Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Jakou Mys????

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od slowak1982 Zobrazit příspěvek
    jop, ja mel a jeste mam taky A4tech, http://www.alza.cz/mys-a4tech-op-3d-d56019.htm a jediny problem u nich je, ze se casem vysoupe kolecko, jinak je v poho.
    Mno jo Alza, to je hezky, jenze uznej, ze je blbost dat 177 za mys a 120 za postovny. Jsem z Pardubic, tak ji potrebuju koupit osobne v Pardubicich
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele lubayys
    Registrace
    May 2007

Jka uz psalo více lidí, Microsoft IME 3.0 jednoznacka volba.Myslim za ty penize bezkonkurencni.
    Mam ji taky a nasprosta spokojenost.
    Predtim Microsoft IME 4.0 , vydrzela dost, ale odesla, a jeji kolecno nebylo zrovna nejlepsi:/

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Myš by měla hlavně padnout do ruky a bejt lehká. Myslím nejlepší varianta je optická drátová. Bezdrát je fajn, ale po x hodinách se tahání baterek po stole projeví slušnou únavou ruky.

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

to Gioyas: Mno nevím. Já mám Logitech Nano, není zrovna lehká, ale že bych pociťoval únavu rukou zrovna z myši.

Já osobně bych doporučil nějaký Logitech. Mrkvosofty používám v práci (Wireless Notebook Mouse 4000) a dle mého názoru je to stejný šmejd jak ten jejich OS. Doba kdy Mrkvosoft vyráběl dobré myši je pryč.

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od xmarek Zobrazit příspěvek
    ... Mrkvosofty používám v práci (Wireless Notebook Mouse 4000) a dle mého názoru je to stejný šmejd jak ten jejich OS. Doba kdy Mrkvosoft vyráběl dobré myši je pryč.
    Nezlob se na mne, ale porovnávat bezdrát k ntb a drátovou myšku je docela k ničemu. Nebudu kecat, když řeknu,že nějaká MS laser mouse 6000 mi odešla po měsíci. Ne funkčností,ale optřebením materiálu (levé tlačitko bylo popraskané, šíleně nepříjemné na omak). Pak šla do koše tuším. Nicméně mají stále dobré myšky. Viz (já vím , odemne zmiňovaná už asi 10x MS IE 3.0 - ne, reklamu ji určitě nedělám a v MS nepracuji ). No a kritizovat OS,... já bych taky něakej určitě spíchl .Asi

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Myši: Jakou myš
    Od meli14 v sekci Periferie
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 10-04-2013, 22:21
  2. Jakou LCD TV
    Od honejs v sekci Video a TV
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 04-04-2013, 21:50
  3. Jakou MP4 ?