Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: Jakou Mys????

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Jsem zoufaly, chci si koupit mys a nevim jakou
    Ke compu a monitoru by se mi hodila nejlepe cerna/stribrna/cernostribrna.
    Preferuju PS/2 a prosim z www.okcomputers.cz - mam to pres ulici skocim si tam o poledni pauze

Predem diky!
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele lubayys
    Registrace
    May 2007

Za kolik? Budeš hrát hry?

Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od lubayys Zobrazit příspěvek
    Za kolik? Budeš hrát hry?
    No staci mi obycejna mys, rekneme ze do 400, ale klidne muze bejt za 100 . Ja proste jestli nekdo nema nejake dobre/spatne zkusenosti

Hraju spis na klavesnici, pac vetsinou hraju zavody a to na mysi moc nejde

Obyvatel SHW Avatar uživatele Aytech
    Registrace
    Dec 2007

tak to asi mas jedno, jakou. vem si treba Logitech RX250, jeste usetris
    Ja hledam herny mys, rozpocet tak kolem 1 500, a jsem s toho zmatlany, ani nevim ktera bude lepsi...

Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Aytech Zobrazit příspěvek
    tak to asi mas jedno, jakou. vem si treba Logitech RX250, jeste usetris
    Ja hledam herny mys, rozpocet tak kolem 1 500, a jsem s toho zmatlany, ani nevim ktera bude lepsi...
    Ta co jsi rikal, ta neni v nabidce toho obchodu, kterej jsem zminoval To jsi mi moc nepomoh

No dobre vyber tu herni mys

Obyvatel SHW Avatar uživatele Aytech
    Registrace
    Dec 2007

treba tohle, nasel jsem ji za 1 minutu, nevim proc jsi vubec zalozil tuto tematu
    http://www.okcomputers.cz/mys-a4tech...cerna/d-56152/

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

ja ti nemuzu doporucit nic jinyho nez klasiku od M$

wheel mouse optical nebo jestli pokukujes po necem lepsim Intellimouse explorer 3.0 (v tom OKcku maji jen 4.0, ta je tfuj)

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Aytech Zobrazit příspěvek
    treba tohle, nasel jsem ji za 1 minutu, nevim proc jsi vubec zalozil tuto tematu
    http://www.okcomputers.cz/mys-a4tech...cerna/d-56152/
    tak tu bych zrovna vživotě nevzal Možná proto založil toto téma

Myš MicroSoft Intellimouse Explorer 4.0A, optická, PS/2+USB, OEM za ty prachy bude dost dobrá a dobře se drží

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

hele neblázni a zainvestuj do té MS IE 3.0 ja říká Mech13. Určitě ví, proč to říká (a já taky ). Věř, že budeš spokojenej. A jestli ne, tak ji pak s Tebou vyměním v klidem v srdci za můj Razer Diamonback , který mám v práci.

jo a co se týče MS IE 4.0, tak ta je vcelku taky dobrá, ale levé tlačitko odchazí časteji, než já na záchod ,tak pozor na to. Ale IE 3.0 je lehčí a pohodlnější...
    Naposledy upraveno uživatelem noegoncz: 01-07-2008 v 16:26 Důvod: doplnění MS IE 4.0

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Nevim, co mate proti A4Tech, ja mel bezdratovku 4 roky a kdybych si ji svou hlouposti neodpalil(omylem jsem napojil do USB Hubu 12V), tak ji mam dodnes. Byl jsem maximalne spokojenej. 5 tlacitek, citlivost perfektni. Navic dve sady baterek, dobijeni ne pres kolibku, ale primo v prijimaci. Kdyz dosla jedna sada, tak se zamenila za druhou a pohoda. Ty baterky jsou po 4 letech porad OK - na mys.

EDIT// Jeste dve scrollovaci kolecka.
    EDIT 2// Koukam, ze ta mys je dratova, ale nic to nemeni na mem nazoru na tuto znacku mysi.

Registrace
    Oct 2007

Do prcic to mi vsichni rikate az ted? Kdyz uz jsem si koupil Geniuse NetScroll 120 za 98,-
    No tak po vyplate kouknu po necem lepsim, tento thread budiz inspiraci Dost silne ale premejslim, ze si koupim to auticko od ACUTAKE To je proste HUSTY
    http://www.okcomputers.cz/acutake-ex...ellow/d-63171/

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od ice_d Zobrazit příspěvek
    Do prcic to mi vsichni rikate az ted? Kdyz uz jsem si koupil Geniuse NetScroll 120 za 98,-
    No tak po vyplate kouknu po necem lepsim, tento thread budiz inspiraci Dost silne ale premejslim, ze si koupim to auticko od ACUTAKE To je proste HUSTY
    http://www.okcomputers.cz/acutake-ex...ellow/d-63171/
    sorry ,ale to auto je strašný musí z toho bolet ruka

Hilow : protože od něj sem měl možnost zkusit si bezdrátovej set a 5.1 repro a vůbec se mi nelíbilo .... nechtěl bych to doma já sem prostě člověk ,co si rád připlatí za jméno

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od crasher.km Zobrazit příspěvek
    protože od něj sem měl možnost zkusit si bezdrátovej set a 5.1 repro a vůbec se mi nelíbilo .... nechtěl bych to doma já sem prostě člověk ,co si rád připlatí za jméno
    Ja jsem se bavil o mysi a ne o repro-proste mam vice nez dobrou zkusenost s temito mysmi. Sam jsem ji pouzival asi 4 roky a prodal jsem jich stovky, bez jedine reklamace. Narozdil od MS IM apod.

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od HiLow Zobrazit příspěvek
    Ja jsem se bavil o mysi a ne o repro-proste mam vice nez dobrou zkusenost s temito mysmi. Sam jsem ji pouzival asi 4 roky a prodal jsem jich stovky, bez jedine reklamace. Narozdil od MS IM apod.
    Osobně jsem A4tech ještě v ruce nemněl. Ale kamarád si tak před rokem nějakou od A4tech koupil a je s ní více než spokojen. Mj hraje s ní COD4 MP,BF2 & BF2142 + něaké Corel atd. Takže to špatný kup určitě nebude.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od HiLow Zobrazit příspěvek
    Nevim, co mate proti A4Tech, ja mel bezdratovku 4 roky a kdybych si ji svou hlouposti neodpalil(omylem jsem napojil do USB Hubu 12V), tak ji mam dodnes. Byl jsem maximalne spokojenej. 5 tlacitek, citlivost perfektni. Navic dve sady baterek, dobijeni ne pres kolibku, ale primo v prijimaci. Kdyz dosla jedna sada, tak se zamenila za druhou a pohoda. Ty baterky jsou po 4 letech porad OK - na mys.

EDIT// Jeste dve scrollovaci kolecka.
    EDIT 2// Koukam, ze ta mys je dratova, ale nic to nemeni na mem nazoru na tuto znacku mysi.
    jop, ja mel a jeste mam taky A4tech, http://www.alza.cz/mys-a4tech-op-3d-d56019.htm a jediny problem u nich je, ze se casem vysoupe kolecko, jinak je v poho.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Myši: Jakou myš
    Od meli14 v sekci Periferie
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 10-04-2013, 22:21
  2. Jakou LCD TV
    Od honejs v sekci Video a TV
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 04-04-2013, 21:50
  3. Jakou MP4 ?