reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Microsoft a jeho aktualizace

jiri.faruzel (16)|11.10.2006 15:33
Chtel bych se zeptat, jestli je mozne aby se aktualizace nainstalovat samovolne, bo se mi asi dneska doma nainstaloval program na zjistovani legality no a pri startu najede nabidky pro reseni problemu, no a co se nestalo volal povident ze mam preinstalovat xp ci zakoupit nove. No ja bych s chtel zeptat, jestli naistaluji znovu xp jestli zase se tato aktualizace nenainstaluje, jinak jsem jeste clenem MSDN AA organizace akze muzu mi pro osobni ucely zdarma xp
Zeli (397)|11.10.2006 15:41
Ja myslim ze bude stacit kdyz tu aktualizaci odinstalujes v "pridat nebo odebrat programy" a menuje se asi Genuine Advantage Notification. Me to pomohlo a uz to nevotravuje.
tequilla (1015)|11.10.2006 15:43
Pokud mas zaple automaticke aktualizace, tak je to naprosto bezna vec...viz. nastaveni v nabidce start -> nastaveni -> ovladaci panely -> automaticke aktualizace. Nejlepsim resenim je samozrejme mit legalni Win XP a potom by se ti takova hlaska nemela objevit. Dalsim resenim, ale uz ne uplne elegantnim je zkusit posledni aktualizaci odinstalovat. To je v take v ovladacich panelech -> pridat nebo odebrat programy -> Zobrazit aktualizace a pak konkretni vybrat a dat odinstalovat.
Smeli (2302)|11.10.2006 17:22
Jak říká tequilla, mimochodem:
[QUOTE]1.5 - Příspěvky, které by svým obsahem porušovaly zákony České republiky, jsou přísně zakázány. V případě jejich výskytu budou smazány a jejich původci hrozí následně zamezení přístupu do fóra.[/QUOTE]
mech13 (5526)|11.10.2006 20:27
no ja bych rekl ze ma problem s licence. jestli si v MSDNAA, tak si stahni jejich obraz instalacniho CD a nainstaluj to s jejich klicem, aktivuj a nemuzes mit takovy problem. to ze si v MSDNAA neznamena, ze muzes legalne pouzivat piratskou verzi (crackle CD, piratsky klic), ale ze mas legalne prideleny klic a ten klic zadas do necrackovane instalacky.
wizaard (913)|11.10.2006 21:20
1) Smeli, neshledal jsem tady žádné prokazatelné porušení zákona ze strany žádného uživatele - prostě se jiri.faruzel stal obětí pirátství, to se stává ;). Všichni víme, co s tím dál...

2) Odinstalace by měla stačit, ale určitě jsou i jiné způsoby. Něco jako sezob nebo tak, že ;). Ale o tom nic nevím... ;) Myslím, že když bude člověk na internetu malinko hledat, vygoogluje to...
Smeli (2302)|11.10.2006 22:29
Pardon, nevšiml sem si;)
a8nr (176)|13.10.2006 21:40
Já mám problém s tím, jak změnit product key u Windows XP x64 Ed. Pro normální XP existuje přímo mrkvosoftí utilita, ale na 64bity jsem kromě reinstalu nic nenašel.
Renus (85)|14.10.2006 11:41
já mám aktualizace nastaveny automaticky a neřeším je
eraser (0)|15.10.2006 16:34
[quote=a8nr]Já mám problém s tím, jak změnit product key u Windows XP x64 Ed. Pro normální XP existuje přímo mrkvosoftí utilita, ale na 64bity jsem kromě reinstalu nic nenašel.[/quote]

Nefunguje, ani ručná zmena, ktorá je napr. na tejto sajte?

http://support.microsoft.com/kb/918342