reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Hierarchie tady na fóru ...

Zeus(CZ) (318)|26.6.2008 21:25
Je konec školního roku, takže jsem jaksi společensky unaven ... To píšu proto, abyste se nedivili, jak je možné, že se ptám, místo abych si odpověď dohledal sám.
Já to prostě nemůžu najít ... A hledal jsem, fakt!


Jak je to tady s hierarchií (jak jinak to nazvat)?

- od kdy jsem třeba 'Občasný diskutér'? Závisí to jen na počtu příspěvků (slibuju, že nebudu spát zbytečně (ehm, ještě zbytečněji) jen proto, abych získal vyšší počet), nebo i na reputačních bodech? atd. atd. atd.

A s tím souvisí i jiná otázečka - udělování reputačních bodů je anonymní (jsem se dočetl, myslím :-)), proč se tedy mám 'při udělování r. bodů podepisovat'?

Někdo se asi zbláznil a udělil nějaké mně (možná spadl ze židle na hlavu), ale ten komentář k tomu nějak nevidím, takže v podstatě nemůžu vědět, kdo to byl ?!?

Díky, Z.
mech13 (5526)|26.6.2008 21:31
resilo se zde: https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=507

zadosti v podpisech o podepisovani u reputace jsou proste proto, aby v tom nebyl zbytecny hokej:) je to volba kazdyho, ale spousta lidi na to zbytecne zapomina, takze proto ty vyzvy v podpisech

vsechno o tobe udelene reputaci zjistis zde: uzivatelsky panel
husky14 (4214)|26.6.2008 21:39
[QUOTE=Zeus(CZ);136050]A s tím souvisí i jiná otázečka - udělování reputačních bodů je anonymní (jsem se dočetl, myslím :-)), proč se tedy mám 'při udělování r. bodů podepisovat'?[/QUOTE]A když uděluješ RB, tak ten komentář píšeš přímo tomu dotyčnýmu. Tzn. že můžeš napsat "Díky Franto, super rada. Zeus" ;)

Btw. tohle píšu proto, žes mi nedávno dal bodík a v komentáři k němu si o mě psal ve 3. osobě, jako bys o mě vyprávěl někomu jinýmu.... prostě si mi onikal :D
Zeus(CZ) (318)|26.6.2008 21:40
Hmm, děkuju, asi jsem skutečně slepý a blbý :-)..

Uživatelský panel -> Uživatelský panel - to se přece nedá najít (já myslel, že to druhé Už. p. je jen nadpis podsekce Už. p. :-))

A ta reputace je taky zajímavá, děkuju ...

EDIT: Husky14: No onikání, to máme přece hezky německy, že? Ale faktem je, že jsem to netušil, já myslel, že je to veřejné, aby všichni viděli, za co jsem udělil ten extrémní jeden bod (ale já prostě víc udělit nemůžu, v tomhle konkrétním případě bych jich nejraději dal 300 ... (teda v případě, že v sobotu ten komp sestavím :-))). Tak já se polepším ...
husky14 (4214)|26.6.2008 22:19
[QUOTE=Zeus(CZ);136066] ... (teda v případě, že v sobotu ten komp sestavím :-)))....[/QUOTE]No jestli ne, tak já už za to fakt nemůžu.... já udělal, co sem moh :p
Deee-aN (3834)|26.6.2008 22:59
[quote=Zeus(CZ);136050]...slibuju, že nebudu spát zbytečně... [/quote]

To spi klidně i zbytečně, nám to nevadí...!:D:D:D
mech13 (5526)|27.6.2008 11:29
kolik RB muzes udelit najdes v pravidlech:
4.3 - Každý má také určitou úroveň reputačního vlivu, která ovlivňuje, kolik nejvíce může někomu jinému jedním kliknutím přidat/odebrat reputačních bodů. Úroveň vlivu má hned po zaregistrování hodnotu 1 (jedním klinutím se přidá/odebere pouze 1 reputační bod). Úroveň vlivu se však postupem času po dosažení následujících kritérií zvyšuje:

...k navýšení o 1 bod dojde po napsání dalších 500 příspěvků
...k navýšení o 1 bod dojde po obdržení dalších 100 reputačních bodů

btw ja na reputaci lezu kliknutim scroolem hned na prvni uziv panel:)
ja muzu dat/vzit 15 bodu:D
ICE_D (2754)|27.6.2008 11:37
[QUOTE=mech13;136178]
...k navýšení o 1 bod dojde po obdržení dalších 100 reputačních bodů [/QUOTE]

hej me chybi 18 bodu, tak davejte davejte, jo? :D:D:D

[QUOTE=mech13;136178]
btw ja na reputaci lezu kliknutim scroolem hned na prvni uziv panel:)
ja muzu dat/vzit 15 bodu:D[/QUOTE]

Ej, tak to abych Te nenakrnul, co ? :D

Tusim, ze je zakazany o reputaci zebrat, ze? Viz pripad tfgh...
Zeus(CZ) (318)|27.6.2008 12:54
husky14: Vím, jen si to nechci zakřiknout :-)

deeean: no jo, to se mi stává pořád .. a taky nejsem schopnej naspat 'nainstalovat'- píšu mimo jiné třeba 'naisnatlovat' ;-)

mech13: jí vím, už mi chybí jen 388 příspěvků nebo 77 bodů :-). Takže tak za další dva tisíce let bych možná mohl ... :-)

Tschauky, a ZDAR PRÁZDNINÁM !!!