reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Formatovanie USB flash disku

FanATIk (47)|12.10.2006 10:38
Zdravim, mám kluč Adata PD8 1GB a stiahol som si od vyrobcu Prolific Utility, pomocou ktoreho možem disk chraniť heslom. Stala sa mi taka vec že disk je teraz zaheslovany a zabudol som heslo. Teraz nemožem nič na disk kopirovať. Existuje nejaky software ktory dokaže USB disk naformatovať aj ked je zaheslovany ? Proste nejaky reset celej pamäti alebo nieco podobné. Veľmi pekne dakujem za radu
paia (71)|12.10.2006 11:46
predpokladam, ze se nejedna o U3 zarizeni, ale obycenou flashku bez nejake vnitrni logiky, takze klasickym formatem by to melo normalne fungovat. pokud ti to nejde, zkusil bych odinstalovat z pocitace tu Profilic Utility.
FanATIk (47)|12.10.2006 13:03
[QUOTE=paia]predpokladam, ze se nejedna o U3 zarizeni, ale obycenou flashku bez nejake vnitrni logiky, takze klasickym formatem by to melo normalne fungovat. pokud ti to nejde, zkusil bych odinstalovat z pocitace tu Profilic Utility.[/QUOTE]

problem je v tom ze ten profilic driver je natrvalo skopirovany na tom usb kluci a tym padom je zamknuty, ovladac som z windowsu odinstaloval hned ale ja potrebujem odstranit ten driver z kluca a teda naformatovať kluc a to neviem ako a čím. ale diky
paia (71)|12.10.2006 15:52
melo by to jit normalnima prostredkama Windows... pravym tlacitkem mysi -> Naformatovat...