reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Dnešní hudba, aneb co posloucháte?

Invin (17)|11.5.2006 20:44
Pripadne i nazev kapely

P.S. neznate nekdo pohodovou muziku v africkem stylu ? (bubinky, rege apod)?
Abel (97)|11.5.2006 20:51
to uz je hodne off - topic :)

rock/metal/hip hop
Smeli (2302)|11.5.2006 21:13
[QUOTE=Invin]Pripadne i nazev kapely

P.S. neznate nekdo pohodovou muziku v africkem stylu ? (bubinky, rege apod)?[/QUOTE]

Chtěl jsi asi napsat reggae:cool: //btw. reggae má původ na Jamaice

Co poslouchám? Hip-Hop, rap, techno, tekno, trance, house, DnB, jungle, rock (SOAD, Korn, Rammstein ap.)
harleymaster (45)|11.5.2006 21:41
posloucham vsechno co je dobry,takze od kazdyho neco
Karel Polívka (1485)|11.5.2006 21:41
Mezi všemi skupinami u mě vyčnívá jen jedna jediná - Rammstein
decried (61)|11.5.2006 21:49
Najviac asi Metallica, Mayhem, Bathory a dalej Immortal, Hellhammer, Venom, Children Of Bodom, Cannibal Corpse, Nirvana, Sysem Of A Down, Slayer... je toho moc.
Aktualne asi toto: http://www.last.fm/user/decried/
Martin Šejnoha (255)|11.5.2006 23:04
velmi můžu již zmíněné SOAD pak Korn/ne Jiří:D/ něco Slipknot, někteří Rammsteini nejsou špatní, určitě Alkehol, starší Arakain/ještě s Brichtou/,no je toho mnohem více ale nechce se mi jmenovat.
Ze stanic jedině nejlepší rádio na modré planetě a to AZ radio 99.0 bohužel když mám zaplé AP tak ho na svém tuneru nechytím potom je jediná možnost tohle: http://www.azradio.cz/live/az_stream_128.htm
ICEBOSS (3435)|11.5.2006 23:30
heavy metal, jazz, hard rock a rock, klasickou hudbu
Lampha (2)|11.5.2006 23:58
Jedině DnB. High Contrast, LTJ Bukem, !!!!PENDULUM!!, Andy C, Paul B, Dieselboy, Future Prophecies,Hype,Bad Company,Black sun empire a mnoho dalších :)
Honny (262)|12.5.2006 00:48
skoro vše, od ambientu a (psy)trancu, přes rock, industrial, crossover, metal, až po hopec... a mnoho dalšího :)

http://www.last.fm/user/Honny/
mech13 (5526)|12.5.2006 01:30
[QUOTE=Martin Šejnoha]velmi můžu již zmíněné SOAD pak Korn/ne Jiří:D/ něco Slipknot, někteří Rammsteini nejsou špatní, určitě Alkehol, starší Arakain/ještě s Brichtou/,no je toho mnohem více ale nechce se mi jmenovat.
Ze stanic jedině nejlepší rádio na modré planetě a to AZ radio 99.0 bohužel když mám zaplé AP tak ho na svém tuneru nechytím potom je jediná možnost tohle: http://www.azradio.cz/live/az_stream_128.htm[/QUOTE]

moje krevni skupina:) AZko mi hraje skoro porad, nejlip hrajou v noci

btw zde je playlist (wpl) s AZkem: http://www.volny.cz/mech13/AZradio.rar
panVetvicka (13)|12.5.2006 08:07
Foo Fighters, Silverchair, Bush, SUM41, z ceskych tak Divokej Bill a Jarek Nohavica :)
Nemonic (14)|12.5.2006 11:27
Rock a metal, skupina presneji ? neni.. vse co najdu protoze mam pristup na ftp kde je 150 gb metalu :D
Zdeněk Kabát (32)|14.5.2006 14:43
Takový ty věci, který nikdo jinej neposlouchá :)
Styl - chillout, groove, ambient, trip-hop, občas lehce dance, house apod. Naopak vůbec nemusim ska, disco, metal a vše, co se tomu podobá.
Kapely - Air, Hooverphonic, Chicane, Paul van Dyk, Mike Oldfield, Groove Armada, Massive Attack, Tata Bojs apod.

