Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Co říkáte na novou Operu 9.50 ?

Hlasujících
58. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Líbí se mi, žádný problém

20 34.48%
  • V pořádku, ale má pár mušek

20 34.48%
  • Katastrofa, čekám na novou verzi

8 13.79%
  • Nesmí mi to na počítač

10 17.24%
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 28 z 28

Téma: Opera 9.50

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

Používám operu, ale tato verze (9.50) u mě má bug při stahování se sekne grafické prostředí (zčerná celá obrazovka, ale stahování jede dál). Musel jsem vždy počkat na stáhnutí souboru a pak ji vypnout a znova zapnout.
    Jelikož jsem líný si zvykat na FF a jsem i líný stahovat zpět starou verzi, tak akorát když stahuju, link překopíruju do FF a stáhnu přes něj.
    Jinak jsem si nevšim žádných rozdílů, na mém PC nejsou žádné problémy s náročností na HW. Rychlost subjektivně stejná.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od P@pi Zobrazit příspěvek
    Hmm já pracuju na Q6600, 2GB RAM a firefox 2 se prostě občas na sekundu sekne, někdy i na dýl. Navíc ve správci má Firefox zhruba 2x větší zabrané místo v paměti. Navíc rychlost reakce je neporovnatelná. Opera 9.5 je prostě opravdu neskutečný rychlík.
    To, ze se obcas sekne, urcite neni problem FF, ale nejakeho rozsireni. To same se zabranim pameti. A rychlost reakce v FF3 je urcite mozna srovnatelna, ne-li rychlejsi
    BTW: Mam oba prohlizece, srovnavam jen subjektivne

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Apophis66
    Registrace
    Oct 2007

Tak musim prehodnotit:-(

Citace Původně odesláno od NHKG Zobrazit příspěvek
    Používám operu, ale tato verze (9.50) u mě má bug při stahování se sekne grafické prostředí (zčerná celá obrazovka, ale stahování jede dál). Musel jsem vždy počkat na stáhnutí souboru a pak ji vypnout a znova zapnout.
    Mam ten sami problem pri stahovani...jinak obyc surfovani je fajn, ale tahle chyba je dost velka:-(

Nováček Avatar uživatele n3fr0n
    Registrace
    Dec 2007

Mně se Opera 9.5 líbí, až na dvě věci – výchozí vzhled mi jako grafikovi přijde nepromyšlený, nedoladěný, splácaný a nemoderní. Jako druhou věc bych viděl změnu klávesové zkratky pro znovuotevření listů, musel jsem si ji nanovo nadefinovat.

Jinak jsem byl příjemně překvapen, zvlášť rychlostí.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Apophis66
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Apophis66 Zobrazit příspěvek
    Tak musim prehodnotit:-(

Mam ten sami problem pri stahovani...jinak obyc surfovani je fajn, ale tahle chyba je dost velka:-(
    Tak sem stahnul 9.51 a problem se stahovanim zmizel...ted uz spokojenost.

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

U mě taky, po stáhnutí 9.51 už nemám problémy a jsem spokojený. Doufám že příště až budou vydávat zase nějakou více změněnou verzi, tak ji líp otestují.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

s tim chybnym stahovanim jsem se tedy u opera 9,50 nesetkal (asi mam stesti)

ale operu pouzivam uz velmi dlouho a nemenil bych. nova verze se mi libi. jen jsem nenasel moznost vypnout ten naseptavac, ktery nabizi mozne linky kdyz zadam nejake slovo - stacilo by kdyby tam byla funkce pro vymazani seznamu, uz ho mam docela obsahly a uz se v nem stejne neda vyznat...

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Poslední verze je už stabilní, nicméně má to pár chybek, které mi vadí...např. nejde se staženými soubory přímo zacházet stejně, jako se soubory v průzkumníku, je třeba napřed otevřít nadřazenou složku A ten našeptávač je také horší...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Speda
    Registrace
    Jan 2008

Jsem spokojen jednoznačně rychlejší Operu už použivám dva roky a nedám na ní dopustit

Nováček Avatar uživatele JPNox
    Registrace
    Aug 2008

S 9.51 jsem velmi spokojený, oproti ostatním superrychlá, jen občas některé JS skripty nejsou úplně kompatibilní (spraví se časem) a někdy se objeví různé chyby, které zmizí po reinstallu, což mrzí, ale zase je to otázka pěti minut

Našeptávač mi přijde mnohem lepší než v minulých verzích, jen stejně jako v nich často hodně trvá než se načte ... a pak také se mi nenabízejí veškeré stránky, přestože mám nastaveno 50k a jedná se o stránky, kam chodím často (zato se tam uloží každý překlep )

A nejede mi v ní schránka Centrumu a padá Google Analytics... proto (a taky kvůli Firebugu) mám současně puštěný také firefox

I přes nějaké drobnosti ji mám pořád radši než jakýkoliv jiný

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

jj...aktualizoval jsem na operu 9.52 a jsem spokojený. Opera je pro mě nejlepší hlavně díky možnostem uprav ini souboru což je super věcička (i když nevím jestli je to i u konkurence)

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

na operu jsem presel asi pred 5 roky (jeste tam byla reklama) a od te doby ji pouzivam. Nezkousim jine prohlizece. Nepotrebuju to. Kdyz uz se najde web, ktery na opere nejede (naprosto vyjmecne, napr aplikace, kterou delame v praci) tak pustim IE. Ale jenom na ten WEB. Jedine co me vadi je pametova narocnost. Kdyz je pustena par dni v kuse, tak sezere i 200MB. (Pocitac nevypinam, pouze hibernuji).
    Jak uz jsem psal nemam dovod zkouset neco jineho.

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    Kdyz je pustena par dni v kuse, tak sezere i 200MB. (Pocitac nevypinam, pouze hibernuji).
    Nějak málo, takhle mi spotřebovává paměť normálně Když jsem hibernoval, vyšplhalo se to i ke GB. Doporučil bych zobrazit si virtuální paměť a schválně kolik je tam (ale já měl kolem 1 GB přímo v RAM) Problém pak je, když člověk Operu vypíná, všechno se na disk ukládá pomalu a trvá dost dlouho, než se vypne. No ale když jsem teď zkoušel Safari, tak to je na tom ještě mnohem hůře...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Webové prohlížeče: Opera 10
    Od Belbas v sekci Internet
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 08-09-2009, 23:10
  2. Webové prohlížeče: opera a alfacomp.cz
    Od bandolier.wz v sekci Internet
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-06-2009, 13:24
  3. Webové prohlížeče: Opera vs SHW