věcička pro diagnostiku, takže bych ho nějak nevypínal nebo neodpojoval, protože se PC může pokazit a pak nezjistíš, co s ním je. Při stisku mnoha kláves pípá PC vždy, to mám docela odzkoušený, ale dvou? Leda když je zatuhlý tak pípá při stisku kláves

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

Dobrý večer

No mozna by stalo za to napsat co vlastne mas za klavesnici. Nebo myslis, ze vsechny klavesnice se chovaji stejne?

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

No primo je to ze tři a to je sipka do predu,mezernik,a prave obcas strcim ruku na w(to mám z cs 1,6)
    Ja vim odpoved je jednoducha nemackat to w ale obcas se to stane a pěkně mě to vytočí....vynervuje.....

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Genius SlimStar PS/2 + USB

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sikil79
    Registrace
    May 2008

No primo je to ze tři a to je sipka do predu,mezernik,a prave obcas strcim ruku na w(to mám z cs 1,6)
    Ja vim odpoved je jednoducha nemackat to w ale obcas se to stane a pěkně mě to vytočí....vynervuje.....
    Zkus si nastavit klávesy tak aby nebyl použitý MEZERNÍK, CTRL a ALT.
    Využij raději řadu Z X C V B a A S D F G . Taky jsem to takhle kdysi řešil.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

Nejsem si jistej, ale nekde sem cet, ze zalezi na klavesnici, kolik podporuje zaroven stisklych klaves. Nektery pry zvladaji 3 nektery i 5...

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

tohle tema uz se tu hooodne davno resilo, jeslti si dobre pamatuju tak klavesnice ma nejaky cip ktery zvlada jen urcity pocet klaves najednou, klaveska za 100,- uz muze "pipat" u tri klaves, drazsi klaveska nejlepe nejaka urcena primo na hry zvladne mnohem vice. bohuzel tenhle udaj se ve specifikacich neuvadi.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

no ta klavesa neni za 100 stala mě kolem 500 kč ale pravda je že to není herní klavesa..

Podobná témata

1. Klávesnice: jak na zadrhávající klávesy?
    Od Draken v sekci Periferie
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 13-01-2014, 11:04
  2. Ntb Asus a Fn klávesy
    Od VencaX v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-08-2009, 09:56
  3. Klávesnice: Neznámé klávesy?
    Od kocifrantisek v sekci Periferie
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 04-02-2009, 15:08
  4. Změna fuknce klávesy