reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Geil na desce Gigabyte 965P-DS3

Petr Nevřela (15)|11.10.2006 23:47
Zdar,
chtěl bych se zeptat jestli tyhle paměti DDR II 1024MB,PC800MHz,CL4,Ultra,(KIT 2x512MB) poběží na zmiňované desce bez problémů, nenašel jsem je mezi podporovanými moduly.
Zároveň by mě zajímalo zda je to vůbec dobrá volba v této cenové, výkonové kategorii (při ceně 4.328,-).
Díky za rady :)
Smeli (2302)|12.10.2006 09:10
Myslím, že i když nejsou v support listu, mohly by fungovat korektně. Ne všechny RAM má výrobce možnost otestovat. K tomu Geil patří spíše k těm lepším modulům. Jediným problémem je asi sehnat je. Pokud se ale obáváš, ber RAM ze support listu.
tgfh (2985)|12.10.2006 10:31
Jo ty paměti jsou kvalitní, když si někdo skládá PC tak přesně tyto vždy doporučuji. A určitě poběží bez problémů...
wizaard (913)|12.10.2006 17:43
Gigabyte sám píše, že nemá možnost otestovat všechny modely a že tyhle tabulky s výčty podporovaných modelů jsou pouze pro referenční účely, jinak řečeno: měl by sis podle nich porovnat model a charakteristiku pamětí a pokud je mezi podporovanými obdobná, je i ta Tvoje.

(Předpokládám, že jsi vycházel z tohoto PDF od Gigabyte)
boboco (1987)|12.10.2006 19:37
[quote=wizaard]Gigabyte sám píše, že nemá možnost otestovat všechny modely a že tyhle tabulky s výčty podporovaných modelů jsou pouze pro referenční účely, jinak řečeno: měl by sis podle nich porovnat model a charakteristiku pamětí a pokud je mezi podporovanými obdobná, je i ta Tvoje.

(Předpokládám, že jsi vycházel z tohoto PDF od Gigabyte)[/quote]

Nemusíš se Geilů bát, zkoušel jsem 2x1GB moduly v desce Gigabyte 965P-DS4 a šlapaly korektně, bezchybně i s udávanými latencemi. Bohužel OC jsem ale nezkoušel, nebyl čas. Pokud bys je nesehnal, doporučuju Corsair, se kterými jsem moc spokojen:)
Petr Nevřela (15)|12.10.2006 22:47
Díky, můžu začít objednávat.