reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Tuhnutie spodnej listy vo Viste

destrik (22)|24.6.2008 21:26
Vo Viste 64 Enterprise mi po nejake dobe pouzivania zatuhne spodna lista...Prestane reagovat na spustanie programov vedla hodin a pod. Mal niekto podobny problem?
Withman (1337)|24.6.2008 21:27
Nic podobného nepozoruji. Ani s SP1 ani bez. A Vista Enterprise je jaká verze.? Existují 4 - Home Basic, Home Premium, Business a Ultimate.

Zkoušel jsi reinstalovat.?
JonnyC (124)|25.6.2008 08:33
[QUOTE=Withman;135503]Nic podobného nepozoruji. Ani s SP1 ani bez. A Vista Enterprise je jaká verze.? Existují 4 - Home Basic, Home Premium, Business a Ultimate.

Zkoušel jsi reinstalovat.?[/QUOTE]

Tech verzi je AFAIK 5, kde pata je prave Vista Enterprise, mam dojem ze je stejna jako Bussieness s tim ze je to edice pro korporatni zakazniky, s nejakym specifickym overovanim pravosti (server v siti zakaznika)
http://www.microsoft.com/windows/products/windowsvista/editions/default.mspx
destrik (22)|25.6.2008 10:58
Ano je to vlastne verzia business...Mam SP1. No preinstalovat cely Win sa mi nechce. To az krajna moznost. Skusal som neajky update co vraj mal byt na problem s neobnovovanim plochy ale napisal ze to nieje pre moj system.
honzarejlek (72)|1.1.2009 16:33
mám stejný problém ve vistě hp32.. Spodní lišta se mi seká tak jednou za 14 dní, absolutně náhodně, začne problikávat a pomůže spuštění Správce úloh, bohužel někdy jen odhlášení a opětovné přihlášení do systému srovná systém.. Na nic jinýho jsem nepřišel..