A z těch ostatních věcí ještě taneční latinu a soundtracky (Hans Zimmer, Alan Silvestri, Danny Elfman, Jerry Goldsmith).
danny1691 (22)|14.5.2006 21:21
rock, metal především, pak co mi zrovna padne do ucha
cool.user (2822)|14.5.2006 21:41
Momentalne soad,MM, Rob Zombie,John5 a tomuhle podobnou hudbu...
Kerry (69)|14.5.2006 21:48
Mno já poslouchám hlavně Slipknot, Mudvayne, Stone Sour a občas i něco jinýho :).
Tregli (24)|17.5.2006 17:34
Ja posloucham skoro vsechno, ale nejvic mam rad nejaky starsi hity od 60.-90. let. Ale ty novy taky nejsou spatny, z nich mam oblibeny Greenday.
danny1691 (22)|20.5.2006 18:07
Momentálně SSOGE-Iron
Vasek1980 (41)|20.5.2006 22:13
Heavy, speed, ghotic a doom metal. a Český rock.
Abel (97)|23.5.2006 22:37
hodne dobre sou obecne songy z 80 let, ale i novejsi nejsou spatne. RATM, korn, LP, LB...
Smeli (2302)|23.5.2006 22:44
Tak jsem od dvou na sobě nezávislích a prakticky se neznajících lidí doslechl, že by se měl letos u nás konat koncert SOAD. Neví o tom někdo něco?
Honny (262)|26.5.2006 21:10
[QUOTE=Smeli]Tak jsem od dvou na sobě nezávislích a prakticky se neznajících lidí doslechl, že by se měl letos u nás konat koncert SOAD. Neví o tom někdo něco?[/QUOTE]
To nevím a i kdyby, tak na něj nebudou love, což je škoda, SOAD poslouchám od roku 2001 :/ a dost...

A byl sem na Divokym Billovi tady v Brně, docela brutální :cool:
Renus (85)|26.5.2006 22:56
poslouchám to dobré z 80/90/00 let bigbít,popík,alternativu...co mi padne pod ucho
Weslo (234)|29.5.2006 15:39
no to by bylo asi na dýl:
1.HIP HOP
Onyx,House Of Pain,Cypress Hill(jem do španělskýho alba,dál je to humus)Orishas,Public Enemy,Pharcyde,K-otix,KRS ONE,Afu-ra,Control Machete,Supreme NTM,Saian Supa Crew,Beastie Boys,Fugees,Da Youngstas,Deliquent Habits,Looptroop,M.O.P.,Roots Manuva,The Roots,Wu Tang Clan(jenom starý)a z českejch jenom Syndrom Snopp & Gipsyho, Electrick Mann
2.DRUM'N'BASS & TEKNO
Iam cyber,Koogi,Roni Size,Kosheen(sety),DJ Suki,Suburbass,NSK,Dvoika Troika,Asian Dub Foundation
3.PUNK
NoFX,Plexis,E!E,Pennywise,Rancid(starý)
4.ROCK
System Of A Down,Wohnout,Rage Against The Machine,KoRn(strarý),Slipknot,100°C,Znouzectnost,Gaia Mesiah,Nirvana(já vím že je to grunge),Red Hot Chilli Peppers,
5.SKA & REGGAE
Sinsemilla,Bob Marley,Black Uhuru,Tleskač,Fast Food Orchestra,Švihadlo,Čankišou,Ska-P,Manu Chao,Macka B,Polemic
6.TRIP HOP
Morcheeba(stará),Tricky,Sneaker Pimps,Thievery Corporation,Smoke City,Portishead,Khoiba,Massive Attack
7.NEDOKÁŽU ZAŘADIT(nebo se mi nechce:)
Iva Bittová,Tarafuki,Transglobal Underground,Doors,Beatles,etnickou hudbu,Carl Orff,L.v.Beethoven,Jamiroquai,Jaromír Nohavica,Karel Kryl,Macy Gray,Ravi Shankar a mraky dalších

nesnáším Landovu interpretaci Krylových písní
Smeli (2302)|29.5.2006 18:04
[OT]Asian Dub Foundation určitě nejsou tekno a DnB:rolleyes: [/OT]
Weslo (234)|29.5.2006 18:09
[QUOTE=Smeli][OT]Asian Dub Foundation určitě nejsou tekno a DnB:rolleyes: [/OT][/QUOTE]
no jo no aby se nenašel jeden rejpal...:)
snapcase (6)|30.5.2006 17:15
tak momentalne Killswitch Engage,Bridge To Solace,All That Remains,Avenged Sevenfold(pre mna novi Guns n`Roses),Unearth a kopu dalsich veci...
Pulec1337 (0)|15.6.2006 21:25
Ja posloucham pomalu vsechno ... techno, trance, house, jungle, rock a metal
xIndian (14)|29.6.2006 12:37
Ska, reggae, ethno, folk

Hlavně českou tvorbu...
Perfect (158)|29.6.2006 12:41
ctrl_j (55)|29.6.2006 13:03
[QUOTE=Perfect]http://www.last.fm/user/Perfect_cz/[/QUOTE]Velmi hodnotna sluzba pro spolecnost aneb dobrovolny spyware v akci :cool:
Posledni dobou hlavne CRo 1
Perfect (158)|29.6.2006 13:17
[QUOTE=ctrl_j]Velmi hodnotna sluzba pro spolecnost aneb dobrovolny spyware v akci :cool:
Posledni dobou hlavne CRo 1[/QUOTE]

Nechápu.
presscott (9)|8.7.2006 15:26
Kdo jeste neslysel tu pravou muziku, tak si poslechnete
1) Loituma - Leva´s Polka
2) Värttinä - Ottajat
3) Värttinä - Leppiainen
(doporucuju vsechny 3 :-D)
skokan (0)|12.7.2006 13:42
Od kazdeho trosku ... ale ABSOLUTNE NIE metal, a tomu podobne "orchestralne" skripanie (to je moj nazor-kto to pocuva, tak kludne-nic proti-ak len nie je pol 4 rano a nema volume na MAX :D ) ... Ja si rad vypocujem texno, trance, a selico ine :) . Skupiny, creatory : tiesto, marcel woods, armin van buuren, bon jovi (ale fakt X) ), rammstein, linkin park ... ale dost zalezi od nalady ... ked som v **** s nervami, som sxopny pustit si aj Valdemara Matusku ...
Limoto (162)|12.7.2006 18:21
já mám nejradši need for speed undergroung soundtrack

potom taky třeba rob zombie, scooter, rancid..
P@pi (1519)|18.11.2006 16:58
Metal - SOAD (toxicity a starší), Korpiklaani, Sonata Arctica, Rammstein, Apocalyptica
Hard Rock - Lordi
Rock - Liquido, U2, REM
Ska - SKA-P, TleSKAč
Různě: Eminem, Dido, Landa, Black Sun Empire (Drum'n'base), Prodigy, FatBoySlim

Hlavně metal, rock a hardrock. Jednoznačně nejoblíbenější => Sonata Arctica

Nesnášim: hiphip a RnB (pfujj :stupid, jediná "světlá" vyjímka je EMINEM), death metal a podobný srandičky (Arch enemy, Locomotive...) a ty dloooooooouhý systémy, techno apod. (ehm to je muzika??...)
Martin Šejnoha (255)|19.11.2006 03:59
P@pi: vidím to velmi podobně:cool: třeba teď mi tu valí z repro AZ RADIO / Faith No More - Mid Life Crisis a je pravdou jak psal někdo dříve, že AZ hraje nejlépe v noci a taky brzy ráno. Naštěstí kolega v práci je stejně založený takže když zahrají nějakou pecku a já to osolím vůbec neprotestuje, ba naopak:D
first.indian (683)|19.11.2006 08:50
P@pi,Martin Šejnoha: Ja byl AZtkem odkojen protoze jsem se narodil ve Zline ;) Akorat nam ho nedavno prejmenovali na Rockmax :confused: Jo a v noci hraji nejlepe protoze tam nejsou ty zenske, ty tam davaji pres den nejvetsi sladarny co snad muzou byt :stupid Mala reklama snad nezaskodi http://www.rockmax.cz/ :p a ne ze to nekdo smaze :hmm
Takze kdyby to nekomu nedoslo tak posloucham :inlove rock a metal :inlove
(ZZ Top, Aerosmith, Apocalyptica, Beatallica, Brutal Assault, Cannibal Corpse, Cradle of Filth, Cranberries, Deftones, Evanescence, Foo Fighters, Gamma Ray, Guns N' Roses, Hammerfall, Helloween, HIM, Edguy, Iron Maiden, Judas Priest, Korn, Kiss, Krabathor, Krucipusk, Led Zeppelin, Manowar, Marilyn Manson, Masterplan, Metallica, Motorhead, Nightwish, Nirvana, Ozzy Osbourne, Pantera, Queen, R.E.M., Rammstein, Rolling Stones, Sex Pistols, Sonata Arctica, Sepultura, Slipknot, System of a Down, The Rasmus, U2, Whitesnake, Wolfmother,... (no a urcite jsem na neco zapomnel) :D
No ale jeste nekdy klasiku (Vivaldi, Tchaikovsky, Bach, Beethoven,...) a nekdy i Celtic (Loreena McKennitt, Enya,...) :slug
P@pi (1519)|19.11.2006 09:44
Díky hoši za Rock max, super rádio. Hned jsem zapnul a hráli ManOWar nádhera.... :thumb. U nás to taky můžu pustit, ségra poslouchá i lehčí metal a táta je na blues, ale pořádným rokem nepohrdne :p. A máma je radši zticha... :D

Mno, ale metal tu moc zastání u nás doma nemá :cry
mech13 (5526)|19.11.2006 10:58
jj AZko nam prejmenovali a rozdelili:( ve zline je "ROCKMAX" a v Brne "rock radio AZ". nevim proc to delaly... na druhou stranu je celkem jedno jak se jmenujou, hlavne ze poradne valijo
tgfh (2985)|8.3.2007 20:16
Chtěl bych se zeptat, kdo poslouchá ATB ?
Kdo má album DEDICATED ?
Jde mi hlavně o song - I Wanna Cry

Oficiálně chci vědět jen kdo to má
:D
boboco (1987)|8.3.2007 20:38
[quote=tgfh]Chtěl bych se zeptat, kdo poslouchá ATB ?
Kdo má album DEDICATED ?
Jde mi hlavně o song - I Wanna Cry

Oficiálně chci vědět jen kdo to má
:D[/quote]
Na disku jsem našel to album i písničku, ale myslím, že poprvé v životě ji slyším právě během psaní tohoto příspěvku - jinými slovy, mám v kompíku děsný skladiště:).
-prosím, ale nepište sem každej, kdo tuhle písničku máte, kdyžtak udělejte radost tgfhovi odesáním SZ;) :D -to by bylo opravdu OT...

Když už přispívám, tak jen doplním, k mým reproduktorům a iRiveru přibyla ještě Nokia 6280 na které poslouchám hudbu/koukám na klipy, samozřejmě s ucházejícími sluchátky - přetvořeným headsetem:)
tgfh (2985)|8.3.2007 21:07
Právě mi boboco udělal radost až dost, takže ti další kdo to mají už psát nemusí... :D

EDIT: No jestli mají nějakou upgradovanou verzi, jooo klidně se ozvěte :D
Petr S. (1220)|11.3.2007 14:17
[QUOTE=harleymaster]posloucham vsechno co je dobry,takze od kazdyho neco[/QUOTE]

Ano, souhlasím ;) Také poslouchám vše co se poslouchat dá :D
okounek (106)|11.3.2007 20:35
SOUhlasím s Petrem S.taky poslouchám co se mě líbí skoro všechno a taky hlavně co se poslouchat dá ;)
tgfh (2985)|11.3.2007 20:41
No já poslouchám z 90% ATB :cool:

Samozřejmě se taky najdou i songy jiných skupin, které rád poslechnu, jsou to většinou takové jednorázovky - pro ně je těch 10% :)
Petr S. (1220)|12.3.2007 19:25
[quote=okounek]SOUhlasím s Petrem S.taky poslouchám co se mě líbí skoro všechno a taky hlavně co se poslouchat dá ;)[/quote]

Já pro to ještě někdy používám frázi: Poslouchám všechno co má duši :D

[QUOTE=tgfh]
No já poslouchám z 90% ATB
[/QUOTE]

ATB je taky docela fajn, zařadil bych je do té mé skupiny :)
tgfh (2985)|15.11.2007 14:50
Jak jsem si všiml, tak si nějací teenageři natočili vlastní video

k písni Ecstasy skupiny ATB podle předlohy:


Celkem to vychytali, mrkněte :)
pas!k (3765)|15.11.2007 14:59
Od ranneho mladi tihnu k tvrdsim odnozim .. Vyrustal sem na kapelach jako slayer.. voivod, stara dobra metallica ktere bohuzel dnes nemuzu prijit na jmeno ;) Jak clovek starne nektere kapely zustavaji nektere odpadaji .. hodne tech narezu si pustim i dnes ale postupem casu jsem svuj obzor rozsiril o kapely jako Ministry, Nine inch Nails, young gods a musim priznat ze tento styl me zasahl hodne:) NIN radim mezi nejgenialnejsi muziku vsech dob a Trent Reznor je pro mne neco jako buh ;) Ale jak rikam rad ve vecech hledam nove smery takze se nebranim temer nicemu .. ale Ten metal, zablaceny festaky, a tydeni opice to se proste cloveku zaryje do srdce .. :)


BTW: Indiane Brutal Assault je i kapela ?