reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

F5VL-AP141, problém s Wifi

fik_25 (40)|26.6.2008 11:03
Zdravím všechny na fóru světhardware a úvodem chci říct, že oceňuji všechny co zde radí a sdílí informace ze světa počítačů.

Nedávno jsem vybíral "notebook dobrý a za málo". Nakonec jsem vybral Asus F5VL-AP141 Musím říct že provedení notebooku je opravdu povedené a fakt, že k notebookům asus dává brašnu (a myš jejíž použití je diskutabilní, má příliš krátký kabel) se hodí, jelikož na tašce se dají nějaké ty koruny ušetřit.

Notebook, šlape dobře, ale vyskytl se u něj problém s Wifi. Naistaloval jsem na něj operační systém win Vista Ultimate a ovladače dodané k notebooku a při snaze inicializovat napojení přez wifi notebook zamrzne. Nainstaloval jsem nejnovější ovladače k wifi z webu Asus podpora a problém je stále stejný. Nevěděl by někdo co s tím?Chci vyzkoušet všechny možnosti než to pošlu na reklamaci. Zkusil jsem stejné téma založit na ASUS forum suport, ale dva dny uběhly a nedostalo se mi žádné odpovědi, proto ten nestandartní úvod tohohle tématu.

Detailní popis problému: Kliknu na připojení, nabídne se mi seznam dostupných wifi síťí s ukazatelem síly signálu. Po kliknutí na wifi síť se zobrazí formulář pro vyplnění přístupového hesla. Po zadání přístupového hesla a kliknutí na ok, notebook zamrzne.