reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Windows Media Player

jang (31)|28.6.2008 21:12
Rad by som poziadal o pomoc:
Poziadavka pri stavbe noveho pocitaca bola hlavne na rychlost a schopnost prehravat video, dvd, TV internet ai(multimedia, hry, video). Vsetko az do casu, ked pri spusteni www stranok, kde je potrebny WMP, ako stranky tv stanic ap., mi cca po 10 min zacne zrnit obraz(obr1), asi po minute sa obraz strati v sumeni(obr2) a dojde az k strojeniu kurzora(obr3) a k naslednemu zamrznutiu pocitaca. Pomoze iba tvrdy restart. Problem je vzdy iba s Tv stanicami, v inych pripadoch je vsetko vporiadku.
Teplota na karte je od 40 - 48 C, CPU 50C. V podstate teploty su stabilne a bez kolisania, zavisle iba od vonkajsej teploty. Nieolko krat som sa vracal k starsej verzii WMP a opat som instaloval novu, update-oval som ovladac na nvidii, tam, kde to islo, som zvolil iny prehliadac, ale nie vsetky www stranky ponukaju moznost zvolit ine prehravace. Co mozem spravit na odstranenie tejto chyby?
DSC01718.JPG DSC01719.JPG DSC01720.JPG
mech13 (5526)|29.6.2008 08:39
tak to je dost zvlastni... jakou mas grafickou kartu? ten komp co je v podpisu? mas VSECHNY ovladace aktualni stahovane z webu vyrobcu?
Janeks (221)|29.6.2008 11:21
No mě dělala grafika něco podobnýho....
stačil film, něco z netu (o hrách nemluvě) a začalo to zrnět, házet obraz atd.
Po zvednutí frekvence paměti grafiky je vše ok...asi byla nestabilní.
Nechápu ale proč by to dělal jen wmp..

Pokud je to kravina tak se omlouvám ;-)
jang (31)|1.7.2008 03:20
Dik za snahu, problem bol v zlom kontakte jedneho z modulov pamati Corsair, takze problem odstraneny